Çok Amaçlı Temizleyici

Evde ve iş yerinde çeşitli mobilyalara ve eşyaları temizlemek için üretilen çok amaçlı temizleyiciler, normal deterjanlardan farklı oluyor. Hem bileşeni hem de kullanım amacıyla daha işlevsel olan çok amaçlı temizleyiciler birçok farklı çeşitte bulunabiliyor.

Çok Amaçlı Temizleyici Çeşitleri Nelerdir?

Çok amaçlı temizleyiciler birçok farklı alanda kullanıma yönelik üretildiği için döşemeden klima temizleyiciye kadar değişen türleri kapsıyor. Yüzey ve döşeme temizleyici ürünler arasında her türlü yıkanabilir yüzeyi ve eşyayı temizlemeye yönelik ürün çeşitleri bulunuyor. Ahşap döşeme yüzeylerden koltuklara kadar birçok yüzeyde temizlik yapmak için kullanılan ürünler, genellikle kimyasal madde içermeyen ürünler oluyor. Özellikle bitkisel konsepte sahip ürünler, hem doğal yapısı ile hem de çok amaçlı kullanımı ile tercih ediliyor. Ayrıca temizlediği yüzeye zarar vermeyen temizleyici çeşitlerini de bulabilirsiniz.

Daha özel kullanıma hitap eden çok amaçlı temizleyiciler arasında ise klima temizleyici, gümüş parlatıcı, sebze meyve temizleme suyu, dezenfekte tableti gibi ürünler yer alıyor. Özellikle dezenfekte ürünler, hem tablet hem de sıvı halde bulunuyor. Bilhassa sebze ve meyve yıkamak için geliştirilen tablet temizleyiciler, suda kolay çözülüyor ve düşük sıcaklıktaki suda dahil kolay etki ediyor. Klima temizleme spreyleri ise özel üretilen temizleyiciler arasında yer alıyor. Spreyler, özel kullanım talimatı ile klimanın iç ünite ve dış ünite temizliğinde kullanılıyor. Kir ve yağ sökücü olarak üretilen çok amaçlı temizleyiciler arasında ise mutfak yüzeylerinde, fırında kullanılmak için ürünlere erişebiliyor.

Çok Amaçlı Temizleyici Sprey Türleri?

Çok amaçlı temizleyiciler genellikle sprey kutularda veya bidonlar içinde satılıyor. Sprey temizleyiciler genellikle pratik kullanımı ile tercih edilirken büyük ambalajlarda satılan ürünler, ekonomik kullanımı ile öne çıkıyor. Sprey çok amaçlı temizleyiciler içinde yüzey temizleyici, yağ sökücü ve diğer çok amaçlı temizleyicilerin hepsini bulabilirsiniz. Özellikle mobilya gibi yüzeylerde kolay bir kullanım sunan sprey ürünler arasında klima temizleyici gibi daha özel kullanıma hitap eden ürünleri de temin edebilirsiniz. Ayrıca sprey temizleyicilerde ekonomik paket halinde satılan ikili üçlü spreylere de ulaşabilirsiniz.

Çok Amaçlı Temizleyiciler Nasıl Kullanılır?

Çok amaçlı temizleyicileri kullanmak oldukça kolaydır. Özellikle sprey kutularda satılan temizleyicileri yalnızca temizlemek istediğiniz yüzeye sıkarak ya da doğrudan lekenin üzerine püskürtüp ardından ovarak temizleyebilirsiniz. Sprey kutuların yanı sıra 1 veya 1,5 litrelik ambalajlarda olan temizleyicileri ise suya katarak kullanabilir, dilerseniz de doğrudan lekeli yüzeylere uygulayabilirsiniz. 5 litrelik büyük bidonlar ise daha ekonomik olduğu için tercih edilen ürünler oluyor ve küçük kutulara aktarılarak kolayca kullanılabiliyor. Klima temizleyiciler ise sprey şişelerde satılıyor ve kullanım açısından daha fazla titizlik gerektiren ürünler oluyor.

Çok Amaçlı Temizleyici Fiyatları Nedir?

Çok amaçlı temizleyici fiyatları ürünün türüne, içeriğine, litresine ve markasına göre değişiyor. Özellikle tablet biçimdeki ürünler hem daha fazla kullanım ömrü sunuyor hem de dezenfekte amacıyla kullanıma hitap ettiği için fiyat açısından değişiyor. Tabletler dışında leke çıkarıcı olarak büyük ambalajlarda satılan çok amaçlı temizleyicilerinde daha üst bütçelere hitap ettiğini görebilirsiniz. Orta fiyatlı ürünler arasında ise daha fazla ürün çeşidi yer alıyor. Genel yüzey temizleyicilerden meyve sebze dezenfektesine kadar birçok ürüne erişebilirsiniz. Pratik kullanımı ile tercih edilen sprey temizleyiciler ise hem uygun fiyatları ile ilgi görüyor hem de işte, evde rahat kullanılan ürünler olarak satılıyor. Ayrıca uygun fiyatlı ürünler arasında genel temizleyici çeşitlerini kolayca bulabilirsiniz. Genel temizleyiciler arasında ise her yüzeyde kullanabileceğiniz ürünleri ve mutfak için üretilen yağ çözücüleri temin edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çok Amaçlı Temizleyiciler

2219 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 43 / 2219 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?