Görüntülü, sesli ve yazılı iletişim olanaklarından yararlanılabilmesini sağlayan cep telefonları, yeni nesil teknolojileri kompakt bir şekilde kullanıcılarla buluşturuyor. Teknoloji alanında söz sahibi markalar, fiyat-performans odaklı ürünlere imza atarak kısıtlı bütçeye sahip kullanıcıların gereksinimlerine çözüm sunuyor. Geleneksel tasarımlı tuşlu telefonların yanında, modern görünümlü akıllı cep telefonlarına da hayat veren Hiking, yüksek meblağlar ödemeden telefon sahibi olmayı hedefleyenlerin tercih edebilecekleri markalar arasına yerleşiyor.

Tuşlu tasarımın benimsenmiş olmasına karşın modern bağlantı modellerini de taşıyan ürünlerle teknoloji tutkunların ilgisini çeken Hiking, ilgili modellerin temel düzeyde internet imkanlarından yararlanabilmesini sağlıyor. Arama süreçlerinde de sorunsuz bir görüşme deneyimi vadeden modeller, aynı anda iki ayrı telefon hattının değerlendirilebilmesini mümkün kılıyor. Çift SIM kart destekli telefonlar geliştiren Hiking, iş hayatında ve özel yaşantısında iki farklı telefon kullanmak istemeyenlerin beklentilerine yanıt veren telefonlarla öne çıkıyor. Ürettiği tuşlu telefonlarla yeni nesil iletişim olanaklarının yanı sıra multimedya dosyalarının da kullanılabilmesine fırsat veren marka, telefona aktarılan; video, resim ve ses dosyalarının takip edilebilmesini kolaylaştırıyor. Üzerlerinde bulunan USB bağlantı noktaları ya da Bluetooth özelliği aracılığıyla dosya aktarımına açık hale gelen telefonlar, kullanıcıların diledikleri dosyaları kısa sürede edindikleri telefonlara aktarabilmelerine zemin hazırlıyor.

İnternete GPRS ve WAP üzerinden bağlanarak sosyal ağların, web sitelerinin ve dijital dünyaya dair diğer detayların anbean görüntülenebilmesi, Hiking’in ürettiği tuşlu telefonlarla mümkün olabiliyor. Kullanımı kolay menülere sahip telefonlarla her yaştan teknoloji tutkununun beğenisini kazanan Hiking, temel kişiselleştirilebilirlik imkanlarıyla da telefonlarını güçlendiriyor. Titreşim, alarm, zil sesi değiştirme ve daha pek çok noktada zengin ayarlarla desteklenen tuşlu telefonlar, Hiking markasının elini güçlendirmeyi başarıyor.

Yalnızca tuşlu telefonlarla değil gelişmiş özellikler sunan Android işletim sistemli akıllı cep telefonlarını ürün gamına konumlandıran Hiking, en az tutarla en fazla donanımı almayı hedefleyenlerin dikkatini çekiyor. Android işletim sisteminin yeni sürümlerini beraberinde getiren ve Hiking tarafından dizayn edilen kullanıcı arayüzlerini üzerinde taşıyan akıllı cep telefonları, çok çekirdekli işlemcileri, yüksek kapasiteli bellekleri ve büyük boyutlu dijital verilerin depolanabilmesini sağlayan depolama alanlarıyla güncel ihtiyaçları karşılıyor. Akıcı çalışan ve tatmin edici performansı sayesinde yüklenen tüm uygulama ve oyunları sorunsuz şekilde çalıştırılabilmesini temin eden Hiking akıllı telefonlar, yüksek kapasiteli bataryalarıyla tercih nedeni olabiliyor. Hiking’in kullanıcıların gün içerisinde yaşayabilecekleri yoğunluk nedeniyle telefonlarını şarj edemeyebileceklerinden yola çıkarak yüksek kapasiteli bataryayla zenginleştirdiği akıllı telefon modelleri, yoğun kullanımda bile teknoloji tutkunlarını yarı yolda bırakmıyor.

Hiking, tuşlu telefonlarında ve Android işletim sistemli telefonlarında kamera konusunu pas geçmiyor. Yeterli düzeyde kaliteye sahip fotoğraf ve videolar kaydedebilen kameralarıyla çok amaçlı kullanım için uygun hale gelen tuşlu telefonlar, dijital fotoğrafçılığa yeni adım atacak olanlar için uygun olabiliyor. Tatildeyken karşılaştığı manzaraları ya da ailesi ve sevdikleriyle bir arada olduğu anları daha yüksek çözünürlükte görüntüler şeklinde kaydetmeyi amaçlayanlar ise Hiking’in geliştirdiği akıllı cep telefonlarına yönelebiliyorlar. Hem ön kameraları hem de arka kameralarıyla tatmin edici kalitede görüntüler yakalayabilen Android işletim sistemli telefonlar, kullanımı kolay kamera arayüzleriyle sahiplerinin beklentilerini karşılıyor.

Hiking, ortaya koyduğu her yeni cep telefonu modeliyle tasarım ve performans çıtasını biraz daha yukarı taşırken ürettiği cihazlara karşılık yüksek meblağlar talep etmeyerek kısıtlı bütçeli kullanıcıları da memnun ediyor. Android işletim sistemli veya fonksiyonel tuşlu telefonlara yatırım yapmak isteyen teknoloji tutkunlarının öncelikli tercihleri arasında kendine yer bulan Hiking, teknoloji dünyasındaki varlığını, birbirinden başarılı telefon modelleriyle sürdürüyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hiking

16 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Cinsiyet
 6. Uyumlu Marka
 7. Beden
 8. Renk
 9. Uyku Takibi
 10. Kalp Ritmi Ölçme
 11. Adımsayar
 12. Sesli Görüşme
 13. Dahili Hafıza
 14. Satıcı A-Z
 15. İndirimli Ürünler
 16. Kelime Filtresi
Başa dön