TV Ekran Koruyucular

TV Ekran Koruyucu

Televizyon ekran koruyucuları; televizyon ekranlarını güneş ışığı, toz, leke ve çizileme gibi unsurlardan korumak için kullanılan ürünlerdir. Televizyon koruyucuları genellikle şeffaf plastikten yapılır ve televizyon ekranı üzerine yerleştirilir. Bu sayede televizyon ekranını koruyarak uzun süre kullanmaya olanak sağlanmış olur. Televizyon ekran koruyucuları, televizyon ekranının ömrünü uzatmak için kullanışlı bir üründür. Televizyon ekranları oldukça hassas ve kırılgandır. Bu durum da çizmelere karşı hassas olduklarını gösterir. Bu nedenle de çizilmelere karşı, güneş ışığı ya da daha uzun süreli kullanımı sonucu oluşabilecek aşınmaya karşı koruma sağlamak için TV ekran koruyucu ürünleri kullanmak oldukça mantıklıdır. 

TV ekran koruyucu ürünleri, televizyon boyutlarına göre değişiklik gösterebilir. Bazı ekran koruyucular ekranın tamamını kaplayabileceği gibi bazı ekran koruyucular da ekranın belirli bölgelerini kaplayabilir. Ekran koruyucu seçenekleri arasında filtreleme özelliği bulunan ekran koruyucular da vardır ve bu özelliğe sahip olan ekran koruyucular, ekranın yansıtma ve parlamasını azaltarak daha iyi bir görüntü kalitesi sunar. Televizyona ekran koruyucu montajı yapmak da oldukça kolaydır. Özellikle de kendinden yapışkanlı olan ekran koruyucu modellerini yapıştırmak çok kolaydır. Ekran koruyucusunu televizyona göre ayarlayarak montajını yapmak hem ev halkından birinin yapabileceği hem de bu işi yapan kişilerin yapabileceği kolay bir işlemdir. 

55 İnç TV Ekran Koruyucu

55 inç televizyonlar, çok sayıda kişi tarafından tercih ediliyor. Bu nedenle de 55 inç TV ekran koruyucu bulmak oldukça kolay bir hale geliyor. Bu boyutlara sahip olan televizyonların kurulması da oldukça önemlidir. Daha büyük olduğu için daha çok kırılma ihtimali ne sahiptir. Dolayısıyla ürünlere olan talep gibi ürünleri korumak için üretilen parçalara da olan talepler oldukça fazladır. Çok fazla talep olduğu için 55 inç televizyonlara uygun ekran koruyucu bulabilmek kolaydır. Önemli olan, ekran koruyucunun kalitesi ve koruma özellikleridir. 

TV Ekran Koruyucu Fiyatları

TV ekran koruyucuları, popüler ürünler arasındadır. Bu nedenle de bu ürünlerin özellikleri kadar fiyatları da merak edilmektedir. TV ekran koruyucu fiyatları, ekran koruyucunun özellik ve boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Bu ekran koruyucularının fiyatlarını etkileyen faktörlerden bir de kullanılan materyalin kalitesidir. Kullanılan materyallerin dayanıklılık seviyelerinin yüksek ve darbelere karşı yumuşatma etkisi olması için esnek bir yapısı olmalıdır. Ekran koruyucularında kalınlık da materyal kalitesi kadar önemlidir. Çok kalın ya da çok ince olmasından ziyade ekran büyüklükleri göz önünde bulundurularak uygun kalınlıkta olmaları gerekir. Bu durumda fiyat aralıklarını etkileyen bir fonksiyondur. Bütün bu etkenler göz önünde bulundurularak fiyat belirleme politikası üzerinden değerlendirip aralıklar belirlenebilir. Aynı zamanda ürünün fiyatlarında etkili olan bir diğer durum ise hangi platform üzerinden alındığıdır. Koyulan promosyon paylarına göre ürünlerin fiyat aralıklara değişkenlik gösterir.

Notvex 55 İnç 140 Ekran TV Ekran Koruyucu

Notvex markası, göz sağlığını önemsediği ve kaliteli hammadde kullandığı için çok kişi tarafından tercih edilen bir markadır. Markanın en çok sattığı ürünler arasında Notvex 55 inç 140 ekran TV ekran koruyucu ve benzeri ürünler yer alıyor. Genel olarak bu markanın ürünlerini kullananlar kaliteden yana herhangi bir sıkıntı yaşamıyor. Ekran koruyucularının materyalinin esnek olması oldukça önemlidir. Bu sayede darbeleri yumuşatarak herhangi bir kırılma olmasını engelleyebilir. Marka üzerinden satılan ürünlerde bu detaylar göz önünde bulundurulduğu için son derece dayanıklı ürünler üretilebiliyor.

49 İnç TV Ekran Koruyucu

49 inç TV ekran koruyucu, 49 inç ekrana sahip televizyonlar için üretilmiştir ve bu ekran koruyucular televizyonu darbe, toz ve benzeri televizyonu olumsuz etkileyecek durumlardan korumaktadır. Aynı zamanda esnek yapısı ile gelen darbeleri yumuşatarak kırılmanın riskini azaltır. Esnek yapısını etkileyen faktörler arasında ise ürünün boyutu ve kalınlığı etkilidir. Doğru boyutlarda olarak ekranı tamamen kapatıyor olduğundan emin olmak gerekir bu sayede daha sağlıklı bir koruma sağlanabilir. Bunun yanı sıra kalınlık da esneklik üzerinde direkt etkili olan faktörlerden biridir. Doğru kalınlık ile güvenlik sağlanabilir.

58 İnç TV Ekran Koruyucu 

TV ekran koruyucuları, televizyonların ekran boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca televizyonun şekli de ekran koruyucu için önemlidir. 58 inç TV ekran koruyucu modelleri, genel olarak aynı şekilde üretilse de televizyondan televizyona bu ekran koruyucular arasında farklılık görülebilir. Örneğin boyutları ya da koruyucuların kalınlıkları farklılık gösterebilir. Bu farklılıklar beraberinde geniş ürün yelpazesini getirir. Farklı televizyon boyutlarına sahip olan kullanıcıların rahatlıkla alışveriş yapması da bu sayede kolaylaşır.

Notvex 50 İnç 127 Ekran TV Ekran Koruyucu 

Notvex 50 inç 127 ekran TV ekran koruyucu, oldukça kaliteli ve çok fazla tercih edilen televizyon ekran koruyucu ürünleri arasında yer alıyor. Bu ekran koruyucu, çeşitli özellikleri ve sağlamlığıyla birlikte televizyonu çok iyi bir şekilde koruyor. Televizyonların korumasındaki ana etken kullanılan malzemenin esnek bir yapıya sahip olmasıdır. Bu sayede darbeleri esneyerek yumuşatır ve ekranda kalıcı hasarların oluşmasını minimuma indirir.

TV Ekran Koruyucu 65 İnç

TV için üretilen ekran koruyucuları, çok çeşitli televizyon boyutlarına göre üretiliyor. TV ekran koruyucu 65 inç, TV ekran koruyucu 55 inç ve benzeri daha çok farklı boyutlardaki televizyonlara uygun ekran koruyucuları üretiliyor. Boyutlara göre farklı kalınlıkta ekran kurucularına ihtiyaç duymaktadır. Dolayısıyla farklı boyutların yanı sıra uygun kalınlık da oldukça önemli bir faktördür.

Notvex 65 İnç 165 Ekran TV Ekran Koruyucu

Televizyon ekranları oldukça hassas ve kırılgan ekranlardır. Bu nedenle de insanlar televizyon ekranlarını daha iyi bir şekilde korumak için TV ekran koruyucu kullanmayı tercih ediyor. Notvex 65 inç 165 ekran TV ekran koruyucu, oldukça fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Bu ekran koruyucu sayesinde televizyon daha korunaklı bir hale geliyor. Kullanılan materyalin kalitesi ile doğru orantılı olarak ürünlerin korunma olasılıkları da artar. Farklı boyutlarda ki televizyonlara uygun olacak şekilde ürünler üretilerek kullanıcıların ihtiyaçları karşılanır.

140 Ekran TV Ekran Koruyucu

TV ekran koruyucu alacak olanlar için televizyonlarına uygun ekran koruyucuyu almak oldukça önemlidir. Eğer ki televizyon ekranından büyük ya da küçük ekran koruyucu alınırsa o ekran koruyucu televizyona uymayacaktır. Örneğin 140 ekran TV ekran koruyucu, 140 ekran olmayan bir televizyona takılırsa o ekran koruyucu tam olarak işlevini yerine getiremeyecektir. Arada kalan boşluk dolayısıyla darbelerin yumuşatılması engellenir. Dolayısıyla koruyucu bütün ekranda etkin bir şekilde koruma sağlayamaz. Bu durumların önüne geçmek adına tam boyutlardaki ve uygun kalınlıktaki ürünlerin tercih edilmesi gerekmektedir.

Notvex 43 İnç 109 Ekran TV Ekran Koruyucu

Notvex 43 inç 109 ekran TV ekran koruyucu, çok kaliteli hammaddeler kullanılarak üretiliyor. Bu nedenle de çok kişinin tercihi haline geliyor. Bu ekran koruyucu, kırılma, çizilme ve sıvı temasına karşı olduğu gibi daha birçok olumsuz duruma karşı da koruma sağlıyor. Öncelikle sıvı malzemelerin cihaza temas etmeyerek sıvılardan korunmasını sağlar. Yüzeyleri çizebilecek olan durumların önüne geçerek çizilmelerden korur. Esnek yapısı sayesinde ekrana gelen cisim ya da darbe gibi durumlardan ekranın kırılmasını engelleyebilir.

TV Ekran Koruyucu 58 İnç

TV ekran koruyucu 58 inç, sık tercih edilen ekran koruyucu boyutları arasında yer alıyor. 58 inç televizyonların her marka ve modeline ait ekran koruyucuları olarak üretilen bu ürünler, televizyonlara göre üretildiği için kullanımda bir sıkıntıya neden olmuyor. Televizyona göre üretilirken borçların yanı sıra kalınlıklar da uygun olmalıdır. Örneğin olduğundan daha fazla kalınlıktaki bir koruyucu daha kırılgan bir hale gelerek esneme yapamayarak darbelere engel olamayabilir. Bu gibi durumların önüne geçmek için koruyucuların doğru boyutlarda ve kızgınlıklar da olması önemlidir.

Notvex 49 İnç 124 Ekran TV Ekran Koruyucu

Notvex 49 inç 124 ekran TV ekran koruyucu ve benzeri ürünler son zamanlarda çok sayıda kişi tarafından tercih ediliyor. Bu nedenle de Notvex markası, her tür televizyona uygun ekran koruyucu üretimini yapıyor. Kaliteli hammadde kullanımı ve gerçekten iyi özelliklere sahip ürünler ürettiği için herkes tarafından seviliyor. Her türlü darbeden koruması ve kullanılan materyalin kalitesi dolayısıyla fiyat performans ürünü olarak nitelendirilebilir. Bu da kullanıcıların oldukça fazla tercih etmesinde etkili bir durumdur.

Best Ekran LPG TV Ekran Koruyucu

Best Ekran adlı marka da televizyonlar için ekran koruyucu üretimi yapan markalar arasında yer alıyor. Best Ekran LG TV ekran koruyucu ve benzeri çok sayıda ürünün üretimini yapıyor. Bu ürünler tamamen televizyonlara özel olarak üretiliyor. Televizyonları uygun boyutlarda ve kalınlıkta üretmeleri oldukça önemlidir. Aksi takdirde daha kalın bir ürün yeterli esneme yapamayarak darbeleri yumuşatamaz. Dolayısıyla darbelerden koruma sağlayamaz. Kalınlığın yanı sıra doğru boyutlarda olmadığı takdirde de açıkta kalan ekran darbelere dayanıksız olduğundan dolayı yeterli koruma sağlayamaz.

TV Ekran Koruyucu Fiyatı

TV ekran koruyucu fiyatı, müşteriler tarafından merak edilen bir konudur. Ekran koruyucu fiyatları, televizyonun modeline ve ekran koruyucunun özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Örneğin kullanılan malzemenin doğru kalınlıkta olması gerekir. Aksi takdirde kalınlık fazla olursa yeterli esneklik sağlanamaz. Dolayısıyla ürünlerin korunma miktarı azalır. Bunun yanı sıra ürünlerin boyutları ile birlikte koruma sağlamaları da doğru orantılıdır. Uygun boyutlardaki ve tamamen ekranı kapatan bir ekran koruyucu daha sağlıklı bir koruma sağlayabilir. Bu gibi farklılıklar göz önünde bulundurularak ürünlerin fiyat aralıkları belirlenir. Koruyucu fiyatlarını etkileyen bir diğer durum da hangi platform üzerinden satışının yapıldığıdır. Seçilen platformun uygulamış olduğu fırsat ya da indirim ile birlikte ürün aralıkları değişebilir.

TV Ekran Koruyucu Gerekli mi?

Çoğu kişi TV ekran koruyucusu kullanmıyor. Bu durum da o kişilerin televizyonlarını çok iyi koruyamadığı anlamına geliyor. TV ekran koruyucu, olmasa da olur denilebilecek bir üründür ancak olduğu zamanlar televizyonlar için daha iyidir. Televizyonu gerçekten koruyarak uzun süre kullanım sağlayabilir. Dolayısıyla ürünler için fiyat performans ürünü olarak bahsedilebilir.

TV Ekran Koruyucu Zarar Verir mi?

TV ekran koruyucuları, televizyona zarar vermez. Tam tersine yarar sağlar. Televizyonları çeşitli olumsuz durumlara karşı korur. Özellikle de televizyonunu uzun süreli kullanmak isteyen kişiler, TV ekran koruyucu kullanarak bu amacını gerçekleştirebilir. Ekran koruyucunun kalitesi de oldukça önemlidir. 

TV Ekran Koruyucu Ekranın Görüntüsünü Etkiler mi?

TV ekran koruyucular, özelliklerine göre ekran görüntüsü üzerinde etkili olabilir. Bu durum, ekran koruyucularının özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Olması gerektiğinden daha kalın bir ekran görüntü üzerinde olumsuz durumlara neden olabilir. Uygun boyutlardaki ekranların kalınlıklarının da uygun olmasına özen gösterilmelidir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tv Ekran Koruyucusu

10.000+ ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Ekran Boyutu
Toplam 40 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?