1960’lı yıllardan bu yana Türkiye’deki tüketicilerine temizlik ürünleri sunan Omo markası; sıvı deterjan ve toz deterjan ürünlerinden oluşan geniş ürün yelpazesi ile hepsiburada.com’da sizleri bekliyor.

“Kirlenmek Güzeldir” felsefesi ile tüketicisiyle duygusal bir bağ kuran Omo, yenilikçi ürünleriyle tüketicisine lekeleri dert olmaktan çıkarmaya davet ediyor. Temizlik ürünlerinin yenilikçi markası, konsantre sıvı deterjan, toz deterjan ve yarı konsantre sıvı deterjan olmak üzere üç ayrı kategorideki ürünleriyle tüketicilerine ulaşıyor. Farklı renk ve kumaşlar için geliştirilen ürün gamında beyaz, açık renkli, renkli, hassas ve siyah çamaşırlara özel olarak üretilen çamaşır temizleme ürünleri bulunuyor. Çeşitli kumaşlardan oluşan çamaşırlar için hazırlanan ürünler ile tüketiciler ihtiyaç duydukları temizliğe ulaşıyor.

Türk tüketicisine ilk “matik” deterjanı 1985 yılında “Omomatik” ile tanıtan Omo, yenilikçi ürün yelpazesiyle zorlu lekelerle mücadelenize yardımcı oluyor. 2010 yılında tüketicisine sunduğu Omo Konsantre Sıvı Deterjan ile bir yeniliğe daha imza atan marka, tüketici ihtiyaçlarına yönelik olarak ürün gamını sürekli geliştiriyor.

Sıvı deterjan, ultra konsantre, active fresh, toz deterjan, siyahlar için, active 40 yıkama, active 30 yıkama, active fresh 36 yıkama, active fresh 20 yıkama, hassas, Yumoş kokulu gibi birçok farklı çeşidiyle tüketicisine hitap eden Omo’nun ürün çeşitleri sizi bekliyor. Çamaşır temizliğinde ihtiyaç duyduğunuz ürünleri marka sayfasından filtreleyerek inceleyebilirsiniz. Size en uygun olan ürünü dilerseniz hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...