Ofis içi çalışma planına göre tasarlanan çalışma grupları, ofis ve işyerlerinde, faaliyet alanlarının en iyi şekilde kullanılması ve bu ortak alanların en ergonomik hale getirilebilmesi için son derece önemlidir. Bankalar, ajanslar, çağrı merkezleri ve ofisler için tercih edebileceğiniz en son model ve birbirinden farklı tarzda çalışma grupları, hepsiburada.com ayrıcalığı ile sizlerle buluşuyor.

Sandalye, masa, kitaplık, çekmeceler ve özel alan oluşturmaya yarayan paneller ile sunulan çalışma grupları; işletmelerin vizyonuna, çalışma anlayışına ve prensiplerine bağlı olarak çok farklı desen, renk, stil ve yapıda düzenlenebilir. En popüler modeller; ortak masanın ayırma panelleri vasıtasıyla 4 eşit alana bölündüğü mobilya gruplarıdır. Ayırma panelleri, arkasını göstermeyen; ahşap, pvc ve camdan üretilebileceği gibi, tam saydam ya da yarı saydam olarak da temin edilebiliyor. Bilgisayar, faks makinesi ve telefon gibi ofis araçlarının en ideal düzende yerleştirilebilmesi için gerekli alan sunuluyor.

Çalışma grupları, mekanın temel düzeniyle, mimari ve dekoratif yapısı ile uyum içinde olmalıdır. Önemli olan personelin, bu ortak alanlarda en verimli şekilde çalışabilmesi için gerekli konfor ve kullanışlılığın sunulabilmesidir. Aynı masa etrafında çalışan insanların, gün sonuna kadar en verimli şekilde görevini yerine getirmesi firmalar için son derece önemlidir.

Türkiye'nin en büyük online satış mağazalarından biri olan hepsiburada.com bünyesinde bulunan farklı özelliklere ve tasarımlara sahip çalışma grupları arasından tercihinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Çalışma Grupları

Bu Kategori Yayında Değil.
Aşağıdaki ürünler ilginizi çekebilir.
BAŞA DÖN