Evlerinin temizliğine özen gösteren kadınların sık kullandığı elektrikli aletler arasında, süpürgeler ilk sıralarda yer alıyor. Verimli bir temizlik süreci için fonksiyonel modelleri tercih etmek gerekiyor. Pratik kullanım imkanı sunan toz torbalı süpürge çeşitleri sayesinde evler her daim ferah ve temiz kalıyor. Dolduğunda yenisiyle değiştirebileceğiniz toz torbaları, yüksek kapasiteli hacimleriyle uzun süre kullanılabiliyor. En zorlu günlük uğraşlardan birisi olan ev temizliği, elektrik süpürgelerinin işlevsellikleri ile kolaylaşıyor. Birçok üründe yer alan turbo fırça özelliği, temizlik esnasında tozların en iyi şekilde yakalayabilmesine olanak tanıyor. Genel ya da anlık temizliklerde en önemli yardımcınız olacak toz torbalı modeller, emiş güçleri ile göz dolduruyor.

Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Farklı motor gücü seçenekleri ile öne çıkan ürünler tozları en iyi şekilde torbaya hapsetmeye imkan veriyor. Toz torbası dolum göstergesine sahip modeller sayesinde, doluluk oranını takip etmek mümkün oluyor. Kolay bir biçimde yenisi ile değiştirebileceğiniz toz torbaları sayesinde ev süpürmek zahmetli bir iş olmaktan çıkıyor. Toz torbalı elektrikli süpürge modelleri, konforlu bir temizlik süreci için gereken birçok özelliği içinde barındırıyor. Parke ya da halı gibi farklı zeminleri başarıyla süpürecek ürünler arasında enerji verimliliği sunan tasarımlar dikkat çekiyor. Enerji tasarrufu sağlayan elektrikli süpürgeler, ev ekonominize de katkı sunuyor. Birçok üründe bulunan yüksek toz tutabilme kapasitesi, yaşam alanlarınızda etkin bir temizlik yapabilmenize olanak sağlıyor.

Ergonomik detayları ile öne plana çıkan modeller, evin her köşesine ulaşabilmeyi mümkün hale getiriyor. 360 derece dönebilen hortum özelliğine sahip ürünler ile dar alanlarda bile ideal sonuçlar alabilirsiniz. Uzun kablo ölçüleri sayesinde de kullanım alanı oldukça genişliyor. Küçük toz zerrelerinden de etkili olacak HEPA filtreli modeller, evlerinizde hijyenik bir ortam oluşmasına yardımcı oluyor. Sevdikleriniz için temiz mekanlar yaratmanızı sağlayacak elektrik süpürgeleri, misafirlerinizin de beğenisini topluyor. Yenilikçi özellikleriyle fark yaratacak ürünler, şık dizaynlarıyla evinizi güzelleştiriyor. Farklı renkler ile bütünleşen modern tasarımlar, ürünlerin görselliğini de üst seviyeye çıkarıyor. Elektrikli süpürgelerin sağlam yapıları, uzun süre kullanabilme imkanı yaratıyor.

Toz Torbalı Süpürge Fiyatları

Fonksiyonel ve estetik elektrikli süpürgeler sayesinde evler her mevsim temiz kalıyor. Yatay veya dikey park etme, kablo sarıcı ya da elektronik emiş gücü ayarı gibi farklı özelliklere sahip modeller, kullanıcı konforunu arttırıyor. Motor gücünden filtreleme sistemine kadar birçok etkene göre seçeceğiniz modeller, tozu ve kiri evlerinizden başarıyla uzaklaştırıyor. Köşelerde ya da kenarlardaki alanları süpürebilmenize olanak verecek aparatlar da ürünlere işlevsellik katıyor. Çelik telli hortum gibi detaylar, elektrikli süpürgelere ekstra dayanıklılık sağlıyor. Konuklarınızın beğeneceği temiz ve düzenli evlere sahip olmak istiyorsanız, emiş gücü yüksek modelleri seçmeniz yararınıza oluyor. Toz torbalı olmaları nedeniyle rutin temizliğe pratiklik katacak modeller, evlerine özen gösteren kadınların işine yarıyor.

Yaşanılası bir ev ortamına sahip olabilmek için gerekli olan elektrikli aletlerin başında süpürgeler geliyor. Her bütçeye uygun toz torbalı süpürge fiyatları ile aradığınız ideal ev temizliği performansına ulaşabilmeniz mümkün oluyor. Kaliteli gövde yapıları, güçlü motorları ve kullanışlı tasarımlarıyla öne çıkan modeller, evinizdeki tozları başarıyla çekiyor. Dolan toz torbasını hızlıca yenisi ile değiştirebilmek, sizlere zamandan tasarruf etme imkanı sunuyor. Farklı yüzey çeşitlerinde başarılı sonuçlar ortaya koyan ürünler ile aileniz ve dostlarınız için ferah bir yaşam alanı yaratmanız kolaylaşıyor. Kadınlar için oldukça yorucu olabilen ev temizleme işlemi, fonksiyonel ve teknolojik detaylar ile zenginleştirilmiş elektrikli süpürgeler sayesinde kolay ve zevkli bir hal alıyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Toz Torbalı Süpürge

314 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Philips Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi
  2. Bosch Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi
  3. Arçelik Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi
  4. Rowenta Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi
  5. Arnica Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi
  6. Arzum Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi
  7. Electrolux Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi
  8. Fakir Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi
  9. Nilfisk Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi
  10. Goldmaster Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi
  11. Fantom Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi
  12. Profilo Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi
  13. Beko Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi
  14. Siemens Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi
  15. Vestel Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi
  16. Karcher Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi
  17. Miele Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi
  18. Numatic Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi
  19. Altus Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi
  20. Karaca Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Motor Gücü (watt) A-Z
 5. Ses Seviyesi (dB) A-Z
 6. Toz Torbası
 7. Hepa Filtre
 8. Emiş Gücü Ayarı
 9. Turbo Başlık
 10. Eco Özelliği
 11. Toz Hacmi (L) A-Z
 12. Toz Haznesi
 13. Fotoğraflı Değerlendirme
 14. Güncel Değerlendirme
 15. Fırsat Ürünleri
 16. Renk A-Z
 17. Ürün Rengi A-Z
 18. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160029
Başa dön