Banko

İş ve çalışma ortamları için ideal özelliklerle tasarlanmış olan banko çeşitleri, sunum yaparken kullanabileceğiniz pratik ürünlerden yararlanabilmenizi sağlar. Hem masa yüzeyine yerleştirilebilen banko modellerinin hem de sunum kürsüsü olarak kullanılabilen ürünlerin bulunması, geniş bir kullanım alanına erişebilmenize imkân tanır. Ofisinizdeki sunum odasında zarif şekilde kullanabileceğiniz banko modelleri, estetik bir görünüm yaratarak kullanıcılarının beğenisini kazanır. Öte yandan sunum odalarının daha kurumsal ve kullanışlı bir yapı kazanması için de bankolardan yararlanabilirsiniz. Ebatlarına göre sizin en uygun olan modelleri inceleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Bankoların ebatlarının yanı sıra üretim malzemeleri de size birçok seçenek sunar. Ahşap malzeme ile dizayn edilmiş ürünlerin yanı sıra cam malzeme ile imal edilmiş modeller de bulunur. Bütçe dostu olan banko fiyatları aracılığıyla ekonomik bir tercihte bulunarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Aynı zamanda hafif şekilde üretilmiş olan bankolar, taşıma ve yerleşim konusunda avantaj sağlar. Ofis banko çeşitleri aracılığıyla tek başınıza taşıyabileceğiniz birbirinden şık modellere erişebilirsiniz.

Sunum Yapmayı Kolaylaştıran Banko Modelleri

Öğrencilerinize ya da çalışanlarınıza sunum yapmak için kullanabileceğiniz camlı, çekmeceli, ışıklı banko modelleri sayesinde rahat bir şekilde anlatımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Geniş yüzeyleri ile dikkat çeken bankolar, bilgisayarınızı yerleştirebilmeniz için size yeterli alanı sağlar. Bilgisayarınızdan yansıttığınız görüntüleri yönetebilmek için bankonuzun yarattığı alanı değerlendirerek sunumlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda sunum esnasında kolayca su içerek anlatımlarınıza devam etmek için de banko üzerindeki alanı değerlendirebilirsiniz. Bankoların pürüzsüz bir yüzeye sahip olması, hem su bardaklarını hem de bilgisayar ve tablet gibi ürünleri yerleştirebilmek için uygun bir alan kazanmanızı sağlar. Bilgisayarların sıcaklığına ve bardakların soğukluğuna karşı dayanıklı olan yüzeyleri ile beğeni toplayan bankolar, güvenli ve konforlu bir deneyim için idealdir. Kullanışlı tasarımları ile dikkat çeken ahşap, alüminyum, çelik, granit, mermer, metal banko modelleri sayesinde eşyalarınızın izleyicileriniz tarafından görülmesini de önleyebilirsiniz. Böylece sunum esnasında yüzey üzerindeki eşyaların izleyicilerinizde yaratabileceği dikkat dağınıklığının önüne geçebilirsiniz. Yüksek kenarlıklara sahip olan bankolar, şık ve sade bir dış görünüş yaratarak kullanıcılarına avantaj sağlar.

Demonte Edilmeye Uygun Banko Çeşitleri

Parçaları birbirinden ayrılabilir şekilde üretildiği için oval banko modelleri ile demontaj işlemlerini kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. Farklı alanlarda sunum yapmak istediğinizde bankonuzu demonte hale getirerek çok kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda çizilmeye karşı dayanıklı yüzeyleri ile de kullanıcılarını memnun eden banko çeşitleri, şık bir biçimde yararlanabileceğiniz modelleri size sunar. Bankoların kararma ve solma gibi sorunlara karşı dayanıklı materyallerle tasarlanması, bu ürünleri oldukça uzun ömürlü ve zarif şekilde kullanabilmenize yardımcı olur. Genişlik, derinlik, yükseklik gibi değerleri baz alarak banko modelleri arasından seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kanserojen madde içermeyen suntalam malzeme kullanılarak üretilen bankolar, güvenli ve dayanıklı bir sunum gerecine sahip olabilmenizi sağlar. Tasarımlarında yer verdikleri akılcı detaylarla da dikkat çeken bu ürünler, banko mobilya fiyatları açısından ekonomik şekilde sipariş edebileceğiniz birçok modeli size sunar. Bankoların denge kazanmasını sağlayan ayak bölümü, mobilyanızın kaymasını ve devrilmesini önlemeye yardım eder. Böylece sunum gerecinizi gönül rahatlığıyla kullanıp anlatımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Tasarımları ile Zarafet Yaratan Banko Modelleri

Restoran ve kafeterya gibi alanlarda kullanılabilmeye uygun olan mini banko çeşitleri yardımıyla zarif bir tasarım oluşturabilirsiniz. Rezerve yazısına gövdelerinde yer veren bankoları sipariş ederek işletmenizdeki rezervasyonlu masaları diğer müşterilerinize kapatabilirsiniz. Geniş tabanlı tasarımları ile devrilme sorununa karşı koruma yaratan mini bankolar, estetik gövdeleri ile oldukça şık bir görünüm oluşturur. Banko ofis mobilyaları da dikkat çekici tasarımları ile kullanıcılarından tam not almayı başarır. Nemli bir bez yardımıyla temizleyebileceğiniz bankolar, tozlara ve kirlere karşı hijyenik bir kullanım gerçekleştirebilmeniz için idealdir. Bu ürünlerin çabuk kuruması, kabarma ve solma gibi sorunlarla karşılaşmanızı önlemeye yardımcıdır. Bankonların korunaklı merkez kısmı, çevresel etkenler sonucunda ürünün üst bölümünde yer edinebilecek istenmeyen maddelere karşı önlem oluşturur. Aynı zamanda sunum esnasında bankoların kenar korumalıklarından da yararlanabilirsiniz. Ellerinizi bu alanlara yerleştirerek, güven verici bir beden dili oluşturup anlatımda bulunabilirsiniz.

Mikrofon Yerleştirmeye Uygun Banko Seçenekleri

Gövdelerinin sunduğu geniş alanları değerlendirerek ahşap banko modelleri ile mikrofon kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda gövdelerinde kablo geçişi için uygun noktalara yer veren bankolardan yararlanarak elektronik ürünlerinizin ihtiyaç duyduğu elektrik enerjisini kolayca sağlayabilirsiniz. Tasarımlarında birden fazla bölmeye yer veren ürünler de size kullanım avantajı kazandırır. İki ya da üç bölmeli banko modellerini sipariş ederek eşyalarınızı yerleştirmek için ekstra alan kazanabilirsiniz. Böylece sunum esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz çeşitli materyallere ve nesnelere kolayca ulaşabilirsiniz. Banko modelleri ve fiyatları yönünden ekonomik bir avantaj yaratan bu ürünler, bütçenizle uyumlu olan sunum kürsülerine sahip olabilmenizi sağlar. Sunum kürsülerinin çeşitli noktalarına çıkartma yapıştırılabilmesi, kurumunuzun ya da markanızın logosuna bu ürünlerin üzerinde yer verebilmenizi sağlar. Böylece daha estetik bir tasarım oluşturarak sunum odanızın dekorasyonunu zenginleştirebilirsiniz. Aynı zamanda sunum kürsülerinin gövdelerine dijital ekranları da monte edebilirsiniz. Böylece izleyiciler hangi kişinin konuşmacı olduğunu bu ekran üzerinden öğrenebilir. Konferans verilen toplantılarda konuşmacılara konuşma sürelerinin ne kadar kaldığını göstermek için de bu kürsülerin tasarımından yararlanabilirsiniz. Kürsü üzerinde yer verebileceğiniz saatler, konuşmacıların ne kadar süreyle sunum yapabileceklerini onlara detaylı bir şekilde hatırlatır.

Banko Çeşitlerinin Vida Bağlantısını Kısa Sürede Tamamlayın

Sahip oldukları bağlantı vidaları ile kullanıcılarına konfor sağlayan beyaz, siyah banko modelleri sayesinde kurulum işlemlerinde hız kazanabilirsiniz. Bu ürünlerin bağlantı noktalarını güvenli bir şekilde birleştirebilmenizi sağlayan vidaları tornavida yardımıyla saniyeler içerisinde monte edebilirsiniz. Benzer şekilde yine tornavida aracılığıyla vidalarını sökerek bankonuzu küçük parçalara ayırabilirsiniz. Renkli bankoların yanı sıra şeffaf şekilde üretilmiş olan banko çeşitleri de bulunur. Bu ürünler sunum yapan kişilerin gövdelerinin tamamının izleyiciler tarafından görülmesine yardım eder. Böylece izleyiciler ve konuşmacı arasında daha başarılı bir etkileşimin kurulabilmesi kolaylaşır. Camlı banko fiyatları son derece ekonomik olduğu için bu ürünlere bütçenizi zorlamadan sahip olabilirsiniz. Cam yüzeyinin yarattığı parlaklıkla beğeni toplayan ürünler, izleyicilerin dikkatini daha kolay şekilde çekebilmenizi sağlar.

Geniş Banko Modellerini Kullanarak Dekorunuzu Zenginleştirin

Enlemesine tasarımları ile öne çıkan geniş bankolar, sahneyi daha dolu gösterebilmeniz için idealdir. En güzel banko modelleri arasında bulunan geniş ürünler, jürili yarışmalarda da avantaj yaratır. Böylece sahnedeki kişileri inceleyen jüri üyelerinin bulunabileceği dekoratif bir alan oluşturabilirsiniz. Uyumlu sandalye modelleri ile beraber daha da konforlu şekilde kullanabileceğiniz enlemesine bankolar, aynı anda birden fazla kişinin konforunu korumayı başararak beğeni toplar. Ofis ortamında da kullanabileceğiniz bu ürünlerle bilgisayarınızı ve dosyalarınızı yerleştirebileceğiniz geniş alanlar elde edebilirsiniz. Tasarımlarında çeşitli desenlere yer veren ofis danışma bankoları, iş yerinizin daha zarif bir görünüm elde etmesini sağlar. Bu bankoların sahip olduğu ahşap desenler, estetik bir dekorasyon oluşturabilmenize yardımcı olur. Aynı zamanda farklı renklere sahip desenleri içeren banko çeşitleri de kullanımınıza sunulan ürünler arasında yer alır. Yapısında pleksiglas malzeme kullanılmış olan bankolarla hem şıklık hem de ekstra sağlamlık elde ederek kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Banko Ofis Mobilyaları ve Modelleri

122 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 122 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?