Temizlik sektöründe, yirmi beş yılı aşan tecrübesini sizlerle paylaşan Bingo, 1987 yılından bu yana evlerinizde önemli dokunuşlar yapıyor. Bingo, toz deterjanları ve yüzey temizleyicilerinin yanı sıra, özellikle yumuşatıcılarıyla tercih edilen ve güvenilir bir marka.

Bingo yumuşatıcı, standart yumuşatıcılarıyla çamaşırlarınızın mis gibi kokmasını sağlarken aynı zamanda yıkamayla meydana gelebilecek sertleşmenin de önüne geçiyor. Bingo Soft Bahar Uyanışı, bahar kokusunun tazeliğini ve kokusunu, Bingo Soft Lavanta ise, lavanta kokusunun zarifliğini çamaşırlarınıza taşıyor. Ada esintisini günlerce kıyafetlerinizin üzerinde sürdüren Bingo Soft Ada Ferahlığı da oldukça etkili.

Parfüm etkisini daha yoğun hissetmek ve çamaşırlarınız üzerinde günlerce kalmasını isterseniz, Lovely ve Star serisi tam size göre. Bingo Soft Lovely, baharat ve çiçek kokularını birleştirirken, Star serisi ise mistik ve gurme kokularıyla kalıcı etkiyi tamamlıyor. Çamaşırlarınız hem yumuşak kalıyor, hem de güzel kokmaya günlerce devam ediyor. Hassas ciltlere ve bebeklere özel, Sensitive Soft'u ise dermatolojik olarak test edilmiş hassas formülü sayesinde güvenle kullanabilirsiniz. Bebeklerin kokusu her daim üstünüzde olsun.

Bingo yumuşatıcının konsantre özelliğe sahip ürünleriyle de daha az deterjanla daha çok çamaşır yıkayabilirsiniz. Yoğun formülü sayesinde çamaşırlara etkili şekilde nüfuz eden konsantre yumuşatıcılar, mis gibi kokularıyla eşsiz bir parfüm deneyimi yaşatıyor. Siz de kendinize uygun yumuşatıcıyı hepsiburada.com üzerinden uygun fiyatlarla bulabilir, dilediğinizi sepete ekleyebilirsiniz. Ayrıca farklı ürünlerin özelliklerini birbirleriyle karşılaştırmanız da mümkün.

Bingo

111 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN