Asperox temizlik ve hijyenin diğer adıdır. Temizlik yaparken ağır yağ tabakalarını büyük bir titizlikle temizleyen çok güçlü bir temizleyicidir. Ev hanımlarının bir tarafı olan bu güçlü temizleyici kirli olan bütün yerlerin pırıl pırıl olmasını sağlar. İçerdiği kimyasal maddeler sayesinde hijyenik temizlik imkanı sunar. Gücünden ve hijyenik temizliğinden dolayı pek çok kişinin bir numaralı temizlik silahı gibidir. Özellikle yağlı ve paslı zeminlerin anında temizlenmesi pek çok ev hanımının dikkatini çeker. Temizlik konusunda hijyenikliğe ve pratikliğe önem veren bir temizlik ürünü olduğunu her kullanıcısına gösterir. Bu güçlü temizleyicinin kullanım alanlarından biride lekeli kumaşlardır. Koltuk, kanepe, yatak gibi temizlenmesi zor kumaşlarda olan kirleri ve lekeleri anında temizler. Hijyenik temizliğin arkasındaki sır nedir diye soranlara güvenle Asperox denilebilir. Bu sarı güç neden en çok tercih edilen üründür diye soranlara maddeler halinde daha açıklayıcı cevap vermek mümkündür.

 • Hızlı ve hijyenik şekilde temizlediği için pek çok kişinin gözdesidir.
 • Güçlü bir temizlik ürünü olduğu için sıklıkla tercih edilir.
 • Ağır kimyasallardan uzak etkili temizliği sunar.
 • Güvenli ve kaliteli içeriği ile herkesin sevdiği bir üründür.
 • Kolay şekilde uygulanır. Kumaştaki lekeleri derinlemesine temizler.
 • Yağlı alanları temizlemek için birebirdir.
 • Kirli alanların tertemiz görünmesi içi köpürterek püskürten bir mekanizmaya sahiptir.
 • Kolay şekilde tutularak uzak mesafelere bile güçlü püskürtme yapılır. Dolayısıyla zorlu kirlerin kolaylıkla çıkması daha mümkün olur.

Kirlerin ve inatçı lekelerin baş düşmanı olan bu güçlü temizleyici, hemen hemen her alanda kişilerin karşısına çıkar. Üstü temizlik denilince akla ilk onun adı gelir.

Asperox Mavi Güç Nerelerde Kullanılır?

Axperox’un gücü pek çok kir ve kirece etki eder. Temizlikte bir numara olduğunu hemen hemen herkez bilir. Gücü pek çok ev hanımlarının dikkatini çeker. Her evde bir tane mutlaka olması gerekir. Banyo ve musluklarını tertemiz ilk günkü gibi olmasını sağlar. Banyoda biriken sabun artıklarını ve kireçleri adeta söker atar. Ultra kireç pas sökücü özelliği sahip olduğu için lavabo bebek duşakabinlerin temizliğinde sıklıkla kullanılır. Bununla birlikte cam seramik plastik gibi yüzeylerin daha temiz görünmesi için kullanılır. Duş başlığı musluk mutfak ve banyo bataryaları gibi metal yüzeylerin pasparlak görünmesini sağlar. Sadece kireç değil pas lekelerinde de kullanılır. Banyoda biriken kirlerin ve zaman içinde oluşan pasların anında yok olması bu temizleyicinin ne kadar güçlü olduğunu gösterir. Banyoda temizlik yaparken kullanılan mavi güç hızlı ve göz alıcı temizliği ile bütün ev hanımları dahil olmak üzere banyo temizliğinde zorlanan herkesin en sevdiği üründür.

Asperox İle Koltuk Silinir Mi?

Koltukları her ay düzenli şekilde temizlemek daha ferah bir odaya sahip olmak için oldukça önemlidir. Tertemiz bir koltuk için temiz ve nemli bir beze ve biraz sarı güce ihtiyaç vardır. Bir kovanın içine doldurulmuş suya az miktarda sarı güç ekleyip daha sonra o suyla nemlendirilen bez ile koltukları her ay temizlemek gerekir. Böylece koltuklar daha temiz ve ilk günkü gibi görünür. Asperox koltukların lekesini ve eski sararmış görüntüsünü gidererek daha temiz ve güzel görünmesini sağlar. Ev hanımlarının titizlikle üzerinde durduğu koltuk temizliğinin daha hızlı ve pratik şekilde bitmesini sağlar. İçerisinde bulunan kimyasal maddeler koltukların rengini sarartmadan güzel şekilde temizler.

Temizlik konusunda en lider marka olan asperox kostik, ağartıcı, paraben ve solvent içermediği için oldukça güvenilirdir. Ayrıca dermatolojik olarak test edildiği için tüm ciltler için uyumludur. Ciltte herhangi bir kızarıklık ve kaşıntı baş göstermediği için sağlık açısından oldukça güvenilirdir. Eşsiz temizleyici formülünün arkasında doğallık vardır. Cilde dost bir temizleyici üründür. Temizlik esnasında dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda detaylı bilgi aşağıda yer alır.

 • Bu ürün ile temizliğe başlamadan önce temizlik eldiveni kullanılırsa daha uygun olur.
 • Ağır kir ve lekeli olan kumaşlara doğrudan sıkmak yerine temizlik suyuna katılan temizleyici miktarını arttırmak daha doğru olur.
 • Banyo, mutfak musluğu ocak, fırın, davlumbaz gibi yerleri temizlerken temizlenebilecek alanın bir müddet köpüklü şekilde bırakılması temizliğini kolaylaştırır.
 • Kirli alan kirli alanların sünger yardımı ile ovularak temizlenmesi daha hızlı ve pratik şekilde temizlenmesine yardımcı olur.

En bilindik temizleyici markaları geride bırakan hızlı ve pratik temizliğin diğer adı olan asperox sarı güç hoş kokusu ile etrafı sarar.

Asperox Sarı Güç Ne İşe Yarıyor?

Bilindik temizlik ürünlerini büyük bir farkla sollayan Asperox pek çok yeri itina ile temizler. Her alanda güvenle kullanılır. Mutfakta ve banyoda temizlenmesi zor kirli, paslı, yağlı yerlerin kolaylıkla temizlenmesini sağlar. İçerdiği özel maddeler ile daha hızlı ve pratik şekilde ovalamaya gerek kalmadan temizler. Ev hanımlarının ve temizliğine güvenen kişilerin küçük sırrı olarak bilinir. Her evde bulunması gereken temel temizlik malzemelerinin yerini kolayca doldurur. Tek bir püskürtme ile neler yapabildiğini ve nasıl hızlı temizlediğini görmek kaliteli bir ürün olduğunu gösterir. Uygun fiyatlı olup aynı zamanda bütün temizlik malzemelerinin yerini alabilen üstün temizlik gücüne sahiptir. Tek bir şişe evin bütün temizlik ihtiyacını karşılayabilir. Özellikle mutfaklarda bulunan davlumbaz, tezgah, ocak, mutlak dolapları gibi hızla yağlanan yerlerin kolaylıkla temizlendiği bir üründür. Alüminyum, mermer, fayans, seramik, yüzeylerde  kolaylıkla kullanılabilir bir yapısı vardır. Kötü görünen tencere, tava, çaydanlık gibi mutfak eşyalarının tertemiz olup parlaması yine bu sarı güce bağlıdır. Kirlerin ve yağların kolaylıkla yok olması içi bekleme süresini biraz daha arttırmak gerekebilir. Fakat beklemeden de temizlemek mümkündür.

Yüzeylerin pırıl pırıl olmasını sağlayan Asperox sarı güç yüzey temizleyici olarak da piyasada bulunur. Hala yerdeki mikroorganizmaların ve hastalık yapan bakterilerin büyük bir çoğunluğunu öldürerek sağlıklı ve temiz bir zemine kavuşturur. Çok yağlı ve kirli zeminlerde ölçek bir miktar artırılabilir. Yerlerin pırıl pırıl olup mis gibi kokması bu üstün güce sahip yüzey temizleyicisinin ne kadar kaliteli olduğunu gösterir. Temizlik konusunda her alanda iş bitirici olan sarı gücün gücüne güvenen ve bu gücü temizlik rutinlerine ekleyen herkesin Ne kadar doğru bir karar verdiği açık bariz ortadadır.

Yüzeylerde herhangi bir nedenden dolayı oluşan beklemiş ve kabuklaşmış kil artıklarını hızlıca temizlemesi beraberinde kaliteli ve profesyonel temizliği getirir. Temizlik konusunda yapılması gereken ne varsa hepsi bu üstün sarı gücün bünyesindedir.

Asperox Çok Amaçlı Temizleyici

Temizlik konusunda iş bitirici olduğunu hemen hemen herkese duyuran sarı güç içerdiği temizleyici maddeler ile üstün temizlik imkanı sunar. Güvenli ve ovalamaya gerek kalmadan yapılan temizlik pek çok kişi tarafından beğenilir. Beğenilen bu temizliğin arkasında sarı gücün olduğunu bilmemek mümkün değildir. Yemek artıkları sabun artıkları paslanmış yüzeyler ve daha pek çok alanda etkili temizlik yapan sarı güç geliştirilmiş formülü sayesinde bakterilerin birçoğunu öldürerek sağlıklı ve yaşanabilir ortam sunar. Sarı güç evde kirli olan bütün alanlarda kullanılabilir. Aynı zamanda araç içi temizlikte de rahatlıkla kullanılabilir. Araç içi koltukların üzerinde bulunan lekeleri anında yok eden ve tertemiz bir görünüm sağlayan sarı güç aracın diğer yerlerinde de üstün temizlik sağlar. Mavi güç banyoda bulunan zemin fayans musluk başı fıskiye sabunluk ayna ve diğer pek çok akla gelen alanları itina ile temizler. Banyoda oluşan sabun artıklarını bekletmeden temizleyerek ne kadar güçlü olduğunu gösterir. Su lekelerine de aynı şekilde tıpkı sabun artığı temizlediği gibi tertemiz temizler.

Duş başlığında ve musluklarda oluşan su lekelerini anında temizleyerek ne kadar kaliteli bir temizlik gibi sahip olduğunu gösterir. Pırıl pırıl banyoların arkasındaki güçtür. Pek çok ev hanımlarının titizlikle her yerde kullandığı üründür. Yüzey temizleyicinin mis kokusu evin her yerine dağıtarak temizliği getirdiği ferahlık hissini tattırır. Güzel ve temiz bir eve kavuşmak sadece ultra sarı güç, mavi güç ve yüzey temizleyici ile mümkündür. Ev hanımlarının temizlemekte zorlandığı her alana hızlı ve kolay şekilde etki ederek üstün temizlik sağlar.

Asperox Sarı Güç İle Duvar Silinir Mi?

Asperox sarı güç ile duvar temizlemek mümkündür. Zamanla oluşan kir ve izlerin anında temizlenmesi mümkündür.  Duvarda bulunan lekeli alanların temizliği için bir kovaya su ve sarı güç konulup bu karışımla duvarları temizlemek mümkündür. Çok kirli duvarlara direk sarı güç sıkarak nemli bir bezle silinebilir. Bu ultra güçlü temizleyici sadece duvar temizliğinde değil boya badana temizliğinde de kullanılır. Yeni boyanmış evin temizliğinde rahatlıkla kullanılır. İçerdiği temizliği için maddeler sayesinde zeminlerde oluşan kurumuş boya kalıntılarını ve diğer temizlenmesi zor kalıntıların temizliğinde kullanılır.

Tertemiz bir ev için hemen hemen her alanlarda kullanılan bu ultra güçlü temizleyici oldukça güvenlidir. Kimyasal açıdan insanlara zarar vermeyen bir içeriğe sahiptir. Bunun getirdiği bir güven ile herkesin temizlikte başvurduğu ultra temizleyici gücüdür. Diğer pek çok temizleyici markanın zorlanarak temizlediği yerleri çok kolay ve pratik şekilde temizler. Temizlediği yüzeyleri aynı zamanda parlatır. Uzun süreli temizlik için güvenle kullanılır. Hemen hemen her alana etki ettiği için bir numaralı temizlik markasıdır. Bu kadar etkili temizlik yaptığı için başta ev hanımlarının sıklıkla tercih ettiği bir ultra temizleyicidir. Adını duyan her ev hanımı ne kadar kaliteli bir ürün olduğunu istemsizce dile getirebilir.

Zorlu lekeleri ve çıkmayan ocak ve davlumbaz yağlarını söker atar. Geride ise sadece tertemiz bir alan kalır. Fiyat konusunda da herkesin yüzünü güldürür. Ucuz ve güçlü bir temizleyici oldu için hemen hemen herkez temizlik rutinlerine dahil eder. Güzel ve etkili temizlik için ilk önce kullanılan temizleyicidir. Bu temizleyiciyi daha uygun fiyata getirmek için toplu satın almak mantıklı bir iştir. Kaliteli ve hijyenik temizliğin diğer adı olan Asperox kostik, ağartıcı, paraben ve diğer pek çok zararlı madde içermez. Bu temizleyiciyi çocuklardan uzak tutmak diğer bütün temizleyiciler de olduğu gibi temel bir kuraldır. Ne olur ne olmaz diye çocukların erişemeyeceği güvenli bir alanda muhafaza etmek gerekir. Bu sayede güvenli şekilde kullanılır. Bu üstün güce sahip temizleyiciyi ister günlük temizlik rutinlerine ister ise aylık genel temizlik rutinlerine eklemek mümkündür. Hemen hemen her alanı temizlediği için her türlü temizlik rutine uyum sağlar. Kaliteli yaşam ve tertemiz bir ev için her evde bulunması gereken en temel temizleyicidir. Zorlu kirleri zahmetsizce temizlemek ve zamandan tasarruf etmek için oldukça önemlidir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Asperox

191 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Süpermarket
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler