Cam Temizleme

Dış ortamdan gelen ışığın kapalı mekânlara net ve tam bir şekilde yansıyabilmesi için camların pırıl pırıl ve tertemiz olması gerekir. Camlar oldukça berrak ve temiz olduğundan güneş ışınları kapalı mekânlara bütün enerjisiyle girer ve içeriyi oldukça aydınlık yapar. Camların temiz olması görüntü bakımından da elzemdir çünkü özellikle pencerelerin ve iş yerlerinin dış camları temiz olmaları gerekir. Bu hususta cam temizleyici ürünler aradığınız temizliği yapabilmenizi ve camları pırıl pırıl parlatabilmeniz için size oldukça kolaylık sağlar.

Küçük mekânlar, küçük pencereler ya da evinizde, iş yerinizdeki camlı mobilyalarınızın camlarını çift taraflı cam silme aparatıyla kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Mıknatıslı olan çift taraflı cam sileceği ile özellikle pencerelerinizin dış yüzeylerini veya iş yerlerinizin pencerelerinin dış cephelerini oldukça kolay bir şekilde silebilirsiniz. Mıknatıslı olması sayesinde siz iç taraftan silerken aynı zamanda sildiğiniz camın dış tarafı da silinmiş olur. Bu sayede hem vakitten tasarruf eder hem de hızlı bir şekilde temizlik yapabilirsiniz.

Çekçekli Cam Silme Aparatları

Büyük pencereler ya da camlar için uzun ölçekli olan cam silme aparatları bazen oldukça önemli olabiliyor. Kolların veya ellerin yetişmediği yerlerde çekçekli cam silme aparatlarıyla camlarınızı tertemiz yapabilirsiniz. Önce süngerli tarafıyla camınızı bir güzel yıkadıktan sonra arka tarafındaki çekçeki ile camlarınızı berrak bir hale getirebilirsiniz. Kullanılması da oldukça kolay olan çekçekli cam silme aparatları evinizdeki mobilyaların camları üzerinde de kullanılmaya müsaittir. Kullanım işlevi çok olan çekçekli cam silme aparatlarını yardımcı temizleyici maddeler ile de kullanabilmeniz mümkündür.

Otomatik olarak çalışan, mekanik bir sistemi olan çekçekli cam silme aparatları da bulunur. Haznesine yeteri kadar cam temizleyici ürünü koyduktan sonra camlarınızı daha temiz ve parlak bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Kullanımı da son derece basit olan mekanik çekçekli cam temizleyici ürünler özellikle ev temizliğinde çok hassas olanlar için sıklıkla tercih edilen temizlik ürünleri arasında yer alır.

Çeşitli Seçenekleriyle Cam Temizleme Suları

Cam, özel bir madde olduğu ve sürekli temiz, parlak görünmesi gerektiği için her türlü sıvı maddeyle temizlenmesi mümkün değildir. Bu nedenle cam yüzeyler ve cepheler için özel olarak cam temizleme suları üretilir. İçeriğinde yer alan özel bileşenler ve maddeler dolayısıyla cam, istenilen parlaklıkta ve berraklıkta temizlenmiş olur. Cam temizleme sularının leke bırakmayan özelliği de bulunur. 

Cam silme suları litrelik olarak, fısfıslı ağzıyla satışa sunulur. Günlük temizlik için ideal olan litrelik cam temizleme suları, camlarınızı pürüzsüz ve berrak hale getirebilmeniz için ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılar. Bazı durumlarda ikili, üçlü olarak da avantajlı paketlerde satılır. 

Sürekli temizliğin olduğu yerlerde daha ideal olan tercihlerden biri ise kiloluk ya da bidon şeklinde satılan cam temizleme sularıdır. Elinizde fısfıslı litrelik bir şişe varsa bittiğinde kiloluk bidondan fısfıslı şişeye aktarım yapabilirsiniz. Bu sayede şişenizin bitme durumu gibi bir sorununu kiloluk ya da bidonluk çözümlerle karşılamış olursunuz. Cam temizleme sularının kokulu ya da farklı aromaları bulunan çeşitleri de bulunur. Daha güzel kokulu camlar için birbirinden farklı cam silme sularından istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Cam Temizleyicilerin Fiyatları

Cam temizleyici ürünlerin çeşitlerine göre fiyatları bulunur. Cam temizleme aparatlarının modelleri ve kullanım özellikleri fiyatlara etki eder. Aynı şekilde cam temizleme sularının da satış şekli, ölçü seçenekleri gibi unsurlar da fiyatların değişmesini sağlar. Ancak genel olarak cam temizleme ürünleri uygun fiyatlarda satışa sunulur. Hepsiburada.com üzerinde yer alan çeşitli cam temizleyicilerden dilediğinizi satın alarak camlarınızı hemen pırıl pırıl yapmaya başlayabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Cam Temizleyiciler

816 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 45 / 816 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?