Ameliyat eldivenleri özellikle mutfak ve banyo temizliğinde sağladıkları fayda açısından oldukça işe yarar bulunuyor. Yalnızca bulaşıkla dolu bir lavabonun temizlenmesinden çok daha fazla kullanım alanına sahip ameliyat eldiveni fiyatları ile de temizliğe ayrılan bütçeyi aşağıya çekiyor.

Ev Temizliğinde Ameliyat Eldivenleri

Banyo temizliğinden bodrum katındaki tozlu eşyaların taşınmasına kadar tüm ev işlerinde ihtiyaç duyulan bir çift eldiven, elleri darbe ve mikroba karşı korurken pratik kullanımı sayesinde de işi yapan kişiye oldukça büyük bir kolaylık sağlıyor. Eldiven kullanım alışkanlığı geliştirmemiş kişiler tereddüt sahibi olsalar da ev işlerine kalkışıldığında daha sık eldiven giyilerek iş yapılması için bolca sebep bulunuyor.

Lavaboda sabunlu su ile yıkanan bulaşıkların en büyük sonucu elbette ki kaygan tabaklar oluyor. Daha önceki deneyimlerine dayanarak lavaboda elinden kayan bir tabağı kırmış olan herkes bulanık ve kirli suyun içindeki keskin nesnelerin ne kadar büyük tehlike arz ettiğini biliyor. Ameliyat eldiveni fiyatları gözden geçirildiği anda en az masrafla tehlikeden nasıl uzaklaşılacağına dair kolay bir cevap bulunmuş oluyor.

Eldiven giyerek bulaşıkları yıkamak çıplak elden çok daha iyi ve sağlam bir tutuş yakalanmasını sağlarken kirli bulaşıkların da elden kaymasının önüne geçilmiş olunuyor. Bulaşığınız elinizden düşse bile eldivenler sizi kesilmelere karşı koruyor. Ameliyat eldivenlerinin kullanımı ile güvenli bir şekilde temizliğe devam edilebiliyor.

Eldivenlerle Cildinizi Koruyun

Sıcak su ya da sert kimyasallar cildinizde sayısız negatif etkiye sahip olabiliyor. Cildinizi, ellerinizi tahriş edebilecek, kurutabilecek kimyasallara ve yüksek su sıcaklıklarına maruz bırakmayacak şekilde korumanız öneriliyor. Özellikle elinizde daha önceden oluşmuş kesikler ya da yaralar mevcutsa veya cildiniz tahriş olmaya diğer cilt tiplerinden daha yatkınsa eldiven kullanımı özellikle öneriliyor.

Uygun fiyatlı bir çift eldivenle ellerinizi bulaşık suyuna veya diğer işlemlere maruz bırakmanın neden olduğu ağrı ve enfeksiyon riskinin önüne geçebilme imkanı bulunuyor. Latekse karşı hassasiyeti bulunan kişilerin, ameliyat eldiveni fiyatları yanı sıra eldiven çeşitlerini de inceleyerek lateks içermeyen eldivenleri tercih etme olanağı bulunuyor.

Tırnaklarınızı Koruyun

Tırnaklar belirli bir süre suya maruz kaldığında yumuşamaya başlıyor. Beş dakikalığına bulaşık yıkamak veya suyla temas ederek temizlik yapmak bile tırnakların kolayca zayıflamasına sebep oluyor. Sabunlar ve kimyasallar ya da herhangi bir ev tipi temizleyici kullanırken tırnak çizilmelerine ve kırılmalarına karşı hazırlıklı olmak gerekiyor. Alım gücünü zorlamayan ameliyat eldiveni fiyatları ile ön plana çıkıyor, uygun seçenekleriyle tırnaklarınızı koruyor.

Bir çift eldiven ellerin kuru kalmasını sağlayarak bu yumuşama ve kırılmaların oluşmasının önüne geçiyor. Ayrıca boyalı tırnakların keyfini rahatça çıkarmak için yine ameliyat eldivenlerinin kullanımı tavsiye ediliyor. Böylelikle yeni yapılmış bir manikür ile temiz bir ev arasında tercih yapmaya gerek kalmıyor. Ameliyat eldiveni fiyatları detaylı olarak incelendiğinde uygun fiyatla yüksek konfora sahip olmanın keyfi sürülüyor.

Eldiven Ölçüleri

Optimum konfor ve performans için doğru eldiven boyutunu bulmak büyük önem kazanıyor. Eldiven ölçüsünü belirlemek umduğunuzdan biraz daha karmaşık olabilir, bu nedenle eldiven ölçüsünü doğru ölçmenize yardımcı olması için aşağıdaki adımları takip etmeniz öneriliyor.

Size uygun eldiven ölçüsünü bulmak için avucunuzun içine yerleştirilmiş bir mezura ile elinizi ölçmeniz gerekiyor. Bu noktada baskın elinizi; sağ elinizi kullanıyorsanız sağı, sol elinizi kullanıyorsanız solu kullanmanız tavsiye ediliyor.

Elinize aldığınız mezuranın elinizin üst kısmı üzerinden avucunuzun en geniş noktasından geçerek bir çember oluşturacak şekilde dolanmasına izin vermeniz gerekiyor. Elinizin boyutunu bu noktada inç cinsinden kaydetmeniz gerekiyor.

İkinci aşama olarak parmakların ayrılması, şerit metrenin orta parmağın ucuna yerleştirilmesi, el tabanına kadar mezuranın gerilmesi ve bileğin başladığı noktadan gergince tutarak ölçünün alınması gerekiyor. Yine, bu noktada uzunluğunun inç cinsinden kaydedilmesi gerekiyor.

Her iki ölçüden daha büyük olan sayıyı seçerek bir üst sayıya doğru tamamlamanız bekleniyor. Örneğin, elinizin etrafındaki ölçüm 5½ inç olabilir ve elinizin uzunlamasına ölçümü 6¾ inç olabilir, bu durumda 6¾ rakamını alarak bir üst sayı olan yediye yuvarlamanız gerekiyor. Bu, eldiven ölçünüzün 7 olduğu anlamına geliyor. S, M, L harfleriyle yapılan ölçümün kadın ve erkek ellerine göre değişim gösterdiğini unutmamak gerekiyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Ameliyat Eldiveni Fiyatları

264 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Parex
  2. Vileda
  3. Scotch Brite
  4. Kullan At Market
  5. Beybi
  6. Dolphin
  7. Has-pet
  8. Mimsan
  9. Latex
  10. Piknik
  11. Tenty
  12. Zimak
  13. Banat
  14. Cornex
  15. Medic
  16. Niceplast
  17. Oneplus
  18. Roc
  19. Acord
  20. Brp
 2. Beden
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483619/28001525/28002739/28002798
Başa dön