Ofis Koltukları

Ofis Koltukları

Ofis ortamında temel olarak ihtiyaç duyulan malzemeler arasında kuşkusuz ofis koltukları yer alır. Kullanımı hem rahat hem de oldukça önemli olan bu koltuk modelleri uygun fiyatlar dahilinde sayısız çeşitle sunuluyor. Rahat kumaşlar tercih edilerek, yumuşaklığı üst seviyede tutularak tasarlanan koltuk modelleri sayesinde ofislerinizi hem zevkinize hem de fiziksel konforunuza en uygun şekilde tasarlayabilirsiniz. Spor ofisler için daha salaş ve pofuduk koltukları tercih ederken klasik ofisler için daha ağır ve avangart modelleri tercih edebilirsiniz. Kullandıkça memnuniyet seviyenizi arttıran ofis çalışma koltukları daha verimli çalışma alanı hazırlar. Gün boyu ofis ortamında çalışmak hem fiziksel açıdan zorlayıcı hem de zihinsel açıdan yorucudur. Bu nedenle oturduğunuz koltukların mutlaka bel ve sırt destekli olması önemlidir. Bu sayede boyun ağrısı, bel ya da sırt ağrısı çekmeden gününüzü tamamlayabilirsiniz. İçerdiği çeşitli renk ve desen seçenekleriyle her ofis ortamına uyum sağlayan modeller, ofislerin daha verimli çalışma sahası olmasına da olanak sağlar. Çeşitli birçok kumaşın ve renk tonunun kullanıldığı modellerle ister sportif ve konforlu bir ofis alanı, isterseniz de klasik ve şık bir ofis alanı elde edebilirsiniz. Çalışmalarınızı rahat pozisyonlarda yapabilmek ve ofisinize gelen misafirlerinizi de en güzel şekilde ağırlayabilmek için bütçenize ve zevkinize en uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz. 

Ofis Koltuk Modelleri

Rengarenk tonların kullanıldığı ve kadifeden deriye, pamuktan satene çeşitli kumaşların tercih edildiği ofis koltuk modelleri kullanım itibariyle her geçen gün artış gösteriyor. Küçük ofisler için de büyük ofisler için de tekli ya da takım şeklinde sunulan modellere ihtiyaç duyulur. Büro ve ofislerde çalışmak genel olarak masa başında yapılan işleri ya da bilgisayar karşısında yapılan işleri tasvir eder. Sizler de büronuzda ya da ofisinizde çalışırken işinizi çok daha verimli yapabilmek ve fiziksel sorunlarla karşılaşmamak adına rahat çalışma koltukları edinmelisiniz. Döner altlıklı olan, kendine özel ofis koltuğu mekanizması bulunan onlarca çeşit mevcuttur. Masanızın boyuna göre ayarlayabileceğiniz bu modellere siyahtan kırmızıya, maviden yeşile tüm renk tonlarını bulabilirsiniz. Sırt kısımlarında kullanılan yumuşak destekleyiciler ve fileli görünüm hem sağlık açısından kullanıma daha uygundur hem de omurganın dengeli bir şekil almasını sağlar. Çalışırken fiziksel açıdan bir ağrı ya da sorun yaşamanıza engel olur. Rahat bir pozisyon almak istediğinizde ya da esneme hareketleri yapmak istediğinizde buna olanak sunar. Çeşitli renklere sahip olan bu modellerde sabit olan tasarımlar da mevcuttur. Eğer koltuğunuzun dönmesini istemiyor ve yere sabit kalmasını istiyorsanız tekerleksiz olan modelleri tercih edebilirsiniz. Oturarak hareket etmek istediğinizde ise tekerlekli olan modelleri tercih edebilirsiniz. Masalar arasında gezintiye çıkmak, ayağa kalkmanıza gerek kalmadan evrak işlerini tamamlamak için tekerlekli ve döner modeller tam size göredir. Özel mekanizması sayesinde boyunuza en uygun seviyeye getirebilirsiniz. Alçak kaldığında yükseltebilir ya da tam tersi hareket sağlayabilirsiniz. Bazı modeller çok daha geniş kalıplara sahiptir. Rahatına düşkün olanlar için en uygun olan modellerdir. Hem oturma bölümünde hem de dayanma bölümünde kullanılan destekleyiciler gün boyu fiziksel açıdan rahat olmanıza da olanak sağlar. 

Ofis Koltuk Takımları

En uygun fiyatlı ve en konforlu tasarımlara sahip olan ofis koltuğu önerileri arasında ister tekli olanları ister takım olanları tercih edebilirsiniz. Kullanımından yana bir hayli memnun kalacağınız koltuk modelleri çalışma düzenine uygun kullanım için tasarlanır. Çalışma masanızın arka kısmında durması gereken çalışma koltuklarını alırken aynı desen ve tasarımlara sahip olan diğer parçaları da takım olarak alabilirsiniz. Renkli fileli modellerden siyah klasik modellere her türlü ofis ortamına uyum sağlayan modeller mevcuttur. Arka tarafında yer alan ofis koltuğu fileli kısım sırt ve bel pozisyonlarının daha esnek şekilde alınmasına olanak sunar. Bu konfor temel prensip olarak ele alınır ve yaş grubu fark etmeksizin kullanım rahatlığı sunar. Fileli modellerin yanı sıra deri olan modeller, kadife olan modeller ve kabartmalı modeller de mevcuttur. Takımlar içerisinde sabit duran modelleri ve tekerlekli modelleri bulabilirsiniz. Alt kısmında yer alan mekanizmalar sayesinde hem kendiniz için hem de ofisinize gelen misafirleriniz için rahat bir kullanım sunabilirsiniz. Yapmanız gereken işe bağlı olarak boyunu alçaltabilir ya da yükseltebilirsiniz. Başlıklı koltuk takımlarında hem klasik detaylar hem de fileli detaylar göz alıcı şekilde kullanılmaya devam ediyor. İster yönetici koltuğu olarak ister personel koltuğu ya da makam koltuğu olarak temin edebileceğiniz takımlar da mevcuttur. 

Ofis Sandalye Modelleri

Ofislerde kullanımı en çok tercih edilen parçalardan biri de ofis çalışma sandalyesi modelleridir. Tekerlekli ya da döner başlıklı olan modelleri kullanmak istemediğinizde sabit olarak tasarlanan sandalye modellerini tercih edebilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlar kapsamında sunulan bu modelleri bütçenize en uygun şekilde temin edebilirsiniz. Hem çalışma makamı için tercih edilen hem de bekleme alanında kullanıma uygun olan sandalye modelleri mevcuttur. Tüm parçaları orijinal şekilde üretilen bu sandalye modellerinde tedarik parçaları da yer alır. Böylece uzun ömürlü bir şekilde kullanımına devam edebilirsiniz. Kurulumları da oldukça pratik olan sandalyeler hem rahatını önemseyen hem de çalışmalarını daha verimli hale getirmek isteyenler için uygun modellerdir. Kurumsal ofislerde de ticari ofislerde de rahatlıkla tercih edilebilir. Deriden kadifeye, pamuktan satene birçok kumaş türünde tasarlanan sandalye modellerinde bakım ve temizlik de oldukça kolaydır. Plastik ayak ya da metal ayaklardan oluşan sandalye modellerini tekli olarak alabileceğiniz gibi tüm ofis için takım olarak da alabilirsiniz. Çalışma sandalyesi ile bekleme ve misafir sandalyelerini takım olarak tercih ettiğinizde çok daha hoş ve düzenli bir ofise sahip olabilirsiniz. Siyahtan kırmızıya, bordodan maviye, yeşilden pembeye herkes zevkine uygun sandalye modelleri bulunur. İçlerinde kullanılan pamuk doldurma tekniği sayesinde fiziksel olarak gün boyu hem çalışanları hem de bekleyenleri rahat ettirir. Tekerlek ya da döner mekanizması bulunmayan sandalye modelleri daha klasik bürolar için de tercih edilebilir. 

Ofis Masasıyla Uyumlu Koltuk Modelleri

Ofislerde en önemli kısımlardan biri de ofis masasına uygun tasarımları olan koltuk modelleridir. En ucuz ofis koltukları arasında masanızın renk ve tarzına uygun modelleri bulabilirsiniz. Masalar genellikle alt kısmı boş olan tarzda tasarlanır. Bu tasarıma en uygun olan ofis koltuklarının kullanımı da oldukça rahattır. Hız kesmeden ve ara vermeden üretimine devam edilen koltuk modellerinin ayarlanabilme mekanizması da oldukça uzun ömürlüdür. Koltukların sağ ya da sol tarafında yer alan mekanizma ile koltuklarınızın yüksekliğini ve sabitliğini rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Böylece boyunuzun daha uzun olması gereken işlemler yaparken ya da kroki incelemeniz gerekirken koltukları en üst uzunluğa getirebilirsiniz. Çok daha verimli bir şekilde çalışma sunan bu koltuk modellerinde tüm çeşitli kumaşlar ve renk seçenekleri yer alır. Bu sayede zevkinize ve ofisinizin tarzına olduğu kadar masanızın tarzına da uygun spor ya da klasik koltuk ve sandalyeleri seçebilirsiniz. 

Ofis Çalışma Koltuğu Modelleri

Ofiste çalışmak hem çok keyifli hem de fiziksel açıdan zor bir sürece sahiptir. Özellikle de fiziksel olarak yorgun hissettiğiniz zamanlarda çalışmak çok daha can alıcı bir durum haline gelebilir. Böyle durumlarda endişe etmenize ve daha fazla yorulmanıza gerek yok. Artık sizin için mükemmel tasarımlara sahip olan ofis koltuğu önerisi çeşitli modellerle sunulmaya devam ediyor. Sizler de bu mükemmel çalışma deneyimi sunan koltuklar arasında en sevdiğiniz renk tonlarına ve kumaş desenlerine sahip olanları tercih edebilirsiniz. Kullandıkça konforunun farkına varacak ve ofis yaşantınızdan daha fazla keyif almaya başladığınızı da göreceksiniz. Esnek yapıları, çeşitli mekanizma tarzları ve döner başlıklı ya da tekerlekli ve sabit tasarımlara sahip olan onlarca modelden kendiniz için en uygun olanları bulabilirsiniz. Üstelik uygun fiyatlar sayesinde bütçeniz için de en geçerli olan modelleri seçebilirsiniz. Fileli modellerden deri modellere varana kadar her tarza uyum sağlayan bu tasarımlar ile ister spor ister klasik tüm koltukları yakından inceleyebilirsiniz. Yumuşak yapıları ofis ortamında çalışmaya en uygun şekilde tasarlanan yapılardır. Uzun yıllar boyunca yıpranma meydana gelmeden kullanmaya devam edebilirsiniz. Tekli çalışma koltukları makam koltuğu, personel koltuğu gibi kişiye özel olarak tercih edilir. Birden fazla içeriği olan koltuklar ise takım olarak tercih edilir ve hem çalışanların hem de bekleme salonunda yer alan misafirlerin konforunu ön plana çıkarır. 

Tekli Ofis Koltuğu Modelleri

Tekli ofis koltuğu modelleri tek başına ofis çalışanı olarak mesleğini devam ettirenler için özel tasarımlara sahiptir. Fileli modeller ve pamuklu modeller, pofuduk modeller ve geniş modeller daha çok rahat ve renkli ofisler için uyum sağlar. Ofisinizi daha avangart şekilde döşemek istediğinizde ise masanıza ve diğer çalışma ürünlerinize en çok uyum sağlayan deri ve klasik modelleri tercih edebilirsiniz. Böylece ofisinizin dekorunu da en güzel şekilde tamamlamış olursunuz. Tekli modellerde yer verilen ölçüler de her zaman daha geniş çaplıdır. Birinci sınıf amortisörler kullanılarak tasarlanan modellerde oturak altlarında ve kapaklarında aynı malzemelere yer verilir. Plastik ayaklar ya da metal ayaklar tercih edilerek ergonomik bir tasarım da elde edilir. Aynı zamanda çeşitli kumaş döşemeleri sayesinde temizliği ve bakımı da bir hayli kolay olan modellerdir. Yükseklik ayarı yapılabilen modelleri herkes rahatlıkla kullanabilir. İç tasarımında yer verilen pamuklar ve süngerler ise birinci sınıf tercih edilir ve uzun ömürlü bir kullanım sunar. Terletme yapmayan kumaşlar sayesinde gün boyu koltuk ve sandalyelerinizde leke ve kir problemi yaşamazsınız. Her açıdan son derece kullanışlı olan modellerde koltuk genişliğini de kendi fiziğinize göre tercih edebilirsiniz. Çeşitli başlık yüksekliği de bulunan modelleri başlıksız bir şekilde de kullanabilirsiniz. Yan taraflarında yer alan kolluk kısımları ise kol ve dirsek rahatlığı için oldukça önemlidir. Ayak koyma yeri için de geniş çaplı plastikler kullanılır. 

Ofis Koltuk Fiyatları 

Son derece ergonomik tasarımlara sahip olan, çeşitli mekanizmaları ve aparatları ile kullanım konforu sunan ofis koltuğu fiyat açısından da ön plana çıkmayı başarıyor. Oldukça uygun fiyatlar kapsamında sunulan modeller sayesinde alışverişinizi çok daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Gerek tekli modeller gerek ikili modeller gerekse 3 lü ofis koltukları takım ve tek parça olarak temin edilebilir. Takım olan modellerin içeriğinde yer verilen koltuk ve sandalye adeti arttıkça fiyatlarda da artış görülebilir. Ancak genel olarak kalite standartları çok yüksek olmasına rağmen fiyatların uygun olduğunu görebilirsiniz. En ucuz ofis koltuk modelleri ve çalışma sandalyeleri içerisinde ofis tarzınıza en yakın olanları bulmanız mümkündür. Genel olarak kullanan herkesin memnun kaldığı ve çeşitli bin bir tasarıma sahip olan ofis sandalyeleri ucuz olarak adlandırılır. Ancak kalıp, tasarım, kullanış, konfor ve diğer tüm açılardan fiyatına değerdir. Bunun en temel nedeni ise kullanılan tüm malzemelerin birinci sınıf kaliteye sahip olması ve uzun ömürlü bir kullanıma yer vermesidir. 

Deri Ofis Koltuk Modelleri

Ofis ya da büro denildiği zaman akla ilk gelen kumaş türü deri kumaş türüdür. Daha çok avangart ve klasik ofis dekorasyonlarında yer verilen ofis koltuğu deri kumaşların iç kısımları oldukça yumuşaktır. Yalnızca kaplama olarak deri kumaşa yer verilir. İç kısımlarında kullanılan pamuklar ve süngerler yumuşaklığı ile adından söz ettirir. Bu sayede gün boyu şık ve oldukça ağır tasarımlara sahip olan deri koltuklarınızda çalışırken rahatınız da hiçbir şekilde bozulmaz. Fiziksel açıdan, omurga sağlığı açısından ve boyun, bel ve baş açısından uygun tasarımları bulunur. İster çalışma koltuğu olan modellerde ister bekleme salonuna ait olan modellerde deri kumaşları tercih edebilirsiniz. Ses çıkarmayan yumuşak deriler kullanılarak şıklık da daha fazla ön plana çıkarılır. Dikişlerinde de çeşitli tarzlara yer verilen deri koltuklarda genellikle siyah ve bej gibi standart renk tonları kullanılır. 

Kadife Ofis Koltuk Modelleri

Deri kumaşların yanı sıra kadife kumaşların kullanıldığı koltuk tasarımları da mevcuttur. Daha parlak ve daha göz alıcı renk tonlarını içerir. Temizliği de oldukça kolay olan kadife koltuklar ses çıkarmaz ve gün boyu yumuşak bir şekilde oturmanıza olanak sağlar. Oturak genişliği, derinliği, başlık yüksekliği, sırt yüksekliği ve ayak çaplarına varana kadar çeşitli mekanizmalara sahip olan bu koltuk modelleri daha ağır renk tonlarının yer aldığı ve klasik şıklığın ön plana çıktığı ofislerde tercih edilir. Klasik şıklığı sevenler için kadife kumaşlardan elde edilen koltuklar en uygun modellerdir. Döner başlıklı, tekerlekli ve döner mekanizmalı olan modellerin yanı sıra sabit sandalye modellerinde de kadife kumaşları görebilirsiniz. Baktığınız zaman daha parlak ve daha göz alıcı modelleri bulabilirsiniz. 

Ofis Koltuğu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ofisinizde uzun ömürlü olarak kullanmak istediğiniz koltuk ve sandalye modellerini seçerken dikkat etmeniz gereken hususlar mevcuttur. Koltuğun genişlik ve derinlik ayarlarını yakından incelemelisiniz. İç kısımlarında kullanılan malzemelerin sünger ve pamuk olmasına dikkat etmelisiniz. Rahatlık açısından sorun çıkarmayan, baş, boyun, omurga, bel ve sırt açısından uygun yapıya sahip olan modelleri tercih etmelisiniz. Gün boyu çok daha verimli çalışabilmek ve sırt ya da bel ağrısı gibi sorunlarla karşılaşmamak adına mutlaka insan vücuduna uyumlu tasarlanan modelleri seçmelisiniz. Böylece çok daha doğru bir seçim yaparak verimli çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. 

Ofis Koltuklarının Genel Özellikleri

Genel olarak hareketli ya da sabit modelleri mevcuttur. Alt taraflarında yer alan mekanizma özellikleri sayesinde yükselme ve alçalma gibi eylemleri yapmanıza olanak sunar. Masalarınıza uygun düzeyde kullanabilirsiniz. Tüm renk ve kumaş seçeneklerine sahiptirler. Zevkinize, dekorunuza ve ofis sahanıza en uygun olan modelleri seçebilirsiniz. 

Ofis Koltuğu Nasıl Seçilir?

Ofisin büyüklüğüne, kişinin fiziksel özelliklerine ve masa düzeyine göre seçilir. Elbette dekora uyum sağlaması da önemlidir. 

Ofis Koltuğu Temizliği Nasıl Yapılır?

Kullanılan kumaşlar genellikle kir ve leke tutmayan kumaşlardır. Ancak sabunlu su ya da sade ılık su ile temizliği mümkündür. 

Ofis Koltuğu Dekora Uymak Zorunda Mıdır? 

Bu durum kişilerin tercihine ve inisiyatifine kalmıştır. Renk uyumu koltuklarda ve ofiste bir bütünlük sağlar. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ofis Koltukları

6827 ürün listeleniyor
Kırtasiye / Ofis
Kırtasiye / Ofis
Ofis Mobilyaları
Ofis Mobilyaları
Ofis Koltukları
Ofis Koltukları
Bekleme Koltukları
Bekleme Koltukları
Personel / Çalışma Koltukları
Personel / Çalışma Koltukları
Yönetici Koltukları
Yönetici Koltukları
Koltuk Takımları
Koltuk Takımları
Masaj Koltukları
Masaj Koltukları
Ofis Kanepeleri
Ofis Kanepeleri
Ofis Koltuğu Yedek Parçaları
Ofis Koltuğu Yedek Parçaları
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 47 / 6827 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?