Temiz çamaşırlar hem sağlıklı olmak hem şık görünmek için büyük önem taşır. Çamaşırları derinlemesine temizlerken renklerine ve dokularına zarar vermemek için doğru deterjan kullanılmalıdır. Ariel, toz ve sıvı deterjanları ile çamaşırlarınızda üstün temizlik ve hijyen sağlarken aynı zamanda yapısını bozmamaya özen gösterir. Beyazlar ve renkliler için ayrı üretilen seçenekleri ile titiz hanımların beğenisini kazanır. Farklı kilolardaki ambalajları ile her evin çamaşır ihtiyacına yeterli çözümler sunar.

Çamaşırlarınızın Yeni Gibi Kalması İçin Ariel

Sürekli yıkanan çamaşırlar zaman içerisinde yıpranır ve renklerini kaybeder. Ariel, renkli çamaşırların ilk günkü gibi canlı ve temiz görünmesine olanak verir. Ariel renkliler için özel üretilen formülü sayesinde renkli çamaşırlarınızın solmasına izin vermez. Parlak ve canlı renklerdeki çamaşırlarınızın rengini koruyarak temizlenmesini sağlar. İlk yıkamada leke çıkaran güçlü formülü sayesinde ön yıkama yapmanıza gerek kalmaz. Çamaşır makinenizi hem ön yıkama hem normal yıkama gibi işlemler ile meşgul etmenize gerek olmaz. Su ve elektrik faturalarınızda tasarruf etmenize yardımcı olan güçlü formülü ile düşük ısıda, kısa programlarda bile üstün performans gösteren Ariel, evinizin vazgeçilmezi olur.

Kar Beyazı Çamaşırlar İçin Dağ Esintisi

Beyaz çamaşırlarınız zamanla yıkanmaktan dolayı yıpranır ve sararır. Griye dönme ve sararma gibi sorunlarla baş edebilmek için Ariel'in beyazlar için olan formülünü deneyebilirsiniz. Dağ esintisi, mor çiçekler, Febreze ferahlık etkisi gibi farklı birçok çeşidi bulunan Ariel çamaşır deterjanları arasında beyazların yapısına uygun olan seçeneği değerlendirebilirsiniz. Zorlu lekelerde bile mükemmel leke çıkarma deneyimi sunan Ariel, kar beyazı çamaşırlara sahip olmanıza yardımcı olur. 30 derecede bile etkili formülü ile üstün beyazlık elde etmenize fırsat verir. Kapsül, sıvı veya toz gibi farklı kullanım alışkanlıklarına hitap eden Ariel, çamaşır yıkama günlerinizi oldukça pratik hale getirir. Çamaşır yıkarken dikkat etmeniz gereken püf noktaları uyguladıktan sonra geri kalan tüm zorlu leke çıkarma işlemlerini Ariel'in güçlü formülüne bırakabilirsiniz. Çamaşırlarınızı etiketi üzerinde yazan uygun sıcaklıkta yıkamak, makinenizin içinde bir miktar boşluk bırakmak ve uygun programı seçmek uygulayacağınız püf noktalardır. 

Çamaşırlarınızda Ariel Farkı 

Gün boyu kir, ter, leke gibi birçok etkene maruz kalan çamaşırlarınızın ilk günkü gibi mükemmel görünmesi için doğru temizlenmesi önemlidir. Ariel, dünyanın en çok satan çamaşır makineleri üreticilerinin tavsiye ettiği güçlü formülü ile çamaşırlarınızın narin yapısına zarar vermeden üstün temizlik sağlar. Ariel çamaşır deterjanları;

 • Suda kolay çözünen ve leke bırakmayan yapıya sahiptir.
 • Düşük ısıda bile üstün performans gösterir ve tasarruf etmenize yardımcı olur.
 • Ön yıkama programını çalıştırmadan ilk yıkamada etkili leke çıkarma performansı gösterir.
 • Gün boyu kalıcı, hoş kokuları ile temizliğin ferahlatıcı etkisini her zaman hissetmenizi sağlar. 
 • İnatçı kirlerin çamaşırın derinlerine işlemesine izin vermez ve hijyen sağlar.
 • İçindeki zengin formülü ile çamaşırlarınızı temizlerken aynı zamanda parlaklık kazandırır.
 • Kapsül, sıvı ve toz gibi farklı formlarda bulunan çeşitleri ile kullanım alışkanlıklarına uyum sağlar.
 • Renklilere ve beyazlara özel üretilen yapısı ile üstün performans gösterir.
 • Renklilerin canlılığını korumasını sağlarken beyazlarda ise göz alıcı temizlik sağlar. 
 • Yoğun ve etkili formülü sayesinde bir paket ile defalarca yıkama yapabilmenize imkan verir.
 • Az miktar ile çok çamaşır yıkamanızı sağlayan güçlü ve leke giderici etkiye sahiptir. 

Siz de çamaşırlarınızın tertemiz olması, gün boyu ferahlatıcı bir kokuya sahip olması ve lekesiz görünmesi için Ariel'in çamaşır deterjanlarından faydalanabilirsiniz. Çamaşır günlerinizi daha kolay ve sorunsuz hale getirmek için Ariel sizinle.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ariel

159 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Miktar A-Z
 6. Türü
 7. Satıcı A-Z
 8. İndirimli Ürünler
 9. Hemen Al Sonra Öde
 10. Kelime Filtresi
Başa dön