Balık

Balıklar için geliştirilmiş ürünlerle hem beslenme hem de bakım alanında kullanabileceğiniz birbirinden özel yemlere ve aksesuarlara ulaşabilirsiniz. Farklı balık türleri için ideal olan birçok ürünün bulunması sahip olduğunuz balıkların cinsine göre seçim yapabilmenize olanak tanır. İhtiyaç duydukları enerjiyi bu canlılara sağlayan balık ürünleri sayesinde evinizde ya da ofisinizde baktığınız balıkların beslenme gereksinimlerini kolayca karşılayabilirsiniz. Suya karıştırılabilen yemler, balığınızın su içerisinde kolayca tüketebilmesi için idealdir. Aynı zamanda sindirimi kolay maddelerden oluşan yemler yardımıyla balığınızın verimli bir şekilde beslenmesini sağlayabilirsiniz. Yavru balıklara ve yetişkin balıklara özel şekilde formülize edilmiş yemler arasından seçimlerinizi gerçekleştirerek büyük bir konfora erişebilirsiniz. Lezzetli ve besleyici yapıları ile balıkların keyifli bir şekilde tükettiği sarımsaklı yemler, protein miktarı ve enerji verme özelliği bakımından oldukça yararlıdır. Böylece balıklarınızın akvaryumda daha çok hareket etmesini ve sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlayabilirsiniz. Kapaklı şekilde tasarlanmış kutularda bulunan yemleri taze şekilde saklayarak akvaryuma atabilirsiniz.

Zengin İçeriğe Sahip Balık Ürünleri

Suprilina ve sarımsak gibi maddelerin içeriklerinde kullanılmasıyla oldukça zengin bileşenlere sahip olan balık yemleri, besleyici ürünlere çok sayıda alternatifle erişebimenizi sağlar. Balıkların direncini arttıran ve bağışıklığını güçlendiren yemlerden yararlanarak akvaryumunuzdaki sevimli dostlarınızın daha sağlıklı bir yaşam sürmesine katkı sağlayabilirsiniz. Karoten açısından son derece zengin olan yem çeşitlerinin bulunmasından yararlanarak balıklarınızın gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Kutularında tüketim önerilerine yer veren yemler, bu ürünleri hangi cins balıklara hangi zaman dilimi aralığında vermeniz gerektiğini size bildirir. Multivitaminli formülleri ile öne çıkan birçok yem çeşidine de balık ürünleri arasından erişebilirsiniz. Granül balık yemlerini de içeren ürünlerin bulunması, pratik bir şekilde bu yemleri balıklarınıza yedirebilmeniz için size kolaylık sağlar. Küçük tanecikler halindeki granül yemler, farklı boyutlara sahip balıkların kolayca tüketebilmesi için elverişlidir. Yağ, kül ve selülöz gibi değerler bakımından oldukça besleyici olan yem çeşitleri arasından yapacağınız seçimlerle balıklarınız için zengin menüler oluşturabilirsiniz. Doğal minerallere içeriklerinde yer veren yemler, balığınızın iskelet sisteminin gelişmesine katkıda bulunur. Aynı zamanda içeriklerinde yosuna yer veren besleyici yem çeşitleri de vardır.

Balık Ürünleri ile Oluşan Çok Yönlü Fayda

Akvaryum ortamına katkı sağlayan pH düzenleyicileri kullanarak balıklarınızın yaşam koşullarını maksimum rahatlığa ulaştırabilirsiniz. Böylece akvaryumunuzda balıklar daha kolay şekilde büyür ve daha enerjik bir biçimde bu alanda yüzer. Akvaryum ortamında bulunması gereken yararlı bakterilerin çoğalmasına yardım eden pH düzenleyiciler yardımıyla birçok avantaj elde edebilirsiniz. Temizleyici bakterilerin akvaryumunuzda çoğalması daha hijyenik bir suya sahip olmanızı sağlar. Böylece balıklarınız yaşamlarını daha sağlıklı ve konforlu şekilde sürdürür. Hem tatlı su akvaryumlarında hem de tuzlu su akvaryumlarında kullanılabilen düzenleyicilerle nitrat ve fosfat seviyesini kolayca düşürebilirsiniz. Aynı zamanda balıklarınız için ideal su sıcaklığı seviyesini oluşturmanıza yardım eden aksesuarlar da vardır. Bu ürünler arasındaki su ısıtıcısı modelleri, akvaryumların yapısına göre tasarlandığı için kullanım avantajı yaratır. Sıcak sularda sağlıklı bir şekilde yaşayabilen balıklara sahipseniz akvaryumunuzda su ısıtıcılarından yararlanabilirsiniz. Aşırı ısınma korumasına da sahip olan bu ürünler, farklı sıcaklık değerlerinde çalıştırabilmeniz için idealdir. Yatay ya da dikey olarak kullanılabilen ısıtıcılar, esnek bir deneyim sağlar.

Akvaryum Bakımı İçin İdeal Olan Balık Ürünleri

Pratik bir şekilde akvaryum temizliği gerçekleştiren süpürgeler sayesinde balıklarınız için hijyenik bir ortam yaratabilirsiniz. Dip süpürgesi modelleri, akvaryumunuzun en alt kısmında birikebilecek kirleri kolayca yok eder. Gövdelerinde yer alan başlatma tuşunu kullanarak bu süpürgelerin temizlik işlemlerini kısa bir sürede tamamlamasını sağlayabilirsiniz. Elektrik desteğiyle çalışan dip temizleme süpürgeleri, suyun yıpratıcı etkisine karşı dayanıklılık gösteren materyallerle üretilmiştir. Aynı zamanda düşük ses düzeyi ile çalışan bu ürünler, gürültüsüz şekilde akvaryumunuzu temizleyebilmeniz için idealdir. Akvaryumunuzu temizledikten sonra farklı yem türlerini iç kısma atabilirsiniz. Yüzeyde yüzen ya da akvaryumun orta kısmında kalan yemler sayesinde balıklarınız karınlarını kolayca doyurabilir. Küçük taneli yemlerin farklı balıklar tarafından kolayca yutulabilmesi beslenme konusunda avantaj yaratarak konfor sağlar. Kokusuz şekilde üretilmiş olan yemleri tercih ederek odanızda yem kokusu oluşmasını önleyebilirsiniz. Mikro elementleri ve yüksek kaliteli besinleri içeren balık yemleri, oldukça faydalı şekilde balıklarınızın gelişimine katkıda bulunur. Akvaryumunuza yerleştirebileceğiniz elyaf filtreler ve sünger filtreler aracılığıyla atık malzemelerin süzülmesine yardım edebilirsiniz. Böylece akvaryumun tabanı daha temiz kalır ve kirli maddelerin suya karışması zorlaşır.

Balık Ürünleri Kullanarak Konfor Kazanın

Uzun süreli şekilde yüzebilme yeteneğine sahip olan balık yemlerini kullanarak çok yönlü avantaj elde edebilirsiniz. Akvaryumların yanı sıra bahçe havuzlarındaki süs balıklarının beslenmesi için de kullanabileceğiniz bu yemler, minerallere ve iz elementlere geniş bir zenginlikle içeriklerinde yer verir. Metabolizmayı düzenleme özelliği bulunan ve balıkların direncini arttıran yemler yardımıyla birçok faydaya bir arada ulaşabilirsiniz. Biyolojik içeriğe sahip oldukları için kolayca sindirilebilen yemleri tercih ederek aynı zamanda suyun temiz kalmasına da yardım edebilirsiniz. Balıkların bu yemleri kolayca tüketmesi su içerisinde dağılmış yemlerin yaratabileceği bulanık görüntünün önüne geçer. Çeşitli bitkilerin özlerini içeren yemler, doğal içerikleri ile kullanıcılarını memnun eder. Yağ ve maya gibi ürünleri de içeren yem çeşitleri ile balıklarınızın ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilirsiniz. Aynı zamanda yemleme makinelerini de akvaryumunuzda kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin zaman ayarı ile beraber kullanılabilmesi belirli aralıklarla yemlerin akvaryuma aktarılmasını sağlar. Bu sayede makinenize yemlerinizi yerleştirip düzenli olarak balıklarınızın sağlıklı şekilde beslenmesini mümkün hale getirebilirsiniz.

Akvaryumlar için Balık Ürünleri

Filtre çeşitlerinin özelliklerinden yararlanarak balıklarınızın daha sağlıklı bir ortamda yaşamlarını sürmesini sağlayabilirsiniz. Su debisi yüksek olan filtrelerle akvaryum içerisinde suyun kalitesini arttırabilirsiniz. Balıkların yaşamı için gerekli oksijen seviyesinin korunmasına yardım eden filtreler, balıklarınızın güvenli bir şekilde büyümesine yardımcı olur. Düşük miktarda enerji tüketen ve sessiz çalışan filtreleri, sahip oldukları hortumlar sayesinde akvaryumunuza kolayca adapte edebilirsiniz. Başlatma pompası bulunan filtrelerin çalışma performansını kolayca kontrol ederek verimliliğe ulaşabilirsiniz. Mekanik şekilde çalışan ve biyolojik temizlik desteği sağlayan filtre modelleri, geniş ağızları sayesinde akvaryumunuza hızlı bir şekilde temiz hava sağlar. Bu havanın suya karışması, balıklarınızın daha canlı ve enerjik bir şekilde yaşamlarını sürdürmesine yardım eder. Vantuzlu tasarıma sahip olan filtreleri akvaryumunuza kolayca monte edebilirsiniz.

Balık Ürünleri Arasındaki Özel Akvaryumlar

Farklı kapasitelere ve ebatlara sahip olan akvaryumlar sayesinde balıklarınızı kolayca büyütebilirsiniz. Akvaryumların tasarımlarında kullanılan camlar, su basıncına ve darbelere karşı dayanıklılık yaratarak sizi memnun eder. Yuvarlak hatlara sahip olan akvaryum modellerinin yanı sıra kare ve dikdörtgen şeklinde üretilmiş olan alternatifler de size sunulur. Böylece odanızın özelliklerine uygun şekilde balıklarınız için elverişli bir yaşam ortamı oluşturabilirsiniz. Kolay temizlenebilen akvaryumlar, kapaklı modellerle de size yardımcı olur. Kapaklarını kapatarak yabancı cisimlerin temasını önleyebileceğiniz akvaryumlar, pratik ve hijyenik bir kullanım yaşamak isteyen kişiler için idealdir. Kapaklarında aydınlatma lambasına yer veren modeller, balıklarınızı gece saatlerinde de kolayca izleyebilmenize yardımcı olur. Kapasiteleri ile uyumlu oranda balığa içlerinde yer verebileceğiniz akvaryumları doğal taşlarla ve çeşitli süs aksesuarları ile dekore edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Balık Ürünleri ve Fiyatları

10.000+ ürün listeleniyor
Pet Shop
Pet Shop
Balık
Balık
Balık Yemleri
Balık Yemleri
Akvaryum
Akvaryum
Akvaryum Malzemeleri
Akvaryum Malzemeleri
Akvaryum Sehpaları ve Mobilyaları
Akvaryum Sehpaları ve Mobilyaları
Dekoratif Malzemeler
Dekoratif Malzemeler
Filtreleri
Filtreleri
Filtre Malzemeleri
Filtre Malzemeleri
Hava & Sirkülasyon Motorları
Hava & Sirkülasyon Motorları
Isıtıcılar
Isıtıcılar
Balık Yemleme Makineleri
Balık Yemleme Makineleri
Su Kimyası / Bakımı
Su Kimyası / Bakımı
Bitkiler ve Bitki Bakım Ürünleri
Bitkiler ve Bitki Bakım Ürünleri
Tuzlu Su
Tuzlu Su
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 56 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?