Türkiye deterjan pazarına 1991 yılında adım atan Ariel markası, toz deterjan, sıvı deterjan ve deterjan kapsülü ürünlerinden oluşan geniş ürün yelpazesi ile hepsiburada.com’da tüketicilerini bekliyor.Ariel deterjan yenilikçi ürün yelpazesiyle tüketicilerine kusursuz temizlik vaat ediyor. Toz deterjan, sıvı deterjan ve deterjan kapsülü olmak üzere üç ayrı kategoride ürünleri bulunan Ariel, tüketicilerin beyazları ve renklileri koruma, ekstra koku ve ekstra leke çıkarma ihtiyaçlarına cevap veriyor.Ariel Parlak Renkler, renkli çamaşırların renklerini korumaya yardımcı olurken, Ariel Dağ Esintisi, ürün beyazlatma ve leke çıkarma teknolojisini dağ esintisi kokusuyla buluşturuyor. 
Ariel Beyaz Çiçekler çamaşırları bembeyaz yaparken güzel kokusu ile ferahlık sağlıyor.Ariel Ferah Bahar ise derinlemesine temizlik yaparken çamaşırlara ekstra ferah koku veriyor.Ariel Sıvı Deterjan Kapsülleri ise farklı tasarımıyla deterjan pazarına yeni bir soluk getiriyor. 3’ü 1 arada Pods deterjan kapsülleri, çamaşır temizliğinde derinlemesine mükemmel temizlik sunuyor. İçeriklerin birbirine karışmasını engelleyen çok bölmeli tasarıma sahip kapsüller, suyla temas ettiğinde hızla çözünüyor ve lekeleri derinlemesine temizliyor. Ariel 3’ü 1 arada Pods sıvı çamaşır deterjan kapsüllerinin Dağ Esintisi ve Parlak Renkler olmak üzere iki çeşidi bulunuyor.
Çamaşır temizliğinde farklı ihtiyaçlara yönelik ürün çeşitlerine Ariel marka sayfasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çamaşır temizliğinde ihtiyaç duyduğunuz ürünleri marka sayfasından filtreleyerek inceleyebilirsiniz. Size en uygun olan ürünü dilerseniz hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ariel

49 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Miktar A-Z
  5. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN