Ev Gereçleri

Ev Gereçleri

Ev gereçleri, mutfakların vazgeçilmez parçaları arasında yer alır. Birbirinden farklı ürün çeşitleri ile kullanıma sunulan ev gereçleri kullanıcılara avantaj sağlar. Kullanım oranları ve mutfakta ihtiyaç duyulan ürünler ortaya çıktıkça ev kategorisi içerisinde yer alan ürünler de geniş ürün yelpazesini kapsıyor. Bu ürünler, mutfakta sizlere zamandan tasarruf etmenize yardımcı olacak ve pratik özellikleri sayesinde mutfak serüveninizi daha eğlenceli hale getirecektir. Ev gereçleri sadece mutfak malzemeleri için geçerli değil ev içerisinde kullanabileceğiniz birçok ürünü kapsar. Örneğin ütü, evin en temel işlemlerinden bir tanesidir. Bu nedenle ütü yaparken mutlaka bir ütü masasına ihtiyacınız vardır. Ütü masası sayesinde ütüleyecek olduğunuz tüm ürünler istediğiniz şekilde olduğu gibi, ergonomik yapıları sayesinde daha rahat bir şekilde ütü yapabilmenizi sağlar. Ev araç gereçleri arasında ilk olarak tercih etmeniz gereken bir ürün olan ütü masası ile hem konforlu hem de rahat bir şekilde ütü yapabilirsiniz.

Ev Araç Gereçleri Listesi Nelerdir?

Bir evin genel ihtiyaçlarını kapsayan ev araç ve gereçleri yeni evlenecek olan çiftler, yeni ev kuracak olan kişiler için önem arz eden bir konudur. Ev gereçleri listesi neticesinde mutfağınızda ve evinizin içerisinde eksik olan ürünleri kolaylıkla bularak satın alabilirsiniz. Her alanda sizlere kolaylık sağlayacak ev gereçleri listesi ve evin içerisinde mutlaka olması gereken ev araç gereçleri nelerdir sorusunun cevabı şu şekildedir;

Mandal

Evlilik süreçlerinde ve ev kurulma aşamasında en çok unutulan araç ve gereçlerden bir tanesi mandaldır. Mandal, yıkadığınız çamaşırlarınızın balkon ve benzeri alanlarda kurumasına yardımcı olmak için çamaşırların ipe tutturulmasını sağlayan bir üründür ve evin içerisinde mutlaka olması gerekir. Mandallar kullanım oranlarına göre model ve özellik bakımından da değişkenlik gösterebilir. Sizler ihtiyacınıza yönelik olarak paketli mandal çeşitlerine bakarak temin edebilirsiniz.

Dikiş Seti

Alışveriş süreçlerinde listeye dahil edilmeyen ancak yokluğu fark edildiğinde büyük eksiklik yaratan dikiş seti, kıyafetlerinizde meydana gelen problemlere karşın sizlere ilkyardım görevi görecek bir üründür. Dikiş seti, içerisinde ihtiyacınız olan her bir ürünün bulunduğu bir set olmasından dolayı satın aldığınız zaman ip, iğne, makas ve benzeri herhangi bir ürün almanıza gerek kalmaz.

Elbise Askısı

Dolabınızın her daim daha düzenli olmasını isterseniz elbise askısı almanız gerekir. Elbise askıları, her boy ve her materyalden üretilerek piyasada satışa sunuluyor. Sizler de elbise askı seçeneklerinden kendi tarzınıza uygun olan modeli bularak temin edebilir ve dolaplarınızı daha düzenli bir hale getirebilirsiniz.

Halı, Kilim ve Paspas

Halılar, evin en önemli ihtiyacıdır. Halılar kilimlere göre daha kalın ve tok bir yapıya sahiptir. Kilimler ise genel olarak yaz mevsimlerinde tercih edilen bir üründür. Yapı olarak oldukça ince bir yapısı olmasından dolayı çamaşır makinesinde kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Renk, model ve desen bakımından zengin ürün ağına sahip halı ve kilimler her tarza ve her eve uyum sağlıyor. Paspas, takım halinde satılan ve genel olarak banyo gibi alanlarda daha modern bir görünüm oluşturmak için kullanılan ürünlerdir. Mavi, mor, kareli, ince ve kalın olarak birçok farklı modele sahiptir. Bu modeller arasında tarzınıza en uygun olan modeli seçerek daha modern bir eve sahip olabilirsiniz.

Lambader ve Lambalar

Lambader, ışıklı bir ortam sevmeyen insanların tercih ettiği ev araç gereçleri arasında ilk sırada yer alıyor. Özellikle evin salonunda en çok kullanılan ve salonlara ekstra bir hava katılmasını sağlayan lambader, loş ışık seviyesi sayesinde gün içerisindeki yorgunluğunuzun giderilmesine yardımcı olur. Sizler de daha modern ve daha loş bir ortam yaratmak isterseniz lambader tercihinde bulunarak ev araç gereçlerinizin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. 

Ayna

Aynalar, eve ekstra bir güzellik katar ve temin edilmesi gereken ev araç gereç listesinde yer alması gereken bir üründür. Aynalar, hem boyut hem de model bakımından farklılık göstermektedir. Son dönemlerde klasik kare aynalar yerine boy aynası revaçtadır. Boy aynası odanın daha şık görünmesini sağlar. Model bakımından yan kısımları ferforje olan aynaları seçerek odanızın dilediğiniz noktasına koyabilirsiniz.

Saksı

Saksılar, rengarenk ve şık tasarımları ile evinize son dokunuşları yapan ürünlerdir. Bu nedenle salonunuzda özellikle seramik saksı modellerini tercih ederek farklı bir tarz oluşturabilirsiniz. Ev araç ve gereçleri arasında en çok tercih edilen ürünlerin başında gelen saksıları sizler de tarzınıza göre tercih ederek satın alabilirsiniz.

Duvar Saati

Evinizin tamamlanmasına imkan tanıyan birbirinden farklı modelleri ile tercih edildiği alana uyum sağlayan duvar saati, evin en önemli araç gereçlerinden bir tanesidir. Modern ve ferah bir tarz yaratmak için duvar saati seçeneklerinden eşyalarınıza uygun olan modelleri seçerek satın alabilir ve evinizin en güzel noktasına monte edebilirsiniz.

Ev Araç Gereçleri Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Ev araç gereçleri geniş bir ürün ağını kapsamasından dolayı ev içerisinde hangi ürüne ihtiyaç duyulduğu mutlaka liste halinde hazır olmalıdır. Aksi takdirde evin ihtiyacı olmayan ve kullanılmayan ürünleri satın almak sizlere ekstra masraf çıkarır. Örnek olarak gösterilecek olur ise; Ev içerisinde aktif olarak pazar alışverişi yapılmıyor ise pazar arabası almak gerekli ürünler arasında yer almaz. Bunlar dışında ihtiyaç duyacağınız ürünleri temin edebilirsiniz. Ev araç ve gereçleri tercih ederken dikkat edilmesi gereken noktalar şu şekildedir;

  • Öncelik olarak evinizin ihtiyaç listesinin detaylı bir şekilde hazırlanması gerekir.
  • Hazırlanan liste gözden geçirilerek ihtiyaç duyulmayacak ürünleri listeden çıkarmanız sizlere fayda sağlar.
  • Ev araç ve gereçleri tercih ederken ürünlerin kalitesine de ekstra dikkat edilmesi gerekir. Kalitesiz ve kısa süreli kullanım imkanı sunan bu araç ve gereçler zarar verici olabilir.
  • Kullanacak olduğunuz ürünlerin gerekli bakım ve onarımlarını yaparak daha uzun süreli olarak kullanabilirsiniz.

Ev Araç Gereçleri İçin Belirlenen Fiyatlar Nelerdir?

Ev araç gereçleri için belirlenen fiyatlar tercih ettiğiniz ürün seçeneklerine göre değişkenlik gösterse de herkesin bütçesine hitap eden ev araç gereçleri fiyatları belirleniyor. Sizler de bu ürün seçeneklerinden evinizin ihtiyacı olan ürünleri bularak temin edebilir ve satın alabilirsiniz. Aynı zamanda ev gereçleri toptan olarak tercih edildiğinde ürünlerin indirim zamanlarında maddi açıdan sizlere büyük avantaj sağladığı gibi, evinizin tüm ihtiyaçları da kolaylıkla giderilmiş olur. Granit ev gereçleri, evin özellikle mutfak alanlarında olmazsa olmaz ürünlerinin başında gelir. Granitler yapı olarak hem kaliteli hem de uzun ömürlü olarak kullanabileceğiniz ürün alternatiflerini içeriyor. Sizler de granit araç ve gereçlerden ihtiyacınız olan ürünleri tercih ederek kullanıma başlayabilirsiniz. 

Ev Araç Gereçleri İçin İlk Neleri Tercih Etmeliyiz?

Ev araç gereçleri tercih ederken ihtiyaç listesine yönelik olarak ihtiyaçlarınızı karşılamanız gerekir. Evinizin her alanının ayrı ayrı ihtiyaçları bulunur. Öncelik olarak mutfakta ihtiyaç duyulan tüm ürünleri temin ederek diğer temel ihtiyaçları da kullanımınıza göre tamamlayabilirsiniz.

Ev Araç Gereçleri Ne Zaman Alınmalı?

 Ev araç ve gereçleri satın almadan önce evinizin yerleşmiş olması gerekir. Eviniz yerleştikten sonra ihtiyaç duyduğunuz ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ev Araç Gereçleri Pratiklik Sağlar Mı?

Ev araç ve gereçleri her kullanımda kişilere avantaj sağlar. Bu avantajlardan yararlanmak ve gerek mutfakta, gerekse de diğer noktalarda zamandan tasarruf etmek için ev araç gereçleri tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ev Gereçleri

2985 ürün listeleniyor
Beyaz Eşya / Mutfak
Beyaz Eşya / Mutfak
Ev Gereçleri
Ev Gereçleri
Ütü Masaları ve Aksesuarları
Ütü Masaları ve Aksesuarları
Çamaşır Kurutma Askıları
Çamaşır Kurutma Askıları
Pratik Ev Gereçleri
Pratik Ev Gereçleri
Elbise Askıları
Elbise Askıları
Çöp Kovaları
Çöp Kovaları
Fırça ve Moplar
Fırça ve Moplar
Pazar Arabaları
Pazar Arabaları
Oda Kokuları
Oda Kokuları
Temizlik Bezleri
Temizlik Bezleri
Plastik Temizlik Malzemeleri
Plastik Temizlik Malzemeleri
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 2985 ürün
DSACategoryId/2147483637/60001549