Ofis aksesuarları her iş yerinin olmazsa olmaz tamamlayıcı unsurlarıdır. Çöp kutusu, kalemlik, askılık, küllük, masaüstü ya da duvar saatleri, ofis banko masaları, ataşlık, küp notluk, kağıt havluluk, şemsiyelik, pil atık kutusu gibi aksesuarlar tek tek satın alınabildiği gibi set şeklinde de bulunabiliyor. Ofis aksesuarları arasında en çok ilgi görenler temel ihtiyaçları karşılayan kırtasiye malzemeleri olurken, tablo gibi dekoratif ürünler ya da sandalye tekerleği, amortisör yedek parça gibi destekleyici ürünler de satın alınabiliyor.

Çöp Kutusu Modelleri Nelerdir?

Ofis ortamlarının vazgeçilmez aksesuarları arasında en önemlilerden biri çöp kutularıdır. Farklı markalara ait çöp kutuları; metal ya da plastik ham maddeden üretilebiliyor. Hem çöp kutusu hem de küllük işlevi gören çöp kutuları aynı anda iki ihtiyaca yanıt verdiğinden yer kaplamıyor ve şık tasarımlarıyla da tamamlayıcı olabiliyor. Dolap içine monte edilebilen yaylı ve raylı çöp kutuları, masa altında gizlenebilen ve hava alması için delikli olarak tasarlanan çöp kutularının yanı sıra kilitli çöp kutuları özel belgelerin aralarında bulunduğu atıklarınız için ideal olabiliyor. Pedallı çöp kutularını, masa altına eğilmenize gerek kalmadan ayak uçlarınızla açabilmeniz mümkün.

Hangi Atık Çöp Kovası Seçilmeli?

Geometrik tasarıma sahip çöp kutuları arasında geri dönüşüm çöpleri için ayrı, atık piller için ayrı, kağıt ya da cam atıklar için de ayrı çöp kutuları bulunabiliyor. Geri dönüştürülebilir atık çöp kovaları, atık çeşidine göre ayrı ayrı tercih edilebilirken, hepsi bir arada sunulan ürünler şeklinde de olabiliyor. Siz de rengarenk tasarlanan dekoratif atık çöp kutularından stilinize en uygun olanını seçerek ofisinizin havasını değiştirebilir, çevrenin korunmasına katkıda bulunabilirsiniz.

En Kullanışlı Küllük Çeşitleri Hangileri?

Küllükler de ofis ortamlarının en önemli ihtiyaçları arasında yer alıyor. Metal ayaklı küllükler ve dekoratif tasarıma sahip silindir şekilli küllükler hem çalışanların bir arada sohbet ettikleri ortamların tamamlayıcısı olurken hem de çevrenin temiz kalmasına katkıda bulunuyor. Üst kısmında küllük, alt kısmında ise çöpleriniz için ayrı bölme olan büyük ölçekli küllükler her ofis ortamında tercih edilen ürünlerden biri olarak öne çıkıyor. Öt yandan kokuyu hapseden masaüstü küllüklerden tercih ederek misafirlerinizi konforlu bir şekilde ağırlamanız mümkün.

Ahşap Kesim Uşak Nedir?

Takım elbise, mont ve kabanların yanı sıra önlük ya da iş kıyafetlerinin asılması için tasarlanan dekoratif ürünlere uşak deniyor. Ahşap kesim uşaklar şık tasarımları ile dikkat çekerken, elbiseleriniz için toparlayıcı oluyor. Özellikle her an toplantılara hazır olmak isteyen çalışanlar için geliştirilen uşaklar, elbiselerin formunu koruduğundan tekrar tekrar ütüleme işlemine ihtiyaç bırakmıyor. Genel olarak ahşap malzemeden üretilen uşak çeşitleri, tekli ya da iki bölmeli olabiliyor. Ayaklıkları sayesinde dengeli şekilde dik durabilen uşak çeşitleri arasından ofis tasarımınıza göre dilediğinizi seçmeniz mümkün. Komidinli banko ve diğer banko çeşitlerinin yanı sıra konuşma kürsüsü çeşitleri de ofis aksesuarları arasında en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Ofis Aksesuarları Arasında Neler Yer Alıyor?

Ulu Önder Atatürk’ün resmedildiği tabloların yanı sıra, manzara ya da tematik tablolar da ofislerinize şık bir hava katmanızda yardımcı oluyor. Tabloların yanı sıra “rezerve” yazılı tabelalar, anatomik bel yastıkları, koltuk çeşitleri, sırt destek minderi, tekerlekli sandalye ayağı, amortisör yedek parça, tutunma barları, duvar askıları, mafsallı tutunma barı gibi farklı ihtiyaçlara hitap eden ofis aksesuarları da geniş ürün yelpazesinde sunulan seçenekler arasında yer alıyor. Diğer yandan delgeç, zımba, kalemlik, bant makinası, yatay kalemlik ve küp notluk içeren ofis setleri büyük kurumlar tarafından çalışan sayısına göre satın alınabiliyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Ofis Aksesuarları

Askılık
Ayaklı Küllük
Banko
Ofis Çöp Kovası
Ofis Duvar Saatleri
Ofis Masa Saatleri
Ofis Posterleri
Pratik Ofis Gereçleri
Toplam 24 / 1312 ürün
DSACategoryId/2147483643/15312/80154009