Askılık

Ofis Askılığı ve Modelleri

Ofis ortamının düzenli, güzel ve fonksiyonel ürünlerle dekore edilmesi çalışanların üretkenliğini etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Düzenli bir dolap ve oda için askılık modelleri başlıca aksesuarlar arasındadır.

Ofiste ve evde en çok tercih edilen askılık modelleri hangileridir?

Ofiste ve evde derli toplu bir hayatın yolu düzenli bir dolap ve odadan geçer. İlk şartıysa özenerek asılmış kıyafetlerdir. Hangi askılık modelini seçerseniz seçin kolayca istediğiniz eşyaya ulaşır, pratik bir şekilde dağınıklığın önüne geçer ve yerden tasarruf edersiniz.

Halk arasında dilsiz uşak diye adlandırılan askı modeli ofis ve ev için en çok tercih edilen modellerin başında gelir. Kapı arkası askıları ise hemen her odada kullanabileceğiniz en basit askı çeşididir.

Dilsiz uşak: Ürün sürekli ayakta olduğu ve eşyaları taşıdığı için bu ismi almıştır. Ofis ve evde genellikle takım elbise, ceket ve pantolon gibi kıyafetlerin asılmasını sağlayan, yer kaplamayan, fonksiyonel bir üründür. Taşıması kolay olduğu için istediğiniz odalara hareket ettirebilir, yerini değiştirebilirsiniz. Yer kaplamayan formundan dolayı odanızı kalabalık göstermez. Kullanışlı özelliğinin yanında görüntüsü itibarıyla ofis ve ev dekorasyonunuzun bir parçası olabilecek kadar dekoratiftir.

Şekli ve ortasında bulunan elbise askısı sayesinde hem ceketinizi hem de askıya asacağınız elbise veya pantolonunuzu kırışmadan ütülü bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Eşyalarınızı kullanacağınız zamana kadar düzgün şekilde askıda kalmasını sağladığı için pratik ve faydalı, ütü ihtiyacını azalttığı ve zaman tasarrufu sağladığı için oldukça kullanışlıdır.

Asılacak eşyalarınızın boyutuna göre dilsiz uşakların genişlikleri ve omuz ölçüleri değişkenlik gösterebilir. Bu doğrultuda ihtiyacınızı doğru belirlemeniz önemlidir.

Dilsiz uşak çeşitleri nelerdir?

Tekli dilsiz uşak: Sadece bir omuz tepesinden ve askıdan oluşur. Tekli dilsiz uşak en az alana sahip çeşittir.

İkili dilsiz uşak: Tekli olana göre daha fazla alana ve askıya sahiptir. 

Çift tepeli dilsiz uşak: İkili dilsiz uşağa benzer ancak daha fazla ceket asmak için iki adet omuz tepesi vardır.

Kapı arkası askıları: İster evde ister ofiste, hemen hemen her odada kullanabileceğiniz aksesuarlardır. Oldukça basit yapısı sayesinde asmak gayet kolaydır. Oda kapıları arkasına ve gardırop içlerine asılabilir veya monte edilebilir. Bir kapı arkası askısı sayesinde eşyaları kolayca asabilir, kendinize daha fazla alan yaratabilir, birden fazla ürün grubunu asmakta kullanabilirsiniz. Çanta, palto, bornoz gibi kıyafetleriniz için idealdir. Kapı arkasına astığınızda kapıya herhangi olumsuz bir etkisi olmaz. Kapınız kolayca açılır ve kapanır. 

Kapı arkası askılık çeşitleri nelerdir?

Çoğunlukla düz şerit şeklinde olan askılar farklı kanca adedine, tipine ve yüksekliğe sahiptir. Değişik renk ve desenleri mevcuttur. Bazı modeller vida yardımıyla kapı ve gardıroplara monte edilirken bazıları ise kapı arkasına asılabilir.

Ofis dekorasyonunda edilmesi gerekenler nelerdir?

Çalışma ortamının güzel ve fonksiyonel ürünlerle dekore edilmesinin çalışanların üretkenliği üstünde olumlu etkisi olduğu çok açıktır. Sadece ihtiyaçlara yönelik hazırlanmış ve gereksiz eşyalardan arındırılmış ofis ortamı sayesinde tüm çalışanlar zihinsel olarak sağlıklı ve zinde olacaktır.

Ofis içerisindeki mobilyalar ne kadar önemli ise aksesuarlar da bir o kadar önemlidir. Yoğun obje kullanımından kaçınarak kullanıcı dostu ürünlere yönelmek en doğrusudur. Doğal ve doğru ürünlerden seçilen mobilyaların yanında mutlaka ayarlanabilir ve hareket edebilir ürünlerin olduğundan emin olmalı ve seçimine özen gösterilmelidir. Bu nedenle dilsiz uşak ve kapı arkası askıları ofis gereçleri arasında vazgeçilmez aksesuarlardır. Detay ve basit gözükseler de ofisin düzeni için en pratik ve kullanışlı ürünlerdir.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ofis Askılığı Fiyatları ve Modelleri

725 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 38 / 725 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?