2001 yılından bu yana Küçük Elektrikli Ev Aletleri sektöründe birçok ilke imza atan Arnica’nın son teknoloji ürünleri hepsiburada.com farkıyla ayağınıza geliyor. Ütüden süpürgeye, buharlı temizlik makinesinden mutfak robotuna, hayatı kolaylaştıran fonksiyonel tasarımları ile aradığınız her şey Arnica’da...

Kendi bünyesindeki ar-ge çalışmaları ile birçok yeniliğe imza atan, tüm dünyada 33 ülkede satışa sunulan Arnica ürünlerine, hepsiburada.com güvencesiyle, bir tıkla sahip olabilirsiniz. Bora 4000 modeli ile Türkiye’nin en çok satan elektrikli süpürgesi unvanını sahip olan Arnica; su filtreli süpürge, toz filtreli süpürge, dikey süpürge, yatay süpürge, şarjlı süpürge, ıslak kuru süpürge, siklon süpürge, toz torbalı süpürge ve halı yıkama makinesi modelleri ile temizlikte fark yaratan son teknoloji tasarımlar hayatınızı kolaylaştırıyor. “Tozu Yok Eden Teknoloji, DWS” tüm Arnica su filtreli süpürge modellerinde bulunuyor.

Arnica elektrikli süpürge modelleri dışında; pratik, fonksiyonel, şık ve son teknoloji ürünlerle gıda hazırlama, içecek hazırlama, kişisel bakım, ev gereçleri ve ütü olmak üzere geniş bir yelpazedeki ürünü hepsiburada.com farkıyla tüketicilerle buluşturuyor. Tost makinesi, kahve makinesi, çay makinesi, blender seti, su ısıtıcı, katı meyve sıkacağı, fritöz, mutfak robotu, ütü, mikser, elektrikli ocak, dumansız ızgara gibi pek çok ürün çeşidine hızlıca ulaşabilir, ihtiyacınıza uygun Arnica süpürge gibi çeşitli ü bir tıkla filtreleyip inceleyebilirsiniz. Ürünlerin özelliklerini birbirleri ile kolayca karşılaştırabilir, hemen sepetinize ekleyerek ürüne sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...