Beats

Beats ne demek çok fazla araştırılan sorular arasında yer almaktadır. Elektronik ürünler sektöründe hizmet sağlayan Beats markası özellikle telefon ve teknolojik ürünlerde başarı sağlamaktadır. Beats Kaliforniya merkezli ABD menşeili bir marka olarak hizmet sağlamaktadır. Dr. Dre tarafından Beats markası kurulmuştur. Rapçi ve hiphop yapımcısı olan dr.Dre en iyi kulaklık modelleri geliştirmek için Bu markayı kurduğunu dile getirmiştir. 2014 yılında Beats markası Apple tarafından alınarak bünyesine katılmıştır. Böylelikle Beats markası kalitesine kalite katmaya devam etmiştir. Beats markası hoparlör, kulaklık modelleri, bilgisayar ve telefon parçaları gibi birçok elektronik ürün hususunda hizmet sağlamaktadır. Dünyaca ünlü bir marka haline gelen Beats markası kaliteli ve güvenilir ürünler üretmektedir. Son teknoloji ile ürün üretimi yapmaktadır. Özellikle kulaklık modellerinde birçok çeşit bulunmaktadır. En kaliteli kulaklık modelleri Beats markası tarafından üretilmektedir. Üstelik her tarza ve her ihtiyaca uygun çeşit çeşit kulaklık modelleri de bulunmaktadır. En çok tercih edilen kulaklık modelleri arasında kulaklık içi, bluetooth ve gündelik kulaklık modelleri yer almaktadır. Site içerisinde birbirinden eşsiz güzellikte olan kulaklık modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Üstelik site içerisinde çoğu ürün belirli günlerde indirim fırsatı ile satışa sunulmaktadır. Site içerisinde indirim fırsatlarını takip ederek ihtiyacınıza uygun tercih ettiğiniz ürüne uygun fiyat koşulları ile kolaylıkla sahip olabilirsiniz. 

Beats Kulaklık Modelleri 

Dünyaca ünlü bir marka olan Beats markasına özgü birçok kulaklık modeli bulunmaktadır. Böylelikle müşterilerinin ilgi ve ihtiyacına uygun olarak kulaklık modelleri üreten marka en çok tercih edilen ve ilgi duyulan markalar arasında yer almaya başlamıştır. Beats kulaklık modelleri arasında gürültü önleyici özellikli, kulak içi kulaklık modelleri, kulak üstü kulaklık modelleri yer almaktadır. Ayrıca Beats bluetooth kulaklık modelleri de en çok ilgi duyulan kulaklık modelleri arasında bulunmaktadır. Son zamanlarda Beats kulak içi kulaklık modelleri de en çok rağbet gören modeller arasında yer almaya başlamıştır. Özellikle gün boyunca kulaklık kullanan bireyler için kulaklık modelleri bir hayli önemlidir. Kulaklık modellerinin dayanıklılığı, ses desibeli ve konforu bireyler için en önemli kriterler arasında bulunur. Beats markası kulaklık modellerini üretirken müşterilerinin taleplerini göz önünde bulundurarak son derece kaliteli, dayanıklı ve konforlu kulaklık modelleri sunmaktadır. Kulaklık modellerinde aranan en önemli faktörlerden biri de kulaklık kısmının kulak kısmına zarar vermemesidir. Özellikle gün boyu kulaklık takmak zorunda olan bireyler için son derece önemlidir Beats kulaklık modellerini tercih ederek kulaklarınıza zarar vermeden müzik dinleme keyfini yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda çoğu modellerinin kablo kısmı sağlam olmadığından veya dayanıklı malzemelerden üretilmediği için kopmalar meydana gelmektedir. Ancak Beats markası son derece Kaliteli malzemeler ile üretim sağlamaktadır. Bundan dolayı da dünyaca ünlü bir marka haline gelmiştir.

Beats Solo 3 Wireless Kulaklık 

Beats solo 3 wireless kulaklık modeli markanın 7 Eylül 2016 yılında piyasaya sunduğu en iyi ve en kaliteli kulaklık modellerinden biridir. İster telefon üzerinden ister bilgisayar üzerinden kullanıma uygun bir modeldir. Son derece kaliteli ve güvenilir bir üründür. Kulak üstü kulaklık modelidir. Üstelik sesli asistan desteği de bulunmaktadır. Aynı zamanda katlanabilir kafa yastığı özelliği de yer almaktadır. Şarj ömrü uzundur. En az 5 dakikalık şarjla bile 3 saate yakın müzik dinlemek mümkündür. Aynı zamanda mikrofon özelliği de mevcuttur. Mikrofon özelliği sayesinde telefon görüşmesi sağlayabilirsiniz. Gürültü önleme özelliğine sahiptir. Sesleri oldukça canlı ve gürültüsüz aktarmaktadır. Tam şarj ile 40 saat müzik dinleyerek keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Hassas akustik özellikleri sayesinde ses iletimini en berrak haliyle gerçekleştirmektedir. Ayrıca fast fuel özelliği sayesinde 5 dakikalık hızlı şarj imkanı da yer almaktadır. Gündelik kullanıma oldukça uygundur. Kulaklık uçları döner şekilde tasarlanmıştır. Böylelikle kafa yastığı ve döner kulak uçları sayesinde konforu en üst düzeyde sağlamaktadır. Ayrıca birçok renk seçeneği de bulunmaktadır. Site içerisinde çeşit çeşit renklerde birbirinden eşsiz tasarımlı Beats kulaklık modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Site içerisinde Beats solo 3 wireless kulaklık modelleri de mevcuttur. Tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun ekonomik kulaklık modellerini site içerisinde erişebilirsiniz. Gönül rahatlığıyla Beats kulaklık modellerini tercih edebilirsiniz. 

Kulaklık Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? 

Günlük hayatta gerek müzik dinlemek için gerekse telefon görüşmeleri sağlamak maksadıyla kulaklık modelleri çok fazla tercih edilmektedir. Uzun süreli kullanım sağlayabilmek için bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Kulaklık tercih etmeden önce kesinlikle güvenilir bir marka tercih etmelisiniz. Uygun fiyatlı ancak marka olmayan ürünler uzun süreli kullanıma uygun olmamaktadır. Kaliteli ve güvenilir bir marka tercih edilmelidir. Ayrıca kulaklık modellerinde en önemli etkenlerden biri de ses desibelidir. Akustiği ve ses desibeli kaliteli olmalıdır. Sesleri saf haliyle gürültüden önleyerek aktarmalıdır. Kulaklık modelleri tercih edilirken önemli olan özelliklerden biri ise kablolu kulaklık modellerinde yer alan kablo bölümüdür. Sert yapıya sahip olan kablolar belli bir kullanım ömründen sonra tahriş olarak hasar görmektedir. Bundan dolayı katlanabilir kablo ve kulaklık uçları tercih edilmelidir. Şarjlı kulaklık modelleri için şarj ömrü oldukça önemlidir. Kısa süre içerisinde hızlı şarj olabilen ve şarj ömrü uzun olan kulaklık modelleri tercih edilmelidir. Ayrıca boyun kısmının yumuşak ve katlanabilir olması da oldukça önemlidir. İstenilen kriterlere uygun birbirinden şık kulaklık modellerini Beats kulaklık seçenekleri arasında bulabilirsiniz. 

Beats Kulaklık Modelleri Sağlam mı? 

Beats markası son zamanlarda isminden çok fazla bahsedilen markalar arasında yer almıştır. Bundan dolayı da bireyler Beats marka kulaklık modellerinin sağlam olup olmadığını merak etmektedir. Çünkü birçok kulaklık modeli kullanılan malzemelerden dolayı dayanıklı olmamaktadır. Beats kulaklık modelleri son derece güvenilir ve kaliteli ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle uzun süre kullanmak isteyen bireyler için Beats kulaklık modelleri oldukça avantajlıdır. Gerek malzeme seçimi gerekse pil ömrü sayesinde uzun süreli kullanıma uygundur. Katlanabilir boyun kısmı sayesinde herhangi bir şekilde tahriş olarak hasar görmemektedir. 

Beats Kulaklık Modelleri Nelerdir? 

Gerek müzik dinlemek gerekse telefon görüşmesi yapmak için genellikle kulaklık modellerine başvurulmaktadır. Bundan dolayı firmalarda çeşit çeşit kulaklık modelleri üretmektedir. Beats markası da müşterilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak birçok modelde kulaklık ürünü üretmektedir. Kulak içi kulaklık modelleri, bluetooth kulaklık modelleri ve günlük kullanım için kulaklık modelleri olmak üzere birçok çeşit bulunmaktadır. Site içerisinde kolaylıkla Beats markasına ait kulaklık modellerini bulabilirsiniz. Beats kulaklık modellerinin en dikkat çekici özelliği ise pil ömrünün uzun olmasıdır.

Beats Kulaklık Fiyatları Ne Kadar? 

Dünyaca ünlü bir marka haline gelen Beats markasının kulaklık modelleri çok fazla tercih edilmektedir. Bundan dolayı da Beats kulaklık modellerinin fiyatları çok fazla araştırılmaktadır. Beats markası çok fazla tercih edildiğinden dolayı fiyatlarının da yüksek olduğu düşünülmektedir. Ancak her bütçeye uygun kulaklık modelleri bulunmaktadır. Ayrıca Beats kulaklık modelleri özelliklerine göre farklı fiyatlara sahip olmaktadır. Bundan dolayı site içerisinde kulaklık modellerini inceleyerek fiyat analizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bazı günler indirim fırsatları sağlanmaktadır. Belirli günlerde siteyi takip ederek birçok Beats kulaklık modellerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beats

20 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. İndirimli Ürünler
 5. Hemen Al Sonra Öde
 6. Renk
 7. Mikrofon
 8. Kulaklık Modeli
 9. Kullanım Tipi
 10. Kablo Uzunluğu
 11. Satıcı A-Z
 12. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön