Next

Bazı kaliteli markaların uydu alıcıları, izleme deneyiminizi daha da geliştirecek harika özelliklere sahip cihazlar sunmaktadır. Bu markalardan biri de Next olarak bilinir. Next'te her ihtiyaca uygun uydu alıcısına sahip olmanızı sağlamak için çeşitli model seçenekleri sunulmaktadır. Next marka uydu alıcılarından bazıları uygun fiyatlı seçeneklerdir. En ucuz Next uydu alıcısı, uygun fiyata yüksek kaliteli performans sunar. Bu, izleme deneyimini geliştirmek isteyenler için ideal bir seçimdir. Next HD uydu alıcısı çözünürlüğü destekler ve üstün görüntü kalitesi sağlar. Gerçekçi renkler ve yüksek kontrastla izlediğiniz şeyi canlı bir sahneymiş gibi deneyimleyebilirsiniz. En son teknolojiyle donatılmış Next Tv box uydu alıcısı, film ve spor keyfinizi bir üst seviyeye taşıyacaktır. Next marka uydu alıcıları, kullanıcının TV izleme deneyimine yeni bir boyut kazandırırken, uygun fiyatlarıyla da ön plana çıkıyor. Her model, kaliteli tasarımı ve üstün işlevselliğiyle müşteri memnuniyetine odaklanıyor. Sonraki Uydu alıcınızla TV deneyiminizi yeniden keşfetmenize de mükemmellik katıyor.

Next Uydu Alıcısı Modelleri

Uydu alıcısı, uydudan Dünya'ya mikrodalga formunda gönderilen sinyalleri işleyerek, uydu anteninin ucundaki bir konnektör aracılığıyla alıcıya ulaşan ve bunları televizyon ekranında görüntüye dönüştüren bir cihazdır. IP TV olarak da bilinen uydu dışı alıcılar, internet bağlantısı kullanarak tüm dünyada yayın yapan binlerce kanalı izleme olanağı sunmaktadır. Tüm bu cihazlar dünyanın en kaliteli dizi, film, müzik ve belgesellerini izlemeyi kolaylaştırıyor. Geliştirilen ilk nesil uydu alıcılarına analog uydu alıcıları adı verilmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ve giderek daha da kapsamlı hale gelmesiyle birlikte analog uydu alıcılarının yerini dijital uydu alıcıları almıştır ve sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle de küçülen evlerde ve yurt odalarında Next Android TV box ürünlerine daha çok yer verilmektedir. Gelişen yayın teknolojisi sayesinde dijital HD uydu alıcıları artık tüketicilerin kullanımına sunuluyor. Bugün satın aldığınız yeni TV'lerin bazıları yerleşik uydu alıcılarıyla birlikte gelir. 

Bu nedenle yeni bir Next mini uydu alıcı almadan önce televizyonunuzun uydu alıcısı olup olmadığını kontrol edin. İyi bir uydu alıcısı binlerce şifrelenmemiş kanalı izlemenize olanak tanır. Uydu alıcısı ile sadece Türkiye'den değil, dünyanın birçok farklı ülkesinden kanalları izleyebilirsiniz. Özellikle HD cihazınız varsa tüm kanalları HD kalitede izleyebilirsiniz. Uydu alıcısı satın almadan önce öncelikle cihazınızdan ne istediğinize karar vermelisiniz. Cihazınıza ayırdığınız bütçeyle hangi özellikleri satın alabileceğinizi bilmek önemlidir. Alacağınız cihazın imalatını yapan firmanın güvenilirliği çok önemlidir. Türkiye’de ismini daha önce duymadığınız ve yeterli servis ağına sahip olmayan firmaların ürünlerine çok fazla itibar etmeyin. Kapsamlı teknik servisi, çevrimiçi olarak az sayıda şikayeti ve olumlu değerlendirmeleri olan tanınmış bir markayı seçin. Özellikle bulunduğunuz bölgede veya yakın çevrenizde markanın resmi servisi bulunuyorsa, hizmete erişimde herhangi bir sorun yaşamamanız gerekir. Uydu alıcısıyla uyum içerisinde kullanabileceğiniz en önemli cihazlardan biri elbette televizyon modelidir. Alıcıyla birlikte uyum içinde kullanabileceğiniz Next 106 ekran led Tv bulunduğu ortama da renk katacaktır. 

Ev televizyonunuz yüksek çözünürlüğü destekleyen bir model ise uydu alıcınızın da aynı çözünürlüğü desteklemesi gerekmektedir. Bu nedenle cihazın HDMI çıkışı olması gerekmektedir. Cihazların kullanımı kolay olmalı, zengin özelliklere sahip olmalı ve sürekli yazılım desteği sunmalıdır. Bu destek, cihazınız kullanımda olduğu sürece mevcut programlarınızı izlemenize olanak tanır. Uydu alıcılarının pek çok farklı çeşidi bulunmaktadır. Düz ve mini cihazların yanı sıra Android tabanlı ve Enigma2 tabanlı cihazlar da mevcuttur. Düz ve mini cihazlar en ekonomik ve idealdir. Ancak daha fazla özellikten yararlanmak istiyorsanız daha fazla özelliğe sahip bir ürünü satın alıp kullanmak mantıklı olacaktır.

Next Uydu Alıcısı Özellikleri Ve Avantajları Nelerdir?

Next ve Nextstar uydu alıcıları, sinyalleri doğrudan orijinal kaynaktan alır. Uydular, yüksek çözünürlüklü görüntüler sağlar, dünya çapındaki yayın istasyonlarından sinyaller alır ve çok çeşitli kanallar sunar. Sonraki Uydu alıcıları aynı zamanda USB medya oynatıcı işlevine de sahip olabilir. Altyazı desteği vardır bu sayede film ve dizileri altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Kolay kurulum özelliği sayesinde herhangi bir yardıma ihtiyaç duymadan evinize kolaylıkla kurulumunu yapabilirsiniz. Büyük kapasiteli RAM belleği ile donatılmıştır. Akıllı uzaktan kumanda, sosyal medya videolarını izlemenizi sağlar. Ayrıca bir HDMI çıkışı da vardır, böylece en sevdiğiniz videoları TV'nize aktarabilirsiniz. Bu, istediğiniz kanalları kaydetmenize olanak sağlar. Dünyanın neresinde olursanız olun uydu TV sinyalleri size anlık görüntüler sunar. Yüksek hızlı sinyal iletimi, cihazınız donmadan veya beklemeden TV keyfini çıkarmanızı sağlar. Veriler kısa sürede hızlı bir şekilde toplanabilir. Radyo dalgası alım performansı rahat bir izleme deneyimi sağlar. Kristal netliğinde netlik vadeden Next uydu alıcılarının fiyatları da modele göre değişiklik gösteriyor. En uygun fiyatlısından en yüksek fiyatlısına kadar standart kaliteden asla ödün verilmemektedir. Aralarında işlevsel ve biçimsel farklılıklar vardır. Örneğin yeni nesil Next uydu prizi sonlu kablosuz model ürünlerle pratik kullanıma açılabilir. Next'in yeni uydu cihazı, görüntü netliğinden ödün vermeden ve uydudan alınan sinyalleri sıkıştırmadan yüksek çözünürlük sağlıyor. Next 7601 wifi anten ile de tüm bağlantıları kolaylıkla yapılıyor. 

Next Uydu Alıcısı ile İnterneti Kotasız Kullanın

Uydu İnternet, Next wifi uydu alıcıları aracılığıyla Dünya yörüngesindeki uydulardan iletilen kablosuz İnternettir. Yörüngedeki uydular, İnternet yayınları oluşturmak için Dünya üzerindeki ağ operasyon merkezleri adı verilen konumlara sinyal verileri gönderir. Next İnternet uydu alıcısı kullanmanın en büyük avantajı, kablolu bağlantınızın İnternet bağlantı noktasından ne kadar uzakta olursanız olun, dünyanın her yerinden geniş bant İnternet sinyallerini alabilmenizdir. Özellikle uzak veya kırsal bölgelerde çalışan veya yaşayanların Next uydu alıcısını kullanmasını önerilmektedir. Bu, özellikle gemi veya tren gibi bir araçla seyahat ederken, farklı konumlarda internet sinyalini korumak için pratik ve kullanışlıdır. Next'in Wi-Fi uydu alıcıları kesintisiz iletişim sağladığı için birçok işletmeye fayda sağlıyor. İşletmelerin devam edebilmesi için kişi ve kuruluşların birbirleriyle iletişim kurması gerekir. Sinyalin karasal sağlayıcısı herhangi bir nedenle devre dışı kalsa, hasar görse veya kaybolsa bile Next uyduları kesintisiz sinyal iletebilmektedir. İnternet için en ucuz uydu alıcısını temin etmek, dünya genelinde ofisleri bulunan veya mobil bölgelerdeki firmalar için iyi bir alternatif çözüm olabilir. Sabit bir şekilde kullanımından faydalanmak istediğinizde ise Next Renault Aux kablosu kullanarak istediğiniz cihazla bağlantı kurmanız mümkündür. Özellikle de Next 4k Android Tv stick ile Android işletim sistemlerine bağlantı kurabilirsiniz. 

Next Uydu Alıcısı ile Sınırsız Televizyon Keyfi

Her bütçeye uygun ve çeşitli ihtiyaçları karşılayacak bir Next Satellite cihazı mevcut. Çeşitli uydu alıcı modelleri özellikleri ve şekilleriyle çok çeşitli görevleri yerine getirebilmektedir. Bu, analog programlama, dijital programlama, yüksek tanımlı programlama ve belirli etkileşimli programlama gibi hizmetleri içerebilir. Farklı ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve size uygun modeli bulmak için modellerin tüm özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Video oynatma tabletlere ve akıllı telefonlara geçtikçe görüntü kalitesi giderek daha önemli hale geliyor. Mobil cihazların küçük ekran boyutu, bazı tüketicilerin düşük kaliteli içerikleri görüntülemesini zorlaştırabilir. Next Android uydu alıcısı, üstün dijital kaliteyle kesintisiz ve güvenli sinyaller sağlar. Yeni nesil uydu alıcılarını en uygun fiyatlı modellerinden en yüksek fiyatlı modellerine kadar detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Bunu yapmak için kapsamlı menü seçeneklerinden istediğiniz kriterleri seçip filtrelemeniz yeterlidir. Tüm videolarınızı yüksek kalite ve çözünürlükte izlemek için Sonraki HDMI Uydu Alıcısını seçebilirsiniz. Fonksiyonel özelliklere sahip pek çok ürünün hem küçük hem de büyük modellerini bulabilirsiniz. Evinizde yer sorunu varsa Next'in mini uydu alıcı ürünlerini tercih edin. Hava koşullarından bağımsız ve dış etkenlerden minimum düzeyde zarar gören bir uydu istiyorsanız Next çanaksız uydu alıcısını tercih edin. Cihazınızla tam uyumlu ve kaliteli eğlence cihazlarına sahip yeni nesil TV boxların önerdiği ürünleri bu popüler cihazlarla karşılaştırma yaparak da inceleyebilirsiniz. Netice olarak markanın ürünlerinin ne kadar kaliteli olduğuna tanıklık etmiş olacaksınız. 

Nextstar uydu alıcıları çeşitli özelliklere sahiptir. TV izlemek, evde vakit geçirmek ve en sevdiğiniz kanalların keyfini çıkarmak için kendinize uygun uydu TV'yi bulmanız gerekir. Daha sonra istediğiniz özelliklere ve ihtiyacınız olan boyuta yönelik seçenekler sunulacaktır. İster iç mekan kullanımı için sabit bir ürüne, ister dış mekan kullanımı için taşınabilir bir ürüne ihtiyacınız olsun, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir Next Satellite cihazı her zaman mevcuttur. Yeni bir uydu cihazına ihtiyacınız varsa taşınabilir modellerden Next Receiver’ı tercih edebilirsiniz. Online satışta yer alan uydu alıcı fiyatları genellikle her bütçeye uygun olup, tercih edilebilecek güvenilir markalardandır. Uydu cihazları söz konusu olduğunda iki tür kutu vardır: SD veya HD set üstü kutular. İkisi arasındaki temel fark, dijital TV'nin görüntü seçeneklerinde yatmaktadır. SD set üstü kutular yalnızca standart çözünürlüklü kanallara erişebilirken, HD set üstü kutular hem standart çözünürlüklü hem de yüksek çözünürlüklü kanalları görüntüleyebilir. HD yayınların keyfini çıkarmak için Sonraki Full HD Uydu Alıcısını seçebilirsiniz. Kurulumu da her zaman kolay olan bu ürünler sayesinde artık dizi ve film keyfi kaçınılmaz olacaktır. Aynı zamanda Next markasının uydu alıcıları kadar bazı elektronik ürünleri de ön plana çıkmaktadır. Bu ürünler içerisinde Next robot süpürge yer almaktadır. 

Next Uydu Alıcısı Fiyatları

Teknolojik yeniliklerle birlikte televizyonlar her evde popüler hale geldi ve artık sadece bir eğlence aracı olmaktan çıktı. Bilgiden eğitime kadar çok çeşitli işlevlere sahip olup, dünyaya açılan kapı olduğu söylenmektedir. Next uydu alıcı fiyatları herkesin ulaşabileceği çeşitlilikte aralıklardadır. Ülkenin her yerinden karma TV kanallarını ve temalı içerik kanallarını kolayca izleyin. Sonraki Nextstar uydu alıcısıyla çocuk programlarından belgesellere, haberlerden müziğe kadar çok çeşitli TV kanallarını izleyebilirsiniz. Gelişmiş görüntü kalitesi ve genişletilmiş kanal seçimi sunan en uygun fiyatlı Nextstar dijital uydu alıcısı fiyatlandırma seçeneklerini edinin. Bu tür cihazlar artık bir lüks değil, evin vazgeçilmez bir öğesidir. Hemen hemen her evde taşınabilir bir uydu alıcısı vardır. Üstün sistemlere ve gelişen teknolojiye sahip cihazlar rekabet fırsatları sunmaktadır. Televizyon ve telefonun yanı sıra, yeni nesil terminallerde internet hizmeti veren yeni nesil uydu alıcıları da yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan teknolojiler arasında yer alıyor. Uygun fiyata kaliteli TV keyfi yaşamak için favori ürünlerinizi araştırıp güvenli ödeme yöntemlerini kullanarak satın alabilirsiniz. Sabit bir Next uydu alıcı fiyatı söz konusu değildir. Bu nedenle hem avantajlarına yönelik ihtiyacınızı karşılayacak olan hem de bütçe dostu olan ürünleri bulmanızda fayda vardır. 

Next Uydu Alıcısı Nasıl Kurulur?

Uydu çanağından gelen kabloyu uydu cihazının arkasındaki yuvarlak giriş alanına takarak uydu alıcısının kurulumuna başlayın. Daha sonra uydu cihazınızın 2 girişli Scart kablolarından birini Scart girişlerine zarar vermeden uyduya, diğerini TV'nize bağlayın. Son olarak TV'nizi ve uydunuzu açın, TV uzaktan kumandanızdaki menü tuşuna basın ve kuruluma başlamak için anten ayarlarında yeni uydu ekleme seçeneğine girin. Kurulumu çok basit ve kolaydır. Scart kablosunu TV'nize satın aldığınız uyduya takın ve Scart kablosunun diğer ucunu da prize takın. Uydu alıcısının kablosunu uydu çanağından TV jakına takın. TV'nize elektrikli küçük dairesel bir uydu takın.

Next Uydu Alıcısı Ne İşe Yarar?

Dahili uydu alıcısı, ek cihazlara ihtiyaç duymadan uydu kanallarını televizyonunuzda izlemenizi sağlar. Bu ürün TV'nin içine yerleştirilmiştir. Bu, uydu alıcısının ayrı bir yere yerleştirilmesine gerek kalmadan TV'ye entegre edilebileceği anlamına gelir. Bu ürünün bağlantı yöntemi kutu alıcıyla aynıdır. Dijital uydu alıcı gözü, uzaktan kumanda ile uydu alıcısı arasındaki iletişimi sağlar. Mini uydu alıcısının en önemli özelliklerinden biri olan alıcı göz, malzeme direnci açısından hassastır. Düzgün tamir edilmezse arıza oranı yüksek olacaktır. Uydu İnternet, uydu üzerinden çift yönlü hizmet almak üzere tasarlanmış olup, karasal altyapıdan bağımsız olarak çalışmaktadır. Kullanıcılara birçok fayda sunan uydu internet, uydu antenlerine benzer antenler kullanılarak uydulardan yüksek hızda veri alınıp gönderilmesine olanak sağlamaktadır. İki tür uydu sistemi vardır. 

Next Uydu Alıcısı Nasıl Çalışır? 

Uydu alıcısının arkasındaki anten kablosunu bulun. Gevşek veya tamamen soyulmuş olabilir. Kanal sırasını bile göremiyorsanız uydu alıcınızı TV'nize bağlayan kabloyu test edin. Kanallarınızın güncel olup olmadığını görmek için TV veya uydu kanal listenizi kontrol edin. Uydu alıcısı almak istiyorsanız öncelikle televizyonunuzun girişine uygun olanı satın almalısınız. Aksi takdirde satın aldığınız uydu alıcısı TV'nize sığmayacaktır. Eski tip vakum tüplü uydu alıcısı satın alırsanız uydu alıcısının SCART çıkışı olması gerekir. Uydu antenleri, sinyalleri uzayda yörüngede bulunan uydulara iletir ve onlar da bunları İnternet sağlayıcınıza (ISP) iletir. Sağlayıcı, sinyali uydu aracılığıyla çanak anteninize ve ev bilgisayarınıza geri gönderir. Bu bağlantı türü 0 kablosuzdur, dolayısıyla çalışması için bakır veya telefon kablosu gerektirmez. Bazı uydu alıcılarında yanmıyor. Bazı uydu ışıkları yalnızca kırmızı renkte yanar. Bazı uydu ışıkları iki farklı renkte parlıyor: kırmızı ve yeşil. Bir TV'nin özelliklerini açıklamanın en iyi yollarından biri TV'nin arkasına bakmaktır. Burada TV'nizin yerleşik uydu alıcısı olup olmadığını kolayca kontrol edebilirsiniz. Parabolik antenin giriş kısmında Sat ve LNB girişi gibi harfler bulunmaktadır. Bunları görüyorsanız televizyonunuzda uydu alıcısı var demektir. IP TV özellikli cihazlar aynı zamanda çanaksız uydu alıcıları olarak da bilinir ve adından da anlaşılacağı gibi TV'nizin anten veya uydu sinyali kullanmadan kablolu veya kablosuz ağ üzerinden yayın almasını sağlar. 

Uydu Alıcısı Üzerinden İnternete Bağlanılır Mı?

Uydu alıcıları üzerinden internet bağlantısı kurmak mümkündür. Kablolu wifi ya da kablosuz wifi seçeneklerini kullanarak sizler de uydu alıcısı modellerinizi internete bağlı şekilde kullanabilirsiniz. İnternet bağlantısı sağlandıktan sonra çok daha kapsamlı bir şekilde dizi ve film keyfine yer verilmektedir. Üstelik kesinti ihtimali de daha düşük seviyeye inmektedir. İnternet bağlantısını kendi internetinizi kullanarak yapabilir ya da direkt uydu alıcısı için özel internet bağlantısı geliştirerek yapabilirsiniz. Böylece ödemelerinizden de tasarruf etmiş olacak ve ücretli olan pek çok kanalı ücretsiz izleme imkanı elde etmiş olacaksınız.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Next

2141 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Bilgisayar
Telefon
Ev Elektroniği
Spor Outdoor
Giyim / Ayakkabı
Yapı Market / Bahçe / Oto
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler