Bebek Deterjanı ve Yumuşatıcısı

Çamaşır lekeleri, başlı başına bir problemken konu bebekler olunca çok daha ciddi bir hâl alır. Kirlenmeye çok müsait bebek kıyafetlerinin temizlenmesi, yetişkinlerinkine kıyasla çok daha zor ve zahmetlidir. Yalnızca bebek kıyafetleri değil, bebekler için kullanılan her türlü araç gereç ve oyuncak da özenle temizlenmelidir. Bebekler için çok daha önemli olan hijyen konusu, ekstra dikkat gerektirir. Bu nedenle bebek ürünlerinin temizliğinde kullanılacak her türlü madde ve malzeme daha hassas ve etkili olmalıdır. Bebek deterjanı ve yumuşatıcısına ek olarak diğer gereçlerin temizliğini sağlayacak etkili ürünler, online olarak tedarik edilebilir.

Deterjan ve Yumuşatıcılarla Tertemiz, Mis Kokulu Kıyafetler

Bebekler, fazlasıyla hassas bir cilde sahip olmalarının yanı sıra çevreden gelebilecek herhangi bir rahatsızlığa açıktırlar. Çevreden bulaşan mikroorganizmalar vücutlarında önemli boyutta aktivite gösterebilir. Bu nedenle kullandıkları her şeyin temizliğinin yanında sağlık açısından uygun olması da çok önemlidir. Bebek kıyafetleri, çoğunlukla yiyecek gibi zorlu lekelere maruz kalabilir. Bu lekelerin çıkarılması kolay değildir. Ancak, sırf lekeyi çıkarabilmek adına ağır kimyasallar içeren ürünleri kullanmak da bebek cildinde önemli sağlık sorunlarına yol açabilir. Bu yüzden bebekler için özel olarak üretilmiş, hipoalerjenik ve SLS, paraben gibi zararlı maddeleri içermeyen temizlik ürünlerinin kullanılması gereklidir. Zararlı kokuları ve hayvansal yan ürünleri içermeyen ürün tercihi de oldukça önemlidir. Doğal granül hâlinde sabunlar da bebek kıyafeti temizliği için iyi bir alternatiftir. Deterjanların dışında lekelere direkt olarak uygulanan leke çıkarıcılar, lekelerin kıyafetlerde kalıcı olmaması için çok kullanışlı ve faydalı ürünlerdir. Yumuşatıcı ürünlerde yine hipoalerjenik özelliğin olması bir ön şarttır. Yumuşatıcılar, kıyafetleri yumuşacık yaparak bebeklerin daha rahat olmasını sağlar. Farklı ferah kokularla hoş bir duyusal ortam oluşmasına katkıda bulunur. Oluşan yumuşaklık ve doku sayesinde kıyafetler çok buruşmaz, çok daha rahat ütülenir. Deterjan ve yumuşatıcıların kapakları, bir yıkamaya uygun ölçeğe göre ayarlandığı için kullanım kolaylığı sağlar.

Özel Temizlik Ürünleri ile Güvenle Kullanılabilecek Araç Gereçler 

Bebekler, gün içinde birçok eşya ile temas hâlindedirler. Bunlardan en sık kullanılanları da oyuncaklar, puset ve oto koltuğu gibi araçlardır. Bebekler birçok şeyi ağzına alarak tanıma eğiliminde oldukları için oyuncakların temizlenmesi çok önemli bir durumdur. Diğer eşyalara ellerini, yüzlerini sürekli olarak değdirdikleri için bu eşyalarda da temizlik son derece önemlidir. Tüm bu ürünler temiz olmayan başka yüzeyler ile temas edebileceği için de sıklıkla temizlenmeleri gerekir. Bu etkin temizliği sağlayabilmek için özel ürünler bulunur. Bitkisel içerikli, çevre dostu, SLS gibi zararlı kimyasallar içermeyen bu ürünler ile bebeklerin kullandığı eşyalar güvenle temizlenebilir. Temizlenen ürünlerin renklerinde bozulma ya da herhangi bir deformasyon oluşması söz konusu değildir. Bebeklerin sürekli ağzında olan emzik ve biberon gibi ürünlerin hijyeninin sağlanması için de ayrı özel ürünler mevcuttur. Bu ürünler arasında organik bileşenler kullanılarak üretilenleri de vardır.

Bebek temizlik ürünleri, dermatolojik olarak test edilerek uygunlukları doğrulanır. Göbek bağı düşene kadar mikroorganizma gelişimine müsait olan göbek bölgesinin hijyenik kalması için üretilen özel ürünler, bebek cildinin kurumaması için kullanılabilecek nemlendiriciler ve pişik oluşumunu önleyici pudra gibi ürünler, bebek mobilyalarına yönelik temizleyiciler gibi bebeklere dair ekstra seçenekler de, online olarak tedarik edilebilecek ürünler arasındadır.

Bebeğinize ait olan tüm eşyaların tertemiz olmasını, güzel kokmasını, bebeğinizin vücut temizliğinin ve cilt rahatlığının maksimum düzeyde olmasını istiyorsanız; tüm bunları güvenli bir şekilde sağlayabilecek ürün çeşitlerini Hepsiburada.com'dan inceleyebilir ve ihtiyacınız olan ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek Deterjanı ve Yumuşatıcısı

684 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 43 / 684 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?