Kiwi

Bebeklerin ve çocukların güvenli bir şekilde bakımını gerçekleştirmek için ideal yardımcılar tasarlayan Kiwi ile evladınızın emniyetini, sağlığını ve hijyenini koruyan ürünlerden yararlanabilirsiniz. Bebeğinizi farklı pozisyonlarda oturtabilmeniz ve açık hava gezintilerinde rahatça uyutabilmeniz için uygun dizayna sahip bebek arabalarıyla çocuğunuzu pratik bir şekilde taşıyabilirsiniz. Seyahat sistemine de uygun ürün modelleri de geliştiren Kiwi, bu setlerde bebe arabasının yanı sıra portbebe, oto koltuğu gibi ürünlere de yer vererek ebeveynlerin sorunlarını çözer. Ergonomik tutma sapını kullanarak rahatça yönlendirebileceğiniz bebek arabaları, hafif oldukları için yön verme işlemlerini de kolaylaştırır. Katlanabilmeleriyle portatif bir yapı kazanan arabalar bagajlara kolayca yerleştirilebilir. Kiwi'nin ürettiği oto koltuklarını arabanızla ailecek yolculuk ederken evladınız için özel olarak oluşturulmuş güvenli bir bölgeye sahip olmak için satın alabilirsiniz. Su geçirmeyen yağmurluğa sahip bebek arabaları ani bastıran yağmurlara karşı bebeğinizi kuru tutar.

Ebeveynlerin Hayatını Pratikleştiren Akılcı Çözümler

 • Kiwi bebek arabaları çıkarılabilir tekerlekleriyle hem temizleme açısından hem de bagajda alan elde etmesi açısından ebeveynlere kullanışlı çözümler sunar.
 • Tasarımlarında sepet bölümüne de yer veren bebek arabalarını kullanarak bebek bakım çantasını ya da kendi çantanızı koyabileceğiniz kullanışlı bölümlerden faydalanabilirsiniz.
 • Emniyet kemerli oto koltuklarının boyun koruma özelliği anne babalara güven içerisinde yolculuk edebilme olanağı sunar.
 • Az ses çıkaran ve oyun barlarıyla bebeklerin ilgisini çeken yürüteçler müzik desteğiyle çocuğunuzu eğlendirmenizi sağlar.
 • Kiwi'nin evinizin farklı odalarına yerleştirebileceğiniz mini bebek beşikleri pratik bir şekilde sallanır. Buna ek olarak aynı zamanda ürününüzü kullanım sonrasında katlanarak saklayabilirsiniz.

Anne Babalardan Geçer Not Alan Taşıma Gereçleri

Kiwi marka bebek arabaları, her iki yöne doğru da sürülebilmeleriyle çocuğunuzu gözleyebilmenizi ya da evladınızın etrafı düz bir şekilde izleyebilmesini mümkün kılar. Boyunu ayarlayabileceğiniz tutma kolları, kullanıcılara alternatifler sunan kişiselleştirilebilir yapılarıyla dikkat çeker. Kolayca açıp kapatabileceğiniz tente yardımıyla çocuğunuzun yüzüne yoğun güneş ışınlarının vurmasını önleyebilirsiniz. Bebeğiniz oturur haldeyken tutunmasını kolaylaştıran tutma barını bebeğiniz uyurken dilerseniz çıkarabilirsiniz. İnce ve sağlam alüminyum gövdeye sahip Kiwi bebek arabaları, saniyeler içerisinde katlanabildikleri için ebeveynlerin yaşamını kolaylaştırır. Ayarlanabilir yapıdaki tutma saplarıyla kullanım kolaylığı yaratan ana kucağı modelleri de imal eden marka; taşıma, sallama ve sabitleme gibi pozisyonları kullanabilmenizi sağlayan ürünleriyle dikkat çeker. Başı koruyan yastıklarla güven veren ana kucağı modelleri bebek arabalarına da takılabildikleri için gerekli durumlarda çocuğunuzu elinizle taşımayı bırakıp araba yardımıyla taşıyabilmenizi sağlar. Dolgulu oturma pedleriyle bebeğinizin konforunu koruyan Kiwi ürünleri çocuk taşımayı kolaylaştırır.

Çocuğunuzun İhtiyaçlarına Çözüm Getiren Ürünler

Çok sayıda tekere sahip dengeli yürüteçler üreten Kiwi ile bebeğiniz ev ortamında yürüme alıştırmaları yaratabilir, bacak ve ayaklarını güçlendirebilir. Yumuşak oturma koltuğu bebeğinizin yürüteçte uzun süre vakit geçirebilmesini mümkün kılar. Pofuduklu sırt bölümü evladınızı güven içerisinde korur. Darbelere dayanıklı kasalarıyla duvarlara ve mobilyalara çarpma sorununa karşı yürüteçlerin sağlamlığından yararlanabilirsiniz. Silikon tekerler sayesinde parke, halı ve mermer gibi yüzeylerde başarıyla tutunan yürüteçler minimum seviyede gürültü oluşturur. Sallanabilme özelliğine sahip beşikleriyle çocuk odalarında yer alan Kiwi sayesinde çocuğunuzu pratik bir biçimde sallayarak geniş yatağında uyutabilirsiniz. Kızınızın veya oğlunuzun düşmesini engelleyen korumalıklı beşikleri ayaklarını açarak denge içerisinde bebek odasını yerleştirebilirsiniz. Emniyet kemerli mama sandalyeleriyle güvenliği artıran marka, öte yandan çocuğunuzun da sizinle aynı yükseklikte yer almasını sağlayan ayaklara sahiptir. Yıkanabilir oturma pediyle rahat bir alan yaratan mama sandalyeleri, yemek lekelerinden kolayca arındırılabilir. Tek bir tuşla mama tepsisini çıkarıp temizleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kiwi

204 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Renk
 6. Satıcı A-Z
 7. İndirimli Ürünler
 8. Sepette Kampanyalı Ürünler
 9. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön