Hepsiburada.com ürün çeşitliliğiyle şaşırtmaya devam ediyor. İhtiyacınız ister bir elbise olsun, ister bir telefon ya da baharatlı bir cips... Sipariş etmeniz gereken ne varsa hepsiburada.com, süpermarketiyle de evinizin hemen yanında... Çöp torbası, toz şeker, kahvaltılıklar... Kolayca bir alışveriş listesi hazırlayın, taşıma derdiniz olmadan tüm ihtiyaçlarınız adresinize teslim edilsin... İşte bu kadar kolay!
"Süper Hızlı Gönderi" özelliğine sahip ürünlerin sipariş edildiği gün içinde adresinizde olacağından emin olabilirsiniz! Atıştırmalıklara her an ihtiyacınız olabilir ancak siz her zaman bir süpermarkete yakın olmazsınız. İnternet'inizi kullanın ve bırakın hepsiburada.com sizin süpermarketiniz olsun. Acilen baharatlı cips mi almanız gerekti? Ürün sayfalarında göz gezdirin, tıpkı bir süpermarketteymişsiniz gibi... Üstelik bir ürünü satın alanların yorumlarıyla o ürün hakkında çok daha geniş ve doğru bilgi edinebilirsiniz. Ürünle ilgili tüm ayrıntıları, ürün sayfasından bulabilirsiniz. Dilerseniz arkadaşınıza bir sürpriz yapın ve ona en sevdiği cipsi gönderin... Hepsiburada.com süpermarketindeki özel ürünlerde ücretsiz kargo fırsatı sunar.
Hepsiburada.com'da cips çeşitlerini incelerken cips fiyatlarının normal süpermarketlerdeki fiyatlardan daha uygun olduğunu göreceksiniz! Şaşırmayın... Çünkü Türkiye'nin en bütçe dostu marketindesiniz. Satın almak istediğiniz ürünü hemen alışveriş listenize ekleyin, ürün adresinize gelecek ve siz, en bütçe dostu süpermarketten en akıllıca alışverişi yaptığınızı anlayacaksınız...

Cips Fiyatları ve Çeşitleri

75 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Frito Lay
  2. Pringles
  3. Lays
  4. Haşiroğlu
  5. Doritos
  6. Ruffles
  7. Carnaval
  8. Cerezza
  9. Peyman
  10. Poco Loco
  11. Palivor Çiftliği
  12. Royal
  13. The Vegist
  14. Trakya Bakliyat
  15. Züber
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483619/28001469/28001472/28001500
BAŞA DÖN