Klozet Örtüsü

Klozet kapak örtüsü hem kamusal alanlarda hem de evlerde hijyen sağlamanın en pratik ve etkili yollarından biridir. Klozetlere örtülen tek kullanımlık örtüler, özel malzemeleri, hijyen sağlayan yapıları, standart ölçüleri ve tek kullanımlık özellikleri ile her evin, işletmenin ihtiyacıdır. Bulaşıcı hastalıkların yayılmasını, klozet üzerindeki kirlerin bedene ulaşmamasını sağlayan örtüler, enfeksiyon gibi sorunların da önlenmesine yardımcıdır. Klozet örtüsü kullanmak, tuvaletin temizlenme alışkanlığını değiştirmez. Rutin temizliğe aynı oranda özel göstermeli ancak kişisel sağlığınız için örtü kullanımını da alışkanlık haline getirmelisiniz. 

Klozet Kapak Örtüsü Tasarımları 

Klozet kapak örtüleri standart boyutlarda tasarlanır. Çoklu paketlerde satılır ve dispansere yerleştirilerek kullanılır. Tek kullanımlık kağıtlar kolaylıkla, tek elle, diğer kağıtlara temas etmeden dispanserden alınır ve zahmet gerektirmeden açılarak klozetin oturma alanına serilir. Tasarımlar ortasındaki kesilmiş alan gidere denk gelecek şekilde yerleştirilerek kullanılır. Klozetin ön kısmına gelen bölüme, kağıdın kesik alanının uzun bölümü denk getirilir. Bu sayede sifon çekildiğinde su ile beraber kağıt da gidere sürüklenir. Tasarımda kullanılan kağıtlar emici özelliklidir, bir önceki sifon esnasında sıçrayan ve oturma alanına yerleşen suların beden ile temasını önler. Pratik örtüler, ince özellikleri ile kolaylıkla alınır. Örtülerin yapısı, ter emici parlaklık önleyici küçük cep mendilleri ile aynıdır. Emici özelliği ile nemi içine hapseden ürünler, diğer yüzüne sıvının ulaşmasına engel olur. 

Neden Klozet Kapak Örtüsü Tercih Etmelisiniz?

  • Klozet örtüleri kullanımın ardından el değmeden, akan sifonun çekiş gücü ile gidere doğru ilerler ve boruları tıkamadan su içinde kolaylıkla erir. 
  • Doğaya zararı olmayan, eriyerek suda kaybolan klozet örtüleri, hem sağlığa hem de doğaya dosttur. 
  • Ev, kafe, restoran veya iş yerlerinde kullanılan örtüler sayesinde klozet kapakları nemlenmez ve daha az kirlenir.
  • Manuel dispanserler sayesinde kağıtları diğerlerine elinizi değdirmeden rahatlıkla alabilirsiniz. Kullanım sonrası yine elinizi pis olan kağıda sürmeden, örtünün sifon ile beraber kanala gitmesini sağlayabilirsiniz. 
  • Düşük maliyetli örtüler sayesinde mikropların hızla yayıldığı nemli alanların daha hijyenik ve temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Rutin temizliği de daha zahmetsiz hale getirebilirsiniz. 

Klozet Kapak Örtüsü Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  • Ürünlerin paketlerini dikkatle inceleyerek, ürünlerin su ile temasta direkt eridiğinden emin olmalısınız.
  • Klozet örtülerinin emicilik özelliği olduğunu, boyutlarını inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz.
  • Paketlerin içerdiği örtü sayısı markaya göre değişiklik gösterebilir.
  • Klozet kapak örtüsü fiyatları kıyaslanırken tüm özelliklere dikkat edilmeli, ardından seçim yapılmalıdır. Özellikle sirkülasyonun fazla olduğu alanlarda çoklu paketler, sık sık örtü kutu değiştirme zahmetinden kurtaracağı için işletmelere avantaj sağlar.
  • Örtüleri seçerken kullandığınız dispansere uyumlu bir kutuda bulunduğundan da emin olmalısınız. 

Klozet Kapak Dispanseri Çeşitleri 

Klozet kapak dispanserleri çeşitleri içinde krom malzemeden yapılan şık modeller, daha uygun fiyatlı plastik tasarımlar veya paslanmaz çelik alternatifler bulabilirsiniz. Dayanıklı malzemelerden üretilen dispanserler, tek tek örtüleri almanıza yardımcı olur. Mat veya parlak renklerdeki seçeneklerden dilediğinizi alarak banyo dekorasyonunuza uyumlu bir tercih yapabilirsiniz. Bütçenize ve zevkinize uygun dispanserler ile banyoda hem şıklığı ve pratikliği hem de hijyeni bir arada sağlayabilirsiniz. Dispanserlerin üstüne dekoratif yapışkanları yapıştırarak desenli görünüm sağlanabilir. Dispanserlerin de klozet alanı gibi sık sık temizlenmesi, silinmesi gerekir. 

Yaşam alanlarınızdaki hijyeni ve konforu artıran klozet örtüleri ile siz de işletmenizi, evlerinizi pratik ürünlerle buluşturabilirsiniz. Dilediğiniz kağıtları seçerek alabilir, dispansere yerleştirerek hemen kullanıma başlayabilirsiniz. Dilediğiniz markanın klozet örtüsü paketini sepete atarak sipariş oluşturabilirsiniz. Zaman kaybetmeden sipariş verin, yaşam alanlarınızı hijyenle buluşturun.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Klozet Kapak Örtüsü

75 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 75 ürün
DSACategoryId/2147483619/28001547/80412021