Bilgisayarlar kategorisi altında kulaklıklar bölümünde yer alan Sony kulaklık çeşitleri; kullanım alanlarına, modellerine ve bağlantı şekillerine göre farklılık gösteriyor. Ergonomik tasarımlarıyla kullanıcının rahatını ön plana çıkaran ürünler, hafif olmaları sebebiyle de tercih ediliyor. Kaliteli malzeme ve güçlü ses teknolojisinin Sony kalitesiyle buluştuğu kulaklıklar farklı renkleriyle de dikkat çekiyor. Yoğunluklu olarak siyah ve beyaz renklerde satışa sunulan ürünlerin mavi, pembe, yeşil ve kırmızı renkleri de kadın ve erkek her yaştan tüketici profiline hitap ediyor.

Sony Kulaklık Çeşitleri

Kulak içi Sony kulaklık çeşitleri, düz tip ve kanal tipi olarak ikiye ayrılıyor. Düz tip, standart kulaklıklardan oluşuyor. Sağ ve sol kulak için ayrı dizayn edilmiş kulaklıklarda sesin kulak içine yeterli seviyede iletilmesi amaçlanıyor. Y şekilli kablo yapısına sahip olan ürünler, uzun yıllar sorunsuz kullanılabiliyor. Kanal tipi kulaklıklar, entegre silikon başlıkları sayesinde kullanım esnasında konforu da beraberinde getiriyor. Mikrofon özellikleri ve cep telefonlarıyla uyumlu olması sebebiyle hareket halinde çok rahat bir deneyim sunuyor. Kulaklık kablosunda bulunan fonksiyonel düğmesiyle şarkı duraklatma ve sonraki parçaya geçme özelliğiyle de kullanıcılardan tam not alıyor. Boyun askısıyla takılarak enseden kulaklara uzanan kablolar yardımıyla, kullanılan kulaklıklara da yine kulak içi modeller arasından ulaşılabiliyor.

Kulak üstü Sony kulaklık çeşitleri, kablolu ve Bluetooth özelliği ile kablosuz olarak satın alınabiliyor. Büyük boy ve mini boy olarak farklı ebatlar tercih edilebiliyor. Tam oturan başlıklar sayesinde Sony kulaklık modelleri, dışarıdan gelen gürültüyü minimize eden bir teknoloji sunuyor. Aynı zamanda yüksek sesle müzik dinlendiğinde dışarıya da ses vermiyor. Özellikle tekno ve metal müzik sevenler için bas ve tizlerin kalitesi Sony ayrıcalığını hissettiriyor. Kusursuz netlikte iletilen ses boğulmuyor. Yumuşak yastıklı kulaklık başlıkları ve katlanabilir tasarımlarıyla DJ performansları için özel üretilen modeller de yine bu kategori altında kullanıcılarla buluşuyor. Akıllı telefonlarla uyumlu Bluetooth özellikli kablosuz kulaklıklar, sınırsız bir özgürlük vermesiyle dikkatleri üzerine topluyor. Kolayca telefon ile eşleştirilip 8 ile 13 saat arası değişen pil ömrü süresince yüksek desibelli müziğin keyfi çıkarılabiliyor. Şık dizaynı ve hafif yapısı sayesinde uzun saatler zevkle, yorulmadan kullanılabiliyor.

Sony Kulaklık Fiyatları

Bilgisayar oyunu oynayanlar, telefondan veya bilgisayardan müzik dinleyenler, hareket halinde veya araç kullanırken telefonda konuşanlar için Sony kulaklık çeşitleri ihtiyaca yönelik ürünleri tüketiciye sunuyor. Mikrofonlu veya mikrofonsuz olanlar, extreme bas özelliği içerenler, kolay muhafaza edilip yer kaplamayanlar, son teknoloji akıllı telefonlarla uyum sağlayanlar olmak üzere yüzlerce model bulunuyor. Sony kulaklık fiyatları, kullanıcı deneyimine yönelik özelliklerle paralel olarak artıyor. Sadece telefonda konuşmak veya kısa süreli müzik dinlemek için kulaklığa ihtiyaç duyanlarla, yüksek performansa dayalı işlerde kullanmak için kulaklık satın alanlar ayrı beklentilere sahip oluyor. Özellikle DJ performansı için üretilen profesyonel kulaklıklar çok yüksek sesli ortamlarda bile mükemmel ses kalitesi sunan benzersiz bir teknolojiyle donatılıyor. Ya da sporcular için özel olarak geliştirilmiş kulağı alttan ve üstten saran hafif modeller, hareket halindeyken bile çıkma ihtimalini azaltan bir tasarımla üretiliyor. Yine sporcular için açık havada, yağmurdan veya su sıçramasından etkilenmeyen özellikler geliştiriliyor. Bu tarz ürünlerin fiyatları da günlük ihtiyaca yönelik kulaklıklardan daha farklı olabiliyor.

Sony, ses sistemleri üzerine edindiği yılların tecrübesi ve teknoloji alanındaki yüksek kapasitesiyle tüketici ihtiyaçlarını analiz edip hayata geçirebiliyor. Hem günlük hem de profesyonel ürünleriyle Sony teknolojisini birleştiren marka, her kesimden kullanıcıya hitap ederek kendini alanında sürekliliği olan sadık bir müşteri kitlesini hedefliyor.

Sony Kulaklık Fiyatları ve Markaları

69 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Sony
  2. Sennheiser
  3. Philips
  4. SteelSeries
  5. Pioneer
  6. JBL
  7. Jabra Gn
  8. Logitech
  9. Bose
  10. Razer
  11. Beats
  12. HP
  13. HyperX
  14. Urbanears
  15. Bang & Olufsen
  16. Rampage
  17. Gamepower
  18. Snopy
  19. Trust
  20. Onikuma
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Kullanım Tipi
 7. Kulaklık Modeli
 8. Kullanım Alanı
 9. Mikrofon
 10. Bağlantı
 11. Renk A-Z
 12. Gürültü Önleme
 13. Kablo Uzunluğu
 14. Satıcı A-Z
 • Marka Sony
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/sony
Başa dön