1959 senesinden bu yana temizlik malzemesi üreten Unilever firmasının çatısı altında yer alan Omo, farklı ülkelerde farklı isimlerle kullanıcılarına çamaşırları için en doğru temizlik ürününü sunmayı amaçlıyor. Deterjan ve temizlik malzemesi üretiminde dünyanın en bilinen isimleri arasında bulunan Omo, toz deterjanlar ve sıvı deterjanlarıyla kullanıcıların karşısına çıkıyor. Omo’nun çok çeşitli ürün yelpazesi içinde yer alan toz deterjanları tüketiciler tarafından en çok tercih edilen temizlik ürünleri arasında bulunuyor.

Omo Deterjan Fiyatları

Omo markasının deterjan çeşitleri, her türlü kire karşı aktif bir çözüm sunmayı hedefliyor. Çimen lekesinden toprak lekesine, yemek lekesinden zorlu içecek lekelerine, ruj lekesinden çikolata lekesine, margarin lekesinden kahve lekesine kadar çok sayıda kire karşı Omo deterjan çeşitleri etkili bir formüle sahip bulunuyor. Ketçap, vişne suyu ve kan lekesi gibi doğrudan kıyafetin içine işleyen kirlere karşı dahi etki ederek kıyafetlerinizin her gün ilk günkü gibi kalmasını sağlıyor. Markanın deterjanları pek çok test ve denetim sonucu edindiği hijyenik özelliğiyle de hiçbir yan etkiye sahip bulunmuyor.

Omo ismi, renk, doku, su yoğunluğu gibi etkenlerden ötürü sizlere çok çeşitli bir ürün yelpazesi de sunuyor. Ürün gamı içerisinde renkliler, beyazlar ve siyahlara yönelik olarak farklı opsiyonlar yer alıyor. Renkli ve beyaz kıyafetleriniz için üretilmiş olan deterjan çeşitleri zorlu lekelere karşı hızlı etki özelliğiyle Omo isminin ön plana çıkan ürünleri arasında bulunuyor. Yalnızca renkli ve beyaz kıyafetler için kullanılması önerilen ürünler ferahlatıcı parfümüyle çamaşırlarda eşsiz ve kalıcı bir koku da vadediyor. Renkli ve beyaz kıyafetleriniz için pek çok farklı ürüne sahip bulunan Omo markası çeşitli koku ve formüllerle ürünlerini çeşitlendiriyor. Perde, havlu ve nevresim gibi beyaz ürünlerin parlaklığını daha canlı kılmak için üretilmiş ve güçlü formüle sahip deterjanları da bulunan Omo, klasikleşmiş kokusunun dışında çiçek esanslı ürünler de sunuyor. Omo toz deterjan çeşitleri eşsiz kokuları ve beyazlatıcı etkilerinin yanı sıra sürdürülebilir bir temizlik olanağı da yaratıyor. Böylece ürünleriniz yıkamadan haftalar sonra bile yeni yıkanmış gibi bir görüntüye sahip olabiliyor.

Omo deterjan çeşitleri arasında klasik renkler ve beyaz tonlar için olan ürünler haricinde daha canlı sayılacak renkler ve daha parlak beyazlar için üretilmiş olan deterjanlar da yer alıyor. En zorlu lekelere karşı bile canlı renklerde olan kıyafetlerinizin kirlerini özel formülüyle güçlü bir şekilde temizliyor. Renklerin yıkamadan dolayı solmasına karşıt özel bileşenleriyle Omo deterjan giysilerinizin canlılığını yitirmesini engelliyor. Çok hızlı bir şekilde etki eden ve kendine has kokusuyla çamaşırları temizleyen Omo deterjanlar kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Omo markası renkli çamaşırlarda ekstra koku ve daha fazla yumuşaklık sağlanması için gelişmiş formüller üretiyor. En zorlu lekelere karşı bile hızlı bir etki özelliğine sahip Omo deterjan çeşitleri tüm çamaşır makinesi üreticileri tarafından önerilmekle birlikte milyonlarca kişi tarafından da tercih ediliyor.

Siyahlar ve siyah tonlarındaki çamaşırlar için özel olarak ürettiği deterjan çeşitleri de bulunan Omo, grileşmiş siyahları tekrar hayata döndürüyor. Omo deterjanlar aynı zamanda kullanıcılarına farklı ölçülerde satın alma olanağı da tanıyor. 1,5 ile 10 kilogram arasında değişen ölçülere sahip Omo toz deterjan çeşitleri, 10 yıkamadan 66 yıkamaya kadar kullanım imkânı sağlıyor. Her bütçeye uygun olan Omo deterjan fiyatları, ürünlerin ölçüsüne ve formülüne göre değişebiliyor. Üstün temizleme gücü ve ulaşılabilir fiyatlarıyla Omo markalı deterjanlar dünyanın dört bir köşesinden milyonlarca insanın beğenisini kazanıyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Omo Toz Deterjan Fiyatları

64 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Omo Toz Deterjanlar
  2. Ariel Toz Deterjanlar
  3. Boron Toz Deterjanlar
  4. Bingo Toz Deterjanlar
  5. Dalin Toz Deterjanlar
  6. Persil Toz Deterjanlar
  7. Vanish Toz Deterjanlar
  8. Alo Toz Deterjanlar
  9. Tursil Toz Deterjanlar
  10. The LifeCo Toz Deterjanlar
  11. Siveno Toz Deterjanlar
  12. Duru Toz Deterjanlar
  13. Calgon Toz Deterjanlar
  14. ABC Toz Deterjanlar
  15. Friendly Organic Toz Deterjanlar
  16. Hacı Şakir Toz Deterjanlar
  17. Dalan Toz Deterjanlar
  18. Peros Toz Deterjanlar
  19. Rinso Toz Deterjanlar
  20. Ernet Toz Deterjanlar
 2. Türü
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Miktar A-Z
  1. 20 kg
  2. 18 kg
  3. 15 kg
  4. 14 kg
  5. 12 kg
  6. 10 kg
  7. 9 kg
  8. 8 kg
  9. 7 kg
  10. 6 kg
  11. 5 kg
  12. 4,5 kg
  13. 4 kg
  14. 3 kg
  15. 1,5 kg
  16. 16 kg
  17. 13,5 kg
  18. 5,5 kg
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
 • Markalar Omo
DSACategoryId/2147483619/28001525/28001529/80364057/28002240/omo
Başa dön