Çamaşır Deterjanları

Çamaşırları lekesiz ve hijyenik biçimde temizlemenizi kolaylaştıran çamaşır yıkama malzemeleri, farklı markaların ürünlerinden oluşan geniş bir skalada sunuluyor. Toz ve sıvı çamaşır makinesi deterjanlarından elde yıkama ürünlerine, yumuşatıcılardan çamaşır suyu çeşitlerine kadar geniş bir ürün çeşitliliği, ev işlerinde size büyük bir kolaylık sağlamayı amaçlıyor. Ürünlerin renkli ve beyaz çamaşırlar için farklı çeşitleri bulunuyor. Ayrıca lekesiz çamaşırlar elde etmeniz için üretilen çamaşır suyu ve leke çıkarıcı gibi ürünler de ekstra temizlik ve hijyen için gereken üstün etkiyi sağlıyor. Bebek ve yetişkin çamaşırlarını yıkamak için özel olarak geliştirilen yıkama ürünleri de deterjan çeşitleri arasında yer alıyor. 

Pırıl Pırıl Temizlik Sağlayan Çamaşır Deterjanları

  • Toz deterjanlar, normal ve konsantre formülleriyle kullanıcının memnuniyetini kazanan bir temizleme özelliği taşıyor.
  • Konsantre toz deterjanlar, daha az miktarda kullanılarak daha fazla miktarda çamaşırı tek seferde temizlemeyi başarıyor. Bu yönüyle hem deterjan hem de enerjiden tasarruf sağlayarak bütçenize önemli bir ekonomik katkıda bulunuyor.
  • Beyaz ve renkli çamaşırlar için ayrı ayrı üretilmiş toz deterjan modellerinin yanı sıra her iki türdeki çamaşır için kullanılabilecek özel formüllü toz deterjan çeşitleri de işlevsel bir kullanım deneyimi sunuyor.
  • Toz deterjanlar, çamaşır makinelerinin deterjan bölmelerine, gerekli hallerde ön yıkama ve ana yıkama bölmesine ilave edilerek kullanılıyor. Ön yıkama gerektirmeyen durumlarda sadece ana deterjan bölmesine toz deterjan eklemek yeterli oluyor.
  • Sıvı çamaşır deterjanı modelleri, kullanım kolaylığı bakımından kullanıcıların ilgisini çekiyor. Tıpkı toz çamaşır deterjanlarında olduğu gibi sıvı deterjanlar da deterjan çekmecesine konularak kullanılıyor.
  • Yeni nesil çamaşır makinelerinde tasarlanan ölçü teknolojisiyle tek seferde özel deterjan gözüne boşaltılan sıvı deterjanlar, otomatik olarak gerçekleştirilen kirli çamaşırların ağırlık ölçümü, kirlilik ve yıkama programı seçimi sonrası ihtiyaç olduğu kadar yıkama esnasında makinenin içine aktarılıyor. 

Elde Yıkamaya Özel Ürünler

Çamaşır makinesinde yıkanamayacak kadar hassas çamaşırlar ve az miktarda çamaşırı elde yıkamanız için tasarlanmış geleneksel toz deterjanlar, farklı markaların üretimi olarak kategorideki yerini alıyor. Elde yıkama için üretilen deterjanlar, makine deterjanlarından farklı köpük formülüyle tasarlanıyor. Makine deterjanları, yıkama esnasında köpüğün dışarı taşmaması için ayarlı olarak üretilirken elde yıkama deterjanlarında köpük ayarı sistemi bulunmuyor. 

Yumuşatıcılar ve çamaşır suları gibi ürünler, hem elde hem de çamaşır makinesinde yıkanan çamaşırlara rahatlıkla uygulanıyor. Hassas cilt yapısına sahip kişilerin ve yeni doğanların çamaşırlarının da elde yıkanması tavsiye ediliyor. Bu nedenle, bebek ve alerjen ciltler için özel olarak tasarlanmış ürünlerden yararlanmak gerekiyor. Sıvı ve granül formunda tasarlanan deterjanlar, hassas formül içerikleri sayesinde cilt yüzeyinde herhangi bir kaşıntı, yanma ya da alerjik reaksiyon ortaya çıkarmıyor. Bebek çamaşırları için özel olarak tasarlanmış sıvı deterjanlar, mis gibi kokusu ve ekstra hijyen sağlayan formülüyle bebeklerin ihtiyacı olan üst düzey bakımı annelere sunmayı başarıyor. 

Daha Beyaz Daha Temiz Çamaşırlar

Çamaşırları kir ve lekelerinden arındıran çamaşır yıkama malzemeleri arasında; çamaşır suyu, kireç önleyici ve yumuşatıcı gibi farklı ürünler bulunuyor. Çamaşır suyu, beyaz çamaşırları ilk günkü optik ve parlak görüntüsüne geri döndürürken aynı zamanda beyaz çamaşırlar üzerine yerleşen çimen, çikolata, vişne suyu, kan gibi inatçı lekelerin giderilmesini de sağlıyor. Beyaz çamaşırların zamanla grileşmesini sağlayan ve şehir suyunda bulunan kirece karşı, hem makinenizi hem de çamaşırları koruyan kireç önleyiciler de kategorinin en önemli ürünleri arasında bulunuyor. Yumuşatıcı çeşitleri, konsantre ve normal formülleri sayesinde, çamaşırlarınıza ekstra yumuşaklık, doku ve lifleri koruma gibi yararlar sağlıyor. Havlu, çarşaf, yün kazak gibi çamaşırlarınızda uzun süre varlığını sürdürebilen ferah kokulara sahip yumuşatıcılar, renkli çamaşırlardaki orijinal renklerin daha uzun süre korunmasında da katkıda bulunuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çamaşır Yıkama Malzemeleri

7488 ürün listeleniyor
Süpermarket
Süpermarket
Deterjan, Temizlik Ürünleri
Deterjan, Temizlik Ürünleri
Çamaşır Deterjanları
Çamaşır Deterjanları
Makine Deterjanı
Makine Deterjanı
Elde Yıkama Deterjanı
Elde Yıkama Deterjanı
Yumuşatıcı
Yumuşatıcı
Bebek Deterjanı ve Yumuşatıcısı
Bebek Deterjanı ve Yumuşatıcısı
Çamaşır Suyu
Çamaşır Suyu
Leke Çıkarıcı
Leke Çıkarıcı
Kireç Önleyici
Kireç Önleyici
Tül Yıkama Deterjanı
Tül Yıkama Deterjanı
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Hemen Al Sonra Öde