Temizlik Eldiveni

Farklı alanlarda kullanabileceğiniz temizlik eldivenleri ile hijyenik bir şekilde işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Medikal temizlik eldivenleri hijyen koşullarını koruyarak hastalara müdahale edebilmenize yardımcı olur. Ameliyat eldiven çeşitleri ameliyathanelerde gerekli sterilizasyonu yaratarak güvenli bir şekilde operasyonlarını gerçekleştirebilmeleri için doktorlara kolaylık sağlar. Ev ve iş yeri temizliği yaparken yararlanabileceğiniz çok sayıda temizlik eldiveni modeli de vardır. Bu ürünlerle beraber kirli maddelere temas etmeden hijyen oluşturabilirsiniz. Zararlı ve tehlikeli maddeleri temizlerken yararlanabilmeniz için geliştirilmiş olan çok sayıda eldiven modeli aracılığıyla olası sorunlara karşı önceden çözüm üreterek işlerinizi yerine getirebilirsiniz. Tek bir çift olarak satılan temizlik eldiveni modellerinin yanı sıra toplu halde sipariş edebileceğiniz çoklu ürünler de bulunur. Hem bireysel kullanımlar için hem de temizleme hizmeti veren kurumların çalışanları için için ideal olan eldivenlerle güvenliği ön planda tutabilirsiniz. Ergonomik olarak geliştirilen bu ürünler, sağ ve sol elinizle uyumlu bir şekilde kullanabilmeniz için uygundur. Böylece eldiveninizi çok kısa bir sürede giyerek işlerinizi yerine getirebilirsiniz.

Esneklikleri ile Fark Yaratan Temizlik Eldivenleri

Sahip oldukları elastik yapı ile dikkat çeken temizlik eldivenleri aracılığıyla parmaklarınızı özgürce hareket ettirebilirsiniz. Bu ürünlerin sağladığı elastikiyet yardımıyla parmaklarınızın her birini tam verimlilikle kullanarak çeşitli alanlarda temizleyebilirsiniz. Yırtılma ve kopma gibi sorunlara karşı dayanıklı malzemelerle üretilmiş olan eldivenler, uzun ömürlü ve emniyetli bir deneyim yaşayabilmenizi sağlar. Aynı zamanda temizlik eldiveni kullan at modelleri de bulunur. Sanayi tesislerinde ve gıda kuruluşlarında hijyenik bir kullanım deneyimi yaratan bu eldivenlerle birlikte çeşitli maddelere elinizin temas etmesini önleyebilirsiniz. Hijyene önem veren kişilerin tercihi olan eldivenler, bulaşıcı mikroplara temas etmemeniz için de idealdir. Eldivenleri kullandıktan sonra bu ürünlere temas etmeden temizlik gerecinizi çöpe atabilirsiniz. Suya dayanıklı şekilde imal edilmiş olan modelleri tercih ederek su ile ilgili işlerde konfor elde edebilirsiniz. Aynı zamanda sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklılık sağlayan gövdeleri ile dikkat çeken modelleri satın alarak farklı ortamlarda kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Güçlü Yapıya Sahip Elastik Eldiven Modelleri

Lateks ve vinil gibi maddelere karşı alerjisi olan kişiler için üretilmiş olan temizlik eldiveni modellerini kullanarak hijyen gerektiren işleri rahatça yerine getirebilirsiniz. Gıda alanında ve temizlik alanında yararlanabileceğiniz eldivenlerden aynı zamanda ev ortamında ve boya badana işlerinde de faydalanabilirsiniz. Pudralı şekilde üretilmiş oldukları için tahrişe karşı çözüm üreten muayene eldivenlerini sağlık ocağı ve hastane gibi kurumlarda kullanabilirsiniz. Çok sayıda eldiveni bir arada içeren modeller, ekonomik bir seçim gerçekleştirerek kullanımda bulunabilmenizi sağlar. Veterinerler, klinikler ve kozmetik ürünlerin imalatının yapıldığı alanlar için ideal olan pudralı eldivenler, onlarca dakika boyunca ellerinizi rahatça kullanabilmeniz için geliştirilmiştir. S, M ve L gibi alternatif bedenlerde üretilmiş eldivenler arasından elinizin ölçüsüne uygun olan modelleri satın alabilirsiniz. Özel yumuşak doku özelliği bulunan eldivenlerle beraber kaşınma ve kızarıklık gibi sorunlara karşı çözüm elde ederek işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Pürüzsüz Yüzeye Sahip Temizlik Eldiveni Çeşitleri

Yüzeyleri pürüzsüz şekilde üretildikleri için kullanıcılarına konforlu bir deneyim yaşatan eldivenlerle hassas alanlarda çalışabilirsiniz. Pürüzsüz yüzey özelliğinin sağladığı avantajla çeşitli nesneleri kolayca kavrayıp işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Gerilme oranı yüksek olan eldiven modelleri sayesinde dayanıklı bir yardımcıya sahip olabilirsiniz. Koku bırakmayan elastik eldivenlerle beraber temizlik işlemlerini gerçekleştirip ellerinizin istenmeyen kokulara bulanmasını önleyebilirsiniz. Alerjik reaksiyonlara karşı koruma yaratan eldivenler aracılığıyla ellerinizi dış etkilerden ve zararlı sonuçlardan muhafaza edebilirsiniz. Hem eli hem de parmakları sıkıca kavrayan eldiven modelleri ile küçük nesneleri dahi kolayca tutabilirsiniz. Dokunuş hissini arttıran eldivenlerle yağlı ve kaygan maddelere güvenli bir şekilde temas edip işlerinizi yerine getirebilirsiniz. Bilek kısmı ergonomik şekilde üretilmiş olan modellerle beraber eldiveninizin elinizden çıkmasını engelleyebilirsiniz. Böylece elinizi daha güvenli bir biçimde hareket ettirerek farklı nesneleri temizlik işlemleri esnasında kullanabilirsiniz.

İki Ele de Uyumlu Eldiven Modelleri

Sağ el ve sol ayrımı yapmaksızın kullanabileceğiniz her iki ele de uyumlu eldivenler sayesinde zaman kazanabilirsiniz. Pratiklik yaratan bu eldivenler arasından tek kullanımlık olan modelleri ya da tekrar giyilebilir olan ürünleri tercih ederek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Pudra içermeyen eldivenleri satın alarak pudraya karşı alerjisi olan kişiler için uygun nitelikler taşıyan bir ürüne sahip olabilirsiniz. Parmak uçlarınızın boş kalmasını önleyen yapıları ile dikkat çeken ergonomik temizlik eldivenleri, temizlik malzemelerini kullanırken güvenli bir deneyim yaşamanızı sağlar. Hem temizlik işlerinde hem de yiyecek içecek servisi yaparken kullanabileceğiniz poşet eldivenlerle ellerinizi özgürce kullanıp hijyenip bir biçimde çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Terleme sorununu engelleyen yapıları ile öne çıkan eldiven modelleri de tercih edebileceğiniz seçenekler arasında bulunur. Bu eldivenler sayesinde sıcak yaz aylarında ellerinizi konforlu bir şekilde kullanarak işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bulaşık Yıkama Eldivenleri ile Ellerinizi Koruyun

Elde bulaşık yıkama işlemlerini gerçekleştirirken kullanabileceğiniz eldiven modelleri aracılığıyla ellerinizin ıslanmasını önleyebilirsiniz. Sıcak suya ve deterjana karşı dayanıklı olan bu eldivenler, cildinizi koruyan yapıları ile beğeninizi kazanır. Tasarımlarında tırtıklı doku özelliğine yer veren bulaşık yıkama eldivenleri ile ellerinizden mutfak gereçlerinizin kaymasını da önleyebilirsiniz. Tırtıkları sayesinde bardak, çatal gibi ürünleri rahatça kavramanızı sağlayan eldivenlerle güvenli bir deneyime erişebilirsiniz. Silikon gövde özelliğine sahip olan modeller, esneklikleri sayesinde yırtılma ve açılma gibi problemlerin önüne geçer. Sıcak suyun yarattığı ısının ellerinize ulaşmasını önleyen silikon, plastik, pamuklu temizlik eldiveni modelleri, ısı yalıtımı yaratan kalın yüzeyleri sayesinde size verimli bir kullanım yaşatır. Hem bulaşık makinelerinde hem de mikrodalga fırınlarda sterilize edilebilen eldiven modellerini kullanarak dayanıklı ve hijyenik bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Kullanışlı Eldiven Çeşitleri ile Çok Yönlülük Kazanın

Hem gıda servisinde hem temizlik işlemlerinde hem de medikal müdahalelerde kullanılabilmeye uygun olan çok yönlü eldivenlerle konfor kazanabilirsiniz. Elma ve armut gibi meyveleri yıkarken, tabak ve çaydanlık gibi ürünleri temizlerken ya da banyonuzda fayansları silerken silikon eldivenlerin özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Evinizde mutfağınızdaki ya da banyonuzdaki dolaplarda yer verebileceğiniz eldivenleri ihtiyaç anında kısa bir sürede giyebilirsiniz. Bu ürünleri ellerinizden çıkarırken eldivenlerin ters dönmesi sayesinde kirli iç kısımdaki maddeleri çevreye dağılması önlenir. Böylece kullanım sonrasında eldiveninizi kolayca çöpe atabilirsiniz. Gıda işletmeleri, restoranlar ve kafeteryalar için uygun olan kolili eldivenler, onlarca çift eldivene bir arada sahip olabilmeniz için idealdir. Bu ürünleri deponuzda saklayarak işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Elin Biçimini Alan Temizlik Eldivenleri

Tırtıklanma sorununa yol açmadan elin biçimini almayı başaran esnek eldivenleri kullanarak konfora erişebilirsiniz. Elinizin üst kısmını ve iç bölümünü rahatlıkla kullanabilmek için yararlanabileceğiniz temizlik eldivenleri, bileklerinize kadar uzanan modelleri de içerir. Bu modellerle birlikte el bileğinize sıçrayabilecek yabancı maddelerin teninize temas etmesinin önüne geçebilirsiniz. Pamuk astarı bulunan modern teknoloji ürünü eldivenler aracılığıyla hareketli işlerde ellerinizi özgürce kullanabilirsiniz. Tüm ev işleri için ideal şekilde üretilmiş olan eldivenler, düzenli olarak yaşam alanlarınızı temizleyebilmeniz için size yardım eder. Pamuksu ve yumuşak bir yapıya sahip olan bu ürünlerle birlikte kirli yüzeylerde yer alan mikroplardan ellerinizi uzak tutabilirsiniz. Nemi emmeyi başaran iç astar özelliği ile geliştirilmiş eldivenler ellerinizin kuru kalması için idealdir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ameliyat Eldiveni Fiyatları

2731 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 2731 ürün
DSACategoryId/2147483619/28001525/28002739/28002798