Razer, 1998 yılında ABD' de kurulan, günümüzde bir çok bilgisayar oyuncusunun kalitesi, oyunculara uygun tasarı ve yüksek performansı nedeni ile severek kullandığı oyuncu ekipmanları üretiyor.

2010 yılında, razer klavye alanında dünyada oyunlar için ilk kez tasarlanan mekanik tuş anahtarları, anti-ghosting özelliği ile aynı anda 10 tuşa basma imkanı, minimum tepkime süresi, ses çıkış birimi ve mikrofon girişi ile rakiplerinin önüne geçerek sesini tüm oyun sevenlere duyurmuştur.

Ergonomik tasarımı, her tür oyuna uygun yüksek hakimiyeti, 1000hz ultrapolling ve 10000 dpi ile üstün hassasiyeti, programlanabilir bağımsız düğmeleri ve synapse sistemi ile öne çıkan Razer mouse eSporcuların favorisi olarak, gereken en iyi unsurları bünyesinde birleştiriyor.

Özellikle MMO FPS oyunlar için konforlu bir şekilde tasarlanan oyuncu kulaklıklarını, Razer Surround yazılımı ile ayarlarınızı kişiselleştirebilir, voip aramalarınızı gürültü tutma filtreli mikrofonunuz ile takım arkadaşlarınızla, çevredeki olumsuz seslerden etkilenmeden yapabileceksiniz. Kulak içi ve kulak üstü seçenekleri ile her alana uygun kulaklık seçebilirsiniz.

Bununla beraber sizin işinizi her zaman kolaylaştıracak oyuncu ekipmanlara uygun aksesuarlar da üretiyor. Razer, synapse bulut sistemi ile kişisel ayarlarınızı kaydedebilir, istediğiniz zaman, istediğiniz yerden ayarlarınızı otomatik olarak ayarlayabilirsiniz. For gamers, by gamers sloganıyla yola çıkan Razer, yüksek keskinlik, hassasiyet ve kullanılabilirliği bulunan ürünleri sizleri memnun etmek amacıyla üretiyor.

Hepsiburada.com ile satın alacağınız ekipmanlar siz oyun severleri zirveye taşıyarak rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayacaktır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Razer

312 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk
  5. Yurt Dışından Ürünler
  6. Satıcı A-Z
  7. İndirimli Ürünler
  8. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön