Hoover markası Candy Group'a ait uluslararası markalar arasında yer alıyor. 1945 yılında İtalya'da Fumagalli Ailesi'nin yönetimi ile faaliyete başlayan marka, dayanıklı tüketim malları alanında 7 farklı ülkede 9 fabrikada üretimini sürdürüyor.

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, pişirici, tam boy fırın ve ankastre set gibi ürünlerin üretimini, satış ve ihracatını gerçekleştiren firma, 50 yılı aşkın süredir tüm dünyada öne çıkan markalar arasında yer alıyor. Hoover'ın Türkiye'de de üretim tesisi bulunuyor. 2009 yılından bu yana Eskişehir'de yer alan fabrikada kurutma makineleri üretiliyor.

Hoover ülkemizde oldukça geniş ürün yelpazesi ile hizmet veriyor. Ürünlerini solo ürünler, ankastre ürünler ve küçük ev aletleri olmak üzere 3 ana gruba ayıran marka, zengin model seçeneği ile de öne çıkıyor. En çok tercih edilen ürünler arasında Hoover çamaşır makinesi yer alıyor. Farklı kg kapasitesine sahip, fonksiyonel modelleri ile tüketicilerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Hoover derin dondurucu, mini buzdolabı, solo ürün grubu arasında öne çıkan ürünler arasında yer alıyor. Ayrıca, şarjlı süpürge, yatay ve dikey süpürge gibi her evin ihtiyacı olan modelleri de bulunuyor. Tasarım ve dayanıklılığın yanı sıra, enerji tasarrufunu ve çevre dostu özelliğine önem veren marka, tüketicilerine her alanda avantajlar sağlıyor. Hoover markasına ait pek çok ürünü ve bu ürünlerin model seçeneğini hepsiburada.com'da bulabilir, zevkinize ve ihtiyacınıza en uygun ürünü hemen sepete ekleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hoover

215 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Renk
 6. Satıcı A-Z
 7. İndirimli Ürünler
 8. Hemen Al Sonra Öde
 9. Güvenle Kapında
 10. Kelime Filtresi
Başa dön