İş yerleri için zaruri mobilyalardan biri olan ofis masa takımları, çalışma hayatını kolaylaştıran tasarımları ile konforlu çalışma ortamları oluşturmayı sağlar. Modern tasarımları ve kullanışlı detayları ile değişen ofis takımları, farklı model ve marka seçenekleri ile alıcıya sunulur.

Ofis Masa Takımı Modelleri Nelerdir?

Ofis masa takımları, içerdiği parça sayısından kaliteye kadar birçok etkenle değişmektedir. Çok parçalı setler geniş ofisler için ideal bir tercih olurken daha sade takımlara da ürünler arasından erişmek mümkündür. Sehpa ve masadan oluşan iki parçalı takımlar, sade tasarımları ile her türlü ofiste rahatlıkla kullanılabilir. Sandalye ve kitaplık çeşitleri ile tamamlandığında tam donanımlı bir ofis kurmaya imkân veren iki parçalı masa takımları, küçük iş yerleri için iyi bir tercih olur. Üç parçalı ofis takımları arasında ise kitaplık veya dolap içeren modeller yer alır.

Çok parçalı ofis takımları; masa, sehpa, komodin ve farklı modellerde dolapları içerir. Komodinle birlikte L şeklinde tasarlanan masa tipleri, kullanışlılığı ile tercih edilen modeller arasında yer alır. Makam sehpası, makam etajeri, klasör dolabı gibi parçalarla tamamlanan takımlar, lüks mekânlar yaratmak için ideal bir tasarıma sahiptir. Özellikle dolaplı takımlar arasında kapaklı, çekmeceli ve raflı dolaplar ile tamamlanan setler, farklı ihtiyaçlara cevap veren modelleri ile öne çıkar. Çok parçalı takımlar; modern detayları, ahşap desenleri ve kullanışlı tasarımları ile stil sahibi bir hava taşır ve farklı modeller eşliğinde bulunabilir.

Ofis Takımı Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Ofis takımı seçerken meslekten ofis yoğunluğuna kadar birçok etken göz önünde bulundurulmalıdır. Mesleğin ihtiyaçlarına cevap veren masa takımlarının seçilmesi gerekir. Özellikle iş yoğunluğunun fazla olduğu mesleklerde geniş masalar daha işlevsel bir kullanım sunduğu için tercih edilir. Ofis masa takımı seçerken mobilyanın kullanışlılığını göz önünde bulundurmak gerekir. Çekmeceler ve raflar ile desteklenen takımlar, gereksiz dağınıklığı ortadan kaldırarak düzenli bir çalışma ortamı oluşturmanıza yardımcı olacaktır ve böylece iş verimliliğini arttıracaktır. Tekerlek ile desteklenen sehpa ve dolaplara sahip setler, ofis içinde rahat hareket etmeye imkân verecektir.

Ofis Masa Takımı Ölçüleri Nedir?

Ofis masa takımı ölçüleri, ürün modeline göre değişiklik gösterir. Geniş ofis masaları 200 x 90 x 75 cm ölçüleri ile alıcıya sunulurken ürünler arasında daha büyük masalara da erişmek mümkündür. Komodin ile kullanılan L masa tiplerinde ise 80 x 50 x 03 cm ölçülerine sahip komodin üst tabla modelleri, daha geniş masalara sahip olmanıza imkan verir. Çekmeceli klasik masa modelleri ise 160 x 75 x 75 cm standart ölçüleri ile her ofis tipinde kullanılabilen modeller olur. Sehpa, komodin, kitaplık, etajer ve dosya dolapları ise ürün modeline göre değişen ölçülere sahiptir.

Ofis Masa Takımı Fiyatları Nasıl Değişir?

Ofis masa takımı fiyatları, içerdiği parça sayısı ve markası ile birlikte değişir. Sehpa ve masadan oluşan ikili takımlar, cazip fiyatları ile geniş bir alıcı kesimine hitap eder. Dolap veya kitaplık içeren üçlü takımlar ise ürün ölçüleri ve kalite ile orantılı fiyatlara alıcıya sunulur. Kaliteli kaplamaları ve fonksiyonel tasarımları ile öne çıkan üçlü setleri de farklı fiyat seçenekleri ile bulabilirsiniz. Çok parçalı masa takımlarında fiyatlar üst bütçelere hitap eder. Dört, beş veya altı parçadan oluşan masa takımları, modeli ve kalitesi ile fiyat açısından farklılık gösterir. Özellikle kitaplık içeren yönetici masa setleri, modern tasarımları ile dikkatleri çeker. Ayak yerine komodin tipi dolapla tamamlanan L tipi masalar ise daha uygun fiyat seçenekleri ile bulunabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ofis Masa Takımları

Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 411 ürün
DSACategoryId/2147483643/15312/21032929/21033182