Arnica Süpürgeler

Ev temizliğinde süpürge tercihi önem teşkil ediyor. Kullanışlı, pratik ve en yeni teknoloji ile tasarlanan süpürgeler ev temizliğini kolayca gerçekleştirmeyi ve ev temizliğinin kalıcı olmasını sağlıyor. Arnica, Terra Premium, Arnica Lotus ve Arnica Elektra gibi modelleri kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

Arnica Süpürgeler

Arnica süpürgeler su filtreli ve toz torbalı modelleriyle kullanıcılarını bekliyor. Modellerdeki dar uçlu boru, perde fırçası ve koltuk temizleme aparatları temizliği pratiklikle birleştiriyor. Modern tasarıma sahip Arnica süpürgelerin siyah, beyaz, kırmızı ve turuncu renk seçenekleri bulunuyor.

Şeffaf su haznesi ve yıkanabilir filtre olanağı, tozun evlerinizden tamamen uzak kalmasını sağlıyor. Arnica, bazı modellerde bulunan uzaktan kumanda ve led gösterge özellikleri sayesinde, temizliği yorucu bir faaliyet olmaktan çıkarıyor. Dijital toz torba doluluk kontrolü özelliği bulunan modeller sayesinde, toz torbalarının kontrolünü kolaylaştırıyor.

Ergonomik ve hoş bir tasarıma sahip olan süpürgeler, ılık hava üfleme ve odaların havasını temizleme özelliği sayesinde, hoş kokulu bir parfüm yayıyor. Modern olarak dizayn edilmiş yenilikçi süpürgeler, evinizin şıklığına şıklık katıyor.

Tercihi tamamen kullanıcılara bırakan Arnica, aynı süpürgede hem kuru hem ıslak kullanım yapma imkanı da sunuyor. Tozu tamamen suya hapseden harika teknolojisi sayesinde, bebekler veya alerjik bünyeye sahip bireyler rahat ve sağlıklı günler geçirebiliyor.

Bakterilerin yoğun olarak bulunduğu bölgeler olduğundan, ev içerisinde bulunan mobilyaların ve etrafının temizliği, ciddiyet gerektiriyor. Arnica süpürge modellerinde bulunan koltuk temizleme ucu, üçlü aktif başlıklar, mini turbo fırçalar ve sert zeminler için turbo fırça, temizliği üst seviyeye çıkarıyor. Özel tasarlanan bazı fırçalar ise, yüksek ve dar yüzeylerin temizliğini rahatça yapma imkanı sunuyor. Parkelerin temizlik sırasında çizilmemesi için, özel hazırlanan fırçalar da isteğe bağlı olarak tercih edilebiliyor. Bazı modellerin yanında ek torba hediyeleri de bulunuyor.

Dik süpürgeler ise ev temizliğinde kolay ve pratik hareket alanı yaratıyor. Patentli özelliklere sahip olan süpürgeler, benzersiz tasarım ve modelleri alternatifler arasına katıyor. İsteğe göre ayarlanabilen borular, temizlik sırasında kullanıcıların eğilmesini engelleyerek yorgunluğun azalmasına yardımcı oluyor. Koltukların üzerini rahatça temizleyebileceğiniz aparatlar sayesinde, yüzde 100 hijyen ortaya çıkıyor. Otomatik kablo sarıcısı ise, kabloları toparlama zahmetinden kurtarıyor.

Toz torbasız tasarlanan modeller ise yeniliği evinize taşıyor. Özel boru tasarımı, hepa filtreler, sessiz pedallı olan süpürme ucu ve çeşitli fırça alternatifleri ile Arnica’nın patent sahibi süpürgeleri, özellikleri açısından öncü olmasını sağlıyor.

Süpürgenin temizlik gücünü belirleyen faktörlerden biri olan filtreler, Arnica süpürgelerin üretiminde dikkatle hazırlanıyor. Tozları yakalayarak hapseden mikroaktif karbon filtre, sizin ve sevdiklerinizin sağlığını koruyor.

Arnica Elektrikli Süpürge Çekim Gücü

En yeni teknoloji ile donatılmış ve yerli malı olan süpürgeler, mükemmel performans ile hizmet veriyor. Yüksek motor gücü bulunan tasarımlar, toza veda etmenizi sağlıyor. Emiş gücü yüksek olan süpürgeler, evinizi pırıl pırıl yapmanızda yardımcı oluyor.

Vakumlu çekim gücü ve motor kuvveti bakterileri kovuyor. Elektronik emiş gücü ayarı sayesinde her zeminde ayrı ve o zemine özel emiş gücü belirleniyor. Bu sayede mobilyalara ayrı, sert ve geniş yüzeylere ayrı, dar alanlara ayrı emiş gücü kullanılıyor. Sessiz ve pedallı süpürme uçları, yüksek emiş gücü sayesinde evinizde uzun süreli hijyen sağlıyor.

1000 W’den 2400 W’ye uzanan farklı güçlerdeki modeller, mükemmel performans ile başarılı bir sonuç veriyor. Arnica süpürgelerin fiyatları da her keseye hitap ediyor. Geniş bir yelpazede uzanan fiyat aralığı, ihtiyacınıza göre seçim yapma imkanı sağlıyor. Evinizin her köşesinde görün rahatlığıyla kullanabileceğiniz ürünleri, rahatlıkla bulabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Arnica Süpürge Fiyatları

Toz Torbasız Süpürge
Dikey Süpürge
Şarjlı Süpürge
Toz Torbalı Süpürge
Halı Yıkama Makinası
Süpürge Aksesuarları
Sulu Süpürge
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 237 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/arnica