1991 yılından bu yana Türkiye'de kullanıcılara sunulan Ariel deterjan, renkli ve beyazlar için farklı seçenekleri ile raflarda yer alıyor. Toz deterjanlar ile özellikle leke çıkarmada iddialı olan marka, elde yıkama ve otomatik çamaşır makineleri için farklı alternatifler sunuyor. Yenilikçi ürün yelpazesi ile renkleri koruyan, çamaşırlara hoş koku veren ve lekeleri çıkaran deterjanlar arasında beyazlatma etkisi vadedenler de bulunuyor. Suyla temas ettiğinde harekete geçen kapsüller bulunduran deterjanlar, hızla çözünerek çamaşırların dokularına nüfuz ediyor. Pamuklu, sentetik, yünlü veya hassas dokumalar için kullanılabilen deterjanlar, yumuşatıcı, leke çıkarıcı gibi ek ürünlerle beraber makineye yerleştirilebiliyor. Ana programların yanında ön yıkama, yüksek ısıda yıkama gibi ek fonksiyonlarda da kullanılabilen deterjan ürünleri, mükemmel temizlik sağlıyor. 

Ariel deterjan ürünlerinin kokuları da değişiyor. Dağ esintisi beyazlar için en bilinen parfüm olurken, ekstra ferah ve beyaz çiçekler gibi farklı koku seçenekleri de kullanıcılarla buluşuyor. Toz deterjanların birkaç yıkamalık küçük paketleri bulunabilirken, yıllık kullanım için ekonomi vadeden büyük boy paketler de Ariel etiketi taşıyabiliyor. Toz deterjanlarında sıvılar gibi konsantre alternatifleri çeşitler içinde yer alıyor. Küçük ölçülerle bile bir makine çamaşır yıkayabilen konsantre ürünler, en kısa programda bile en iyi yıkama performansını sağlamak için çalışıyor. Yılda 20.000'den fazla araştırma yapılarak belirlenen ihtiyaçlara göre tasarlanan Ariel ürünleri, giysilerin, perdelerin ve nevresimlerin ilk günkü yenilikte kalmasına yardımcı oluyor. Renkliler, siyahlar ve yünlüler için de farklı deterjanlar sunulabiliyor. Siyahların koyu rengini koruyan, renklilerin canlılığını ilk günkü gibi saklayan, beyazları daha beyaz, yünlüleri yumuşacık yapan deterjanlar çamaşırların üzerinde leke de bırakmıyor. Özellikle koyu renkli çamaşırlar için en sık karşılaşılan sorunlar arasında yer alan beyaz deterjan lekelerine son veren deterjanlar, çözünebilme hızıyla şaşırtıyor. 

Ariel Deterjan Fiyatları 

Ariel deterjan fiyatları ürün özelliklerine, paket büyüklüğüne göre değişiklik gösteriyor. Antialerjen olan deterjanlar sıradan makine deterjanlarına göre daha yüksek fiyatlarla alıcı buluyor. Büyük boy ürünler, küçüklere göre daha avantajlı fiyatlar sunarken, plastik kutuda yer alan deterjanların diğer naylon poşetli ürünlere göre daha pahalı olabildiği biliniyor. Ariel deterjanların ekstra yumuşaklık, renk koruma veya ekstra leke çıkarma fonksiyonları deterjanların fiyatlarında yükselmeye sebep oluyor. Konsantre ürünlerin kilo fiyatının yüksek performansı sebebiyle sıradan deterjanlardan daha yüksek etiket fiyatına sahip olması bekleniyor. Fiyat kalite dengesini koruyan Ariel deterjanlar, sıradan toz deterjanlarla iki yıkamada çıkabilecek lekeleri tek yıkamada çıkararak su ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlıyor. Kısa zamanda daha iyi leke çıkarma performansı sergileyerek verimliliğini ispat ediyor. Renkli ve beyazlar için hazırlanan ikili kampanya paketleri de tekli ürünlere göre fırsatlar sunabiliyor. Ev ekonomisine katkı sağlayan ekonomik paketler üzerinde yer alan son kullanım tarihine kadar nemden uzak şekilde saklanarak güvenle kullanılabiliyor. Elde yıkama deterjanlarının da makinede yıkamaya uygun olan tozlara göre daha uygun fiyatlarla pazara sunulduğunun altı çiziliyor.  

Deterjanların çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak, nemsiz, kuru ve ısı kaynaklarından ayrı alanlarda depolanması tavsiye ediliyor. Defalarca tüketicilerin en güvendiği marka ödülüne sahip olan Ariel, günümüzde Procter & gamble çatısı altında üretilerek tüketicilere ulaşıyor. Makinenin yıkama gözüne veya makine içine konularak kullanılabilen deterjanların doz ölçüsü paketlerin üzerinde yazıyor. Elde yıkamaya uygun olan deterjanlar geniş bir kabın içinde suda çözdürülerek çamaşırları temizliyor. Siz de Ariel deterjanlara banyonuzda yer açarak zorlu lekelere meydan okuyabilir, toz deterjanın gücüyle mis gibi kokan lekesiz çamaşırlara zahmetsizce kavuşabilirsiniz. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Ariel Toz Deterjan Fiyatları

84 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Ariel
  2. Omo
  3. Boron
  4. Bingo
  5. Dalin
  6. Persil
  7. Alo
  8. Tursil
  9. The LifeCo
  10. Siveno
  11. Duru
  12. Calgon
  13. ABC
  14. Friendly Organic
  15. Hacı Şakir
  16. Dalan
  17. Peros
  18. Rinso
  19. Ernet
  20. Ersağ
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Miktar A-Z
  1. 20 kg
  2. 15 kg
  3. 14 kg
  4. 12 kg
  5. 10 kg
  6. 9 kg
  7. 8 kg
  8. 7,5 kg
  9. 7 kg
  10. 6 kg
  11. 5 kg
  12. 4,5 kg
  13. 4 kg
  14. 1,2 kg
  15. 1,5 kg
  16. 28 Yıkama
  17. 70 Yıkama
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
 • Markalar Ariel
DSACategoryId/2147483619/28001525/28001529/80364057/28002240/ariel
Başa dön