Fırça ve Moplar

Evinizin, dükkanınızın veya ofisinizin vazgeçilmez temizlik malzemeleri olan fırça moplar, kolay ve pratik temizlik için en önemli gereçlerdir. Elektrik süpürgesiyle önceden mekandaki kaba temizliği yaptıktan sonra, ince detay temizliği fırça çeşitleriyle ve mop kullanarak yaptığınızda, pırıl pırıl ferah bir ortamda yaşamayı garantilemiş olursunuz.

Fırça ve Moplar

Eşyalarınızın arkasında veya altında kalan bölümleri bile rahatlıkla temizleyebilmenizi sağlayan bu pratik gereçler sayesinde, kısa sürede işinizi bitirip kendinize vakit ayırabilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınız olan kalorifer peteği fırçası, toz fırçası, saplı temizlik fırçası, lavabo fırçası, temizlik bezleri ve toz alıcı gibi küçük malzemeler de temizlikte önemli yer tutan pratik ürünlerdir. Pamuklu veya mikrofiber malzemeyle yapılmış mopları, evin her köşesinde güvenle kullanabilirsiniz. Yıkanabilir uçlara sahip olan fırçaları veya mopları, işiniz bittikten sonra yıkayıp kurutup bir sonraki temizlikte tekrar kullanabilirsiniz. Duvarlardaki tozları almak için örümcek ağı fırçası, ince ve elinizin ulaşmayacağı yerler için mikrofiber toz fırça, halılarınızı tarayarak içindeki saçları rahatlıkla temizleyebileceğiniz sert halı fırçası, titizlikle yapacağınız temizliğin vazgeçilmez araçlarıdır. Evin veya iş yerlerinin temizliğinde gerekli olan bu gereçlerin dışında, elbiseleriniz ve ayakkabılarınız için de elbise ve ayakkabı fırçası edinmeniz gerekir.

Mop Temizlik Setleri

İçinde bulunduğunuz yaşam alanlarının hijyenini sağlamak, ferahlığını ve görselliğini arttırmak açısından çok önemli bir ihtiyaç olan temizlik araç ve gereçleri içinde, fırça moplar başta gelir. Genellikle temizlik seti halinde satılan fırça ve moplar kapsamında, yerlerin silinmesi için yumuşak ve suya - deterjana dayanıklı malzemelerden yapılan mop bölümü, toz süpürgesi, sıkacaklı mop kovası gibi gerekli malzemeler, bir arada bulunur. Pedallı temizlik seti, katlanabilir mop temizlik seti veya otomatik sıkmalı pedallı temizlik seti gibi pek çok çeşit arasından size en uygun olanını seçebilirsiniz. Farklı ebatlarda kovaları ve fırçaları bulunan setleri inceleyerek ihtiyacınıza göre alabilirsiniz. Büyük boylarını daha çok iş yerlerinde, ofislerde tercih edebilirsiniz. Evinizde kullanmak istiyorsanız ebatları daha küçük olan temizlik setlerini tercih etmeniz gerekebilir. Kırmızı, gri veya mavi gibi farklı renklerde üretilmiş olan mop temizlik setleri, göz zevkinize hitap edecek şekilde dizayn edilmiştir. Oldukça ergonomik olarak dizayn edilen bu malzemeler, çok az yer kaplar. Boyutlarına ve kullanılan malzemesine göre değişen geniş bir fiyat aralığına sahip olan mop temizlik setleri, pek çok markanın kaliteli ürünleri arasından seçilebilir.

Mop Nedir?

Mop, uzun süredir tüm dünyada kullanılan ve eğilerek yer silme sorununu ortadan kaldıran temizlik gerecidir. Türkiye'de son 30 yıldır yaygınlaşan mop kullanımı, özellikle ev kadınlarının temizlik yaparken bez yıkama, sıkma ve eğilerek yerleri silme gibi yorucu işlerini kolaylaştırmıştır. Bu sayede temizlik, herkes için zevkle ve kolaylıkla yapılan bir iş haline gelmeye başlamıştır. Mop, pratik ve titiz bir temizliğin, kişiyi fazla yormadan, zaman kaybettirmeden yapılması için uygun bir araçtır. Mopun bakımı önemlidir, asla ıslak bırakılmamalıdır. Bir sonraki temizliğe kadar suyun içinde bırakıldıklarında dayanıklılıkları azalabilir ve bakteri üremesi neticesinde koku yapabilirler. Daha sağlıklı bir kullanım için mopların ve fırçaların her temizlikten sonra yıkanıp kurutulması önemlidir. Banyonuzun ve mutfağınızın temizliğinde kullanacağınız moplar veya fırçaların ayrı ayrı olması da, hijyen bakımından daha sağlıklı olur. Bunun için iki farklı renk mop ve fırça seti almanız doğru olacaktır, renkleri farklı alırsanız birbirine karışmasını da engellemiş olursunuz. Balkonun, geniş terasların, verandanın veya bahçenin temizliğinde kullanmak için, farklı fırçalar ve mopları inceleyerek, işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fırça ve Moplar

508 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 508 ürün
DSACategoryId/2147483637/60001549/60002920