En Ucuz Sulu Elektrikli Süpürgeler

Sulu Süpürge 

Bulunulan ortamın hava kalitesini arttırmak, sağlık açısından son derece büyük öneme sahip. Gün içerisinde yaşam alanlarında birçok sebebe bağlı olarak toz ve kir oluşmakta. Düzenli olarak bu toz ve kirler ortadan kaldırılmayınca ortaya ciddi sağlık problemleri baş göstermektedir. Teknoloji bu konuda her geçen gün kendini geliştirmekte yeni teknolojik temizlik aletleri ile daha sağlıklı ortamların oluşmasını sağlamaktadır. Bunca teknolojik temizlik aletleri arasında birçok kişi hangisinin daha iyi olduğu konusunda zaman zaman karar verememe durumu yaşamaktadır. Süpürgeler kategorisine baktığımız zaman en çok beğenilen ve en çok tavsiye edilen ürünlerin başında sulu süpürgeler yer almaktadır. 

Sulu süpürgeler kendine özel çalışma prensibi ile ortam da tek bir toz tanesi bırakmayarak ortam da ki kirli havayı da süpürmektedir. Giriş- çıkış yaparken ya da pencerelerin açık kalmasından dolayı odaya anında toz konmakta bu tozlar bir süre sonra ciğerleri de rahatsız ederek ciddi sağlık sorunlarına yol açmaktadır. Sulu süpürge bunun önüne geçerek yaşadığınız alanların konfor ve sağlık düzeyini maksimuma çıkarmaktadır. Tabi ki sulu süpürgeler sadece bu özelliği ile sınırlı kalmayıp daha birçok teknik özelliğe sahiptir. 

Yeni evlenecekler ya da evinde temizliğin kalitesini artırmak isteyenler tercihlerini sulu süpürgelerden yana kullanmaya devam ediyor. Siz de süpürge arayışındaysanız ve temizliğe çok önem veriyorsanız sulu süpürge tam size göre bir ihtiyaç olacaktır. Aynı zamanda torba kullanımı olmadığı için torbalara ekstra ücret ödemek zorunda kalmayacak ve bu şekilde de tasarruf yapmış olacaksınız. Sulu süpürge kategorisinde birbirinden farklı markaların üretimi olan sulu süpürgeler yer almaktadır. Beğendiniz ve güvendiğiniz marka hangisi ise o markaya ait sulu süpürgeleri de bu kategori içerisinde görüntüleyebilirsiniz. Sulu süpürgeler bu kategori ile artık tek tıkla kapınıza gelmektedir.

Sulu Süpürge Modelleri

Sulu süpürgeler çalışma prensiplerine göre ve formlarına göre çeşitli modellere ayrılmaktadır. Süpürgeler form ve görünüş olarak farklı modellere sahiptir. Her marka kendi sulu süpürgesine ayrı bir estetik görüntü ekler. Süpürgelerin işlevi kadar estetik görüntüsü de bir o kadar önemlidir. Renk bakımından geniş bir kataloğu bulunur. Hemen hemen her renge sahip sulu süpürgeleri bu kategoride bulmak mümkün kılınmıştır. Renk kadar süpürgelerin ebatları da model seçeneğini arttırmaktadır. Her sulu süpürgenin ağırlığı farklı olmakla beraber ebatları da farklı olmaktadır.

Sulu süpürgeler dikey forma sahip olduğu gibi yatay formada sahiptir. Herkesin elektrikli süpürge tercihi farklı olduğu kadar kullanım şeklide bir o kadarda farklıdır. Sulu elektrikli süpürge dikey ya da yatay süpürge severlerin her ikisine de hitap etmektedir. Her iki süpürge modeline de bu kategori üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca her iki modelin kendi içerisinde farklı modelleri bulunmaktadır. Bu modelleri de aynı şekilde bu kategori içerisinde görüntüleyebilirsiniz. 

Model farklılığında yaşanan çeşitlilik çalışma prensibine göre de değişmekte sulu süpürgeler hem kuru hem ıslak kullanılabildiği gibi sadece sulu olarak da kullanılmaktadır. Her iki özelliği taşıyan sulu süpürge modelleri kategori içerisinde sizleri beklemektedir. Kategoriyi ziyaret ederek her iki farklı çalışma prensibine sahip olan sulu süpürgeleri inceleyebilir, özellikler kısmından süpürgelerin özelliklerini inceleyip tercihinizi yapabilirsiniz. Sulu süpürgenin vermiş olduğu temizlik hissi, size sadece bir tık uzaklıkta durmaktadır.

 Sulu Süpürge Nasıl Kullanılır?

Sulu süpürgelerin sadece sulu olarak çalışan bir de hem kuru hem de sulu çalışan modellerini yer aldığı için her ikisinin kullanım şekli farklıdır. Sulu süpürge nasıl kullanılır? Sorusu merak edilen bir konudur. Her süpürgenin kullanım şekli farklıdır. Genel olarak kullanım şekline bakıldığında sulu süpürgeler de su konulması için özel bir hazne bulunmaktadır. Kullanma talimatın da yer alan su seviyesine kadar su doldurulmalıdır. Fazla ya da eksik su doldurulması bir süre sonra sulu süpürgelerde arızaya sebep olmaktadır. Sulu süpürgeleri kuru şekilde kullanmak isteyenler öncelikle hem sulu hem de kuru çalışan modeline sahip olmaları gerekir. Bu iki özelliği bünyesinde bulunduran süpürgelerde kuru süpürme işlemi yapılmaktadır ve su ilave edilmesine gerek yoktur. 

Sulu süpürge markalarının hemen hemen hepsi garanti belgesiyle beraber kullanım kılavuzunu da göndermektedir. Kullanım kılavuzları içerisinde seçtiğiniz ürüne ait bütün detaylar yer almaktadır. Siz de ilgilendiğiniz ürünün kullanım kılavuzundan yardım alarak sulu süpürgeyi sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Siz de sulu süpürge modelleri arasında hangisini tercih ederseniz edin kullanım konusunda oldukça kolaylık yaşayacaksınız. Herkesin kullanmaktan memnun kaldığı sulu süpürgeler bu kategoride sizleri beklemektedir. 

Sulu Süpürgelerin Özellikleri 

Saymakla bitmeyecek özellikleri bulunan sulu süpürgeler herkesten tam not almaya devam ediyor. Kullanıcıların özellikle tavsiye ettiği elektrikli süpürgelere birden fazla özellik eklenerek bütün işlemleri yapma özelliği katılmıştır. Eski teknoloji de süpürme ve silme işlemi için ayrı iki ekipmana ihtiyaç duyulurken sulu süpürgeler sayesinde artık iki işlemi bir cihaz yapmaktadır. Favoriler arasında sulu robot süpürge yer almaktadır. Sulu özellikleriyle ile adeta kendisine hayran bırakan özel donanımlı teknolojik bir cihazdır. Evin haritasını yükleyerek yerinizden hareket etmenize gerek kalmadan robot süpürge sizin belirlediğiniz alanları hem derinlemesine süpürür hem de siler. Buda size zaman bakımından avantaj sağlar ve iş yükünüzü hafifletir. Siz evde yokken bile sulu robot süpürge istediğiniz zaman evinizi hem süpürüp hem silebilir. Böylelikle zamanınızın birçoğu size kalmış olur.

Klasik forma sahip sulu süpürgelerde su haznesinin çalışması ile havada uçuşan tozlar dahil su haznesine hapsedilmektedir. Tozların akciğerlere olan kötü etkisi ispatlanmış ve tozlardan kaçınılması gerektiği çoğu kez uzmanlar tarafından söylenmiştir. Uzmanları dikkate alanların tercihi olan sulu süpürgeler evde ki tozları tamamen çekmektedir. Yeni doğan bebekler için toz alınması son derece riskli olduğu için sulu süpürgeler bebek sağlığı içinde yine ayrı bir öneme sahiptir. Her insan gibi sağlıklı ortamlarda nefes almak sizin de hakkınız. Siz de kategori içerisinden sulu süpürge temin ederek sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Koltuklar salonların en sık kullanıldığı ürünler arasında yer almasından dolayı çok çabuk kirlenmektedir. Düzenli olarak sulu süpürge makinesi ile süpürülmesi durumunda koltuklarınız hep temiz kalacak ve sağlıklı bir oturma ortamı yaratılmış olacaktır. Sulu süpürgelerin koltuk temizliğinin daha iyi yapılması için özel süpürge başlıkları da yer almaktadır. Bu özel başlıkları kullanarak daha derin bir temizlik yapabilirsiniz. 

Çocukların yer aldığı ortamların halılarında çok çabuk kirlenme meydana gelmektedir. Her zaman halı yıkanması mümkün olmadığı için devreye ıslak süpürgeler girmektedir. Sulu süpürgeler halıların daha temiz olmasını sağlar bu şekilde halılarınızı sürekli yıkatmak zorunda kalmaz ve ek masraflardan kurtulmuş olursunuz.

Yukarıda yer alan bütün bu özelliklere tek tıkla sahip olmak istiyorsanız, o zaman kesinlikle doğru adrestesiniz. Kategori içerisinde yer alan yüzlerce marka ve model arasında tercihinizi yaparak daha temiz daha ferah alanlara sahip olabilirsiniz. Sağlıklı bir ortamın yaratılması için hiç şüphesiz sulu süpürgelere büyük ihtiyaç duyulmaktadır. Sulu süpürge kategorisi ile sulu süpürgeler tek tıkla adresinize teslim edilmektedir. 

Sulu Süpürge Fiyatları

Hemen hemen bütün markalar yoğun talepleri karşılamak adına sulu süpürgelere geniş yer ayırmaya devam ediyor. Taleplerin karşılanması için her geçen zaman da sulu süpürgelere ayrıcalıklı özellikler eklenmektedir. Her marka kendine özgü özellikleri bulunduran sulu süpürgeler üretir. Bu yüzden her markanın sulu süpürge fiyatları birbirinden farklıdır. Kesin bir şekilde sulu süpürge fiyatı şudur demek, mümkün değildir. Çünkü fiyatlar markalardan markalara değişkenlik gösterir.

Aynı markanın elektrikli sulu süpürge modeli farklı renklere sahipse böyle durumlarda da fiyat değişikliği yaşanabilmektedir. Yani kesinlikle sabit bir fiyatı bulunmamaktadır. Aynı zamanda markalar zaman içeride farklı durumlara göre sulu süpürge fiyatlarında fiyatları düşürebildiği gibi fiyatları arttırabilir. 

Marka değişikliğinin yanı sıra sulu süpürgelerde model değişikliği de fiyat değişikliğine yol açar. Her model farklı yapıya sahip olduğu gibi farklı teknik özelliğe de sahiptir. Sulu süpürgelerin markası ve modeli ne olursa olsun uygun fiyatlarla almak isteyenler tercihlerini bu kategoriden yana kullanmaktadır. Siz de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı sulu süpürgelere sahip olmak istiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz.

Sulu Süpürge Temizliği Nasıl Yapılır?

Sulu süpürgeler de temizlenen ortamda bulunan kir ve toz, suyun bulunduğu hazneye aktarılır. Temizlik işleminin ardından sulu süpürgeler mutlaka temizlenmelidir. Su haznesinde biriken kir bir süre sonra kötü bir kokuya sebep olacaktır. Bu kötü koku zaman içerisinde etrafa yayılarak ortamın kötü kokmasına yol açacaktır. Bunun yaşanmaması için mutlaka sulu süpürgeler temizlenmelidir.

Temizleme işlemi bittikten sonra sulu süpürgelerin su haznesi açılır ve içindeki kirli su boşaltılır. Daha sonra çeşitli temizlik malzemesi ile su haznesinin iç kısmı temizlenir ve temiz su ile durulanır. Su haznesinin içi ya bir bez yardımıyla kurutulur ya da kurutulması için bir kenarda kuruyana kadar bekletilir. Kuruduktan sonra kaldırılır ve bir sonraki kullanım için hazır halde temiz bir şekilde bekletilir. Tekrar kullanılacağı zaman su haznesinin içine belirtirken miktarda su eklenerek süpürme işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirilir.

Sulu Süpürgelerin Garanti Süresi Ne Kadar? 

Sulu süpürgeler tek bir markanın ürünü olmayıp birçok markanın ürünüdür. Her marka kendi sulu süpürgesine farklı özellikler ekler. Buda sulu süpürgelerin markalara özel olmasına sebep olmuştur. Genel olarak bütün markalara bakıldığında 24 ay garanti süresi olduğu gözlemlenmektedir. Çok azda olsa bazı markalarda ve bazı modellerde garanti süresi değişebilmektedir. İlgilendiğiniz ıslak süpürge modelinin garanti süresini öğrenmek için ürünün özellikleri kısmını inceleyebilirsiniz.

Sulu Süpürgeler Su Hazneli mi, Toz Hazneli mi?

Sulu dikey süpürge başta olmak üzere çok çeşitli sulu süpürge modeli kategori içerisinde yerini almaktadır. Sulu süpürgelerin bazıları tamamen su hazneli olup toz hanesi bulunmamaktadır, bazılarında ise hem toz haznesi hem de su haznesi yer almaktadır. Tamamen kişisel tercihlerinizi kullanarak hangi hazneye sahip sulu süpürge alacağınıza karar verebilirsiniz. Kategori her ikisi ile de sizleri buluşturmaktadır. Özellikler kısmından alacağınız süpürgenin hangi haznelere sahip olduğunu öğrenebilirsiniz. 

Sulu Süpürgeler Islak Halı ve Koltuk Temizliği İçin Uygun mudur? 

Sulu süpürgelerin en çok tercih edilme sebeplerinden biri ıslak halı ve koltukları temizleme özelliğinin olmasıdır. Bu yüzden sulu süpürgeler uygun olmakla kalmayıp çoğu zaman bu özelliği için alınmaktadır. Kendi özel başlıkları ile koltuklarınızın her köşesinde derinlemesine bir temizlik yapabilir halıların temizliğini %100 sağlayabilirsiniz. Tercihini sulu süpürgelerden yana kullanan kullanıcılar bu özelliğinden dolayı çok memnun kalmakta ve tavsiye etmektedir. Siz de ürünlerin yorum kısmından kullanıcı yorumları inceleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sulu Süpürge

62 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 36 / 62 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?