Kış aylarında havaların soğuması ile kullanımı artan ınfrared ısıtıcılar, elektrikle çalışan ısıtıcı modelleri olarak tanınır. Genellikle iç mekanda kullanılan infrared ısıtıcılar, küçük alanları hızlı ve kolay bir şekilde ısıtmak için tercih edilen ısıtıcı çeşididir. Kızılötesi ışın teknolojisi ile çalışarak yalnızca doğrudan görebildiği alanları ısıtan ısıtıcı modelleri, hızlı bir şekilde geçici olarak ısınmayı sağlar. Infrared ısıtıcı modelleri, genellikle tasarruflu çalışma özellikleri ile tanınır ve daha az enerji harcama özelliği ile benzer elektrikli ısıtıcılardan ayrılır.

Infrared Isıtıcı Modelleri

Infrared ısıtıcı modelleri, genellikle aynı kızılötesi ışın mantığı ile çalışan biçimsel açıdan farklılık gösteren ürünlerdir. Modeller arasında ayaklı ürünler, mini sobalar, duvara monte edilen modeller ve daha modern tasarıma sahip kule tipi ürünler bulunur. Normal infrared modele sahip ısıtıcılar arasında önden üç ya da dört; üsten ise tek tüpü olan şömine tipi ürünler dikkat çeker. Evlerde kullanım için ideal olan modeller, markasına bağlı olarak güvenlik önlemi, watt gibi özellikleri ile değişir. Şömine tipi ürünlerde güç ayarlama özelliği, bağımsız buhar kullanma fonksiyonu, ayarlanabilir termostat gibi özellikler barındıran ürünleri bulabilirsiniz.

Ayaklı ısıtıcılarda ise en fazla ayarlanabilir bacak sistemine sahip ürünler öne çıkar. Genellikle evlerde ve iş yerlerinde tercih edilen ayaklı modeller arasında gövde kısmının üstünde delikler bulunan modeller de yer alır. Isıyı oda içinde yayma özelliğine sahip olan üstten gözenekli ısıtıcılar, daha verimli bir kullanım sunar ve diyot sistemi içeren ınfrared ısıtıcı modelleri, elektrik tasarrufu sağlama özelliği ile de dikkat çeker. Genel olarak ise ayaklı ısıtıcılarda watt gücü, ısıtma etki alanı gibi özellikler, modelden modele farklılık gösterir.

Isıtıcı çeşitleri arasındaki mini modeller ise taşınabilir küçük modeller olduğu için öne çıkar. Ayaklı tasarımı ve taşıma kolu ile dikkat çeken mini modeller, kısa süreli ısınmada ihtiyacı karşılar. Modern tasarıma sahip olan kule tipi ısıtıcı çeşitleri ise programlanabilen ısı kontrolü, dijital LCD ekran gibi özellikleri ile tercih edilir. Normal ayaklı modellere oranla daha gelişmiş özellikler taşıyan modeller, açma/kapama zamanlayıcısı gibi özellikleri de içinde barındırarak diğer ürün çeşitlerinden ayrılır.

Infrared Isıtıcı Fiyatları

Infrared ısıtıcı fiyatları, ürün modeli ile paralel olarak belirlenir. Duvara monte edilen uzaktan kumandalı modeller, fiyat açısından farklılık gösterdiği gibi özellikleri açısından da değişiklik gösterir. Farklı bütçelere hitap eden duvara monte edilen modeller, ünlü markalardan temin edilebilir. Kule tipi modeller ise duvara monte edilen ısıtıcılara oranlara daha uygun fiyatlar ile kullanıcıya sunulur ve aynı markanın farklı bütçelere uygun kule tipi modellerini bulabilirsiniz. Daha uzun ömürlü kullanım sunan kule tipi ürünlerde farklı marka seçeneklerini inceleyerek değişik fiyat aralığındaki ürünleri satın alabilirsiniz.

Ayaklı ısıtıcı modelleri ise oldukça değişken fiyatlarla satılır. Temelde fiyatlar,ürünün özelliklerine ve markasına bağlı olarak belirlenir. Daha cazip fiyatlara satılan ayaklı modellerde ise ürünlerin ısıtma, güvenlik ve benzeri özelliklerini öğrenerek kullanacağınız alana uygun modeli seçmeniz tavsiye edilir. Ayaklı ürünler arasında duvara monte edilen uygun fiyatlı ürünlere de erişebilirsiniz. Şömine tipi soba çeşitlerindeyse fiyatlar birbirine yakın olur. Özellik olarak birbirine yakın olan ürünler arasında buhar üniteli modelleri de aynı fiyat aralığında bulabilirsiniz. Uzun ömürlü bir kullanım sunan daha dayanıklı şömine tipi ısıtıcılar arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Mini ısıtıcı çeşitlerinde ise fiyatlar daha uygun olur. Genellikle tek ya da iki gözlü ürünler olarak bulabileceğiniz mini sobaların modellerini inceleyebilir; ihtiyaçlarınız doğrultusunda bütçenize uygun modellere ulaşabilirsiniz.

Infrared Isıtıcı

113 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Kumtel
  2. UFO
  3. Hottable
  4. Sinbo
  5. Veito
  6. Minisan
  7. U-Light
  8. Kaşkar
  9. Raks
  10. Seikon
  11. Simfer
  12. Trotec
  13. microstar
  14. Airking
  15. Fakir
  16. Flavel
  17. Maximus
  18. Vals
  19. Alf
  20. Bakar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483638/161876/8001872/80081036
BAŞA DÖN