Koltuk Takımları

Ofis Koltuk Takımı Fiyatları 

Ofis ve bürolarda kullanım için oldukça ihtiyaç duyulan ofıs koltuk modelleri hız kesmeden sizlere sunulmaya devam ediyor. Kullanımı oldukça rahat olan bu modellerde binbir çeşit kumaş ve renk seçeneğini bulmanız mümkündür. Oturdukça oturmak isteyeceğiniz ofis koltuk takımları ofislerin vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. Seçilen kumaş türüne göre de yıllarca eskimeden kullanılmaya devam ediyor. Bürolarda, bekleme salonlarında ve hatta çok klasik oturma odalarında dahi tercih edilen bu takımlar, takım olarak temin edilebileceği gibi tekli parça olarak da temin edilebilir. Ofis koltuk fiyatları oldukça uygundur. Ofisinizin büyüklüğüne ve açıklığına bağlı olarak dilediğiniz renk, desen, ebat ve fiyatlardan oluşan modelleri tercih edebilirsiniz. Günlük yaşamda olmazsa olmazlar arasında yer almaya başlayan bu koltuklar, klasik görünümleri, spor görünümleri ve kullanımları ile dikkat çekiyor. Kanepe, koltuk ya da sandalye gibi parçalardan oluşan modelleri masa ve sehpa gibi detaylı ürünler de tamamlıyor. Tüm zevklere hitap eden koltuk takımları ile hem kendinizi hem de ofisinize ziyarete gelen misafirlerinizi rahat ettirebilirsiniz. Özellikle de ofis çalışanlarının gün boyu verimli bir şekilde çalışmaya devam edebilmesi için oturdukları ürünlerin kalitesi ve rahatlığı her zaman önem taşıyor. Kalitesine, kullanılan kumaşlara, renk ve ayrıntılı detaylara bağlı olarak takımların fiyatları değişebilir. Sabit modeller, tekerlekli modeller, ikili ve üçlü modeller gibi çeşitli tasarımlara sahip olanların fiyat farklılıkları da olabilir. 

Ofis Koltuk Takımı Modelleri

Ofislerde hem çalışanlar için hem de misafirler için en önemli parçalar arasında yer alan ofis koltuk takımı modelleri her geçen gün geniş bir ürün yelpazesi ile sunulmaya devam ediyor. Kullandıkça rahatlığının farkına varılan bu modellerde özellikle de sabit ve döner şekilde çeşitli tasarımlar mevcuttur. Ofis ya da büro koltuk olarak adlandırılan modellerde tekli, ikili, üçlü ve beşli gibi çeşitli tasarımlar ve ayrımlar mevcuttur. Ofiste çalışmak, gün boyu ve bazen vardiyalı şekilde gece boyu ihtiyaç duyulan bir meslek grubudur. Bu nedenle çalışanların rahat pozisyonda çalışması da her zaman önemlidir. Sırt ağrısı, bel ağrısı ve bacak ağrısı gibi sorunlarla karşılaşmamak adına, ofislerde kullanılan koltuk takımlarının rahat olması öncelikli prensipler arasında yer alır. Aynı zamanda rahatlığın yanı sıra koltukların zevke hitap tarzda bir görünüme sahip olması da ofiste çalışma verimini arttırır ve daha sıcak bir ortam yaratır. Spor ofisler için, spor ve yumuşak minderlere sahip olan ya da yumurta şeklinde tasarlanan koltuklar mevcuttur. Klasik ve avangart ofisler için daha ağır ve detayları gümüş, gold ve golden rose gibi renk tonlarına sahip olan modeller mevcuttur. Spor ofisler için sarı, pembe, kırmızı ve turuncu gibi daha renkli tonlardan tasarlanan koltuklar tercih edilir. Bu modeller ortama hem daha fazla renk katar hem de daha güzel bir çalışma ortamı yaratır. Üstelik çalışma molalarında uzanma ve dinlenme gibi ihtiyaçları karşılamak için de rahat koltuklar önemlidir. Arkaya doğru yaslanma özelliği bulunan, yükseltilebilen ve alçaltılabilen özelliği bulunan koltuklar ofislerin vazgeçilmezidir. Sırt rahatlığı ve bel rahatlığı çalışırken oldukça önemlidir. Bu nedenle de koltukların tasarımında sırt ve bel desteği bulunan modeller de mevcuttur. Klasik ve avangart modellerde de rahatlık ön plandadır. Ancak tasarımlarında daha şık detaylara ve daha ağır renk tonlarına yer verilir. Deri kumaşlar ise klasik modellerde en çok tercih edilen kumaş türüdür. 

Ofis Koltuk Takımı Minderleri

Rahatlığı açısından en çok tercih edilen modeller arasında ofis koltuk minderi modelleri yer alıyor. Oturma kısmında ve dayanma kısmında minder bulunan modeller daha salaş ve daha ferah ofis ve bürolar için uygun olarak tercih ediliyor. Kullanımı hem daha kolay olan hem de her ortama uyum sağlayan bu modellerde kullanılan minderler de çeşitlidir. Renklerine göre ayrılan, desenlerine göre ayrılan, tekli, ikili ve üçlü şekilde satışa sunulan modeller mevcuttur. Aynı zamanda ister minderlere geçirebileceğiniz ister koltuklara geçirebileceğiniz ofis koltuk kılıfı modelleri de çeşitli ebatlarla sizlere sunuluyor. Koltukların ve minderlerin kirlenmemesi, toz ve leke tutmaması adına kılıf kullanımı her geçen gün artıyor. Ofis ortamlarında çay ve kahve tüketimi oldukça fazladır. Aynı zamanda tükenmez kalem ve pilot kalem gibi kalemlerin kullanımı da fazladır. Durum böyleyken çay, kahve dökülmesi sonucunda ya da kalem akması sonucunda koltuklarda ve minderlerde kalıcı lekeler meydana gelebilir. Bu durumu önlemek adına kılıf kullanımı hem çok rahat hem de son derece uygun fiyatlıdır. Kılıflarda kullanılan kumaşlar daha çok leke ve kir tutmayan kumaşlardır. Yıkanarak yeniden kullanıma hazır hale gelir. 

Ofis Koltuk Takımı Kılıfları

Özel kumaşlar tercih edilerek dikilen kılıf modelleri rengarenk, desenli ya da deri gibi klasik kumaşlardan elde ediliyor. Koltukların tüm boyutlarına uygun şekilde tasarlanan bu kılıf modelleri sayesinde hem koltuklarınızı hem de minderlerinizi koruma altına alabilirsiniz. Spor ofisler için pembe, kırmızı ve mor gibi renkli kılıfları tercih ederken daha klasik ve ağır ofisler için siyah ve kahve tonlarından oluşan kılıf modellerini tercih edebilirsiniz. Kılıf modelleri yalnızca koltukları değil aynı zamanda ofis koltuk sırtlığı gibi detay alanları da örter. Böylece koltuk takımlarını her açıdan koruma altına almış olursunuz. Kullandıkça memnun kalacağınız bu modeller sayesinde takımları uzun yıllar boyunca da aşınmadan, yıpranmadan ve lekelenmeden kullanmaya devam edebilirsiniz. Sırtlık bölümleri koltukların en önemli bölümleridir. Sırt ve bel ağrısını önlemek ve dilediğiniz pozisyonda çalışma rahatlığı sunmak adına destekli ve yumuşak şekilde tasarlanırlar. 

Tekli Ofis Koltuk Takımı Modelleri

Bilgisayar başında çalışanlar için kişiye özel olarak tasarlanan tekli ofis koltuk modelleri gün boyu rahat bir şekilde çalışma imkanı sunuyor. Oturduğunuzda bel ve sırt pozisyonunu en doğru şekilde almanıza yardımcı olan bu modeller mutlaka her ofiste yer alması gereken modellerdir. Sırt ve bel pozisyonu yanlış şekilde gün boyu oturulduğunda sırtta ve belde kalıcı hasarlar oluşturan rahatsızlıklar meydana gelebilir. Bel fıtığı ve sırtta kamburlaşma gibi sorunlarla karşılaşmamak adına doğru koltukların seçilmesi gerekiyor. Burada devreye giren tekli modeller sayesinde ofis koltuğu öneri yaparken ya da alırken kişiye göre alıp yapabilirsiniz. Tek başına tasarlanan koltukları ofis takımına göre uyumlu şekilde temin edebilir ya da zıt renkten oluşan modelleri temin ederek zıt bir uyum elde edebilirsiniz. Kullanımından yana mutlaka memnun kalacağınız tekli modellerde sabit ya da tekerlekli seçimler yapabilirsiniz. Sabit modelleri tam olarak masanızın boyuna, kendi boyunuza ve bilgisayarınız ile orantılı şekilde konumlandırabilirsiniz. Tekerlekli modelleri ise dilediğiniz her an her yere taşıyarak verimli bir kullanım elde edebilirsiniz. 

2’li Ofis Koltuk Takımı Çeşitleri

En çok tercih edilen takımlar arasında 2 li ofis koltuk takımları yer alıyor. Çeşitli renk, desen ve kumaşlardan tasarlanan modeller ile ofislerinizi daha şık hale getirmeye hazır olabilirsiniz. Fiyatları da son derece uygun olan ikili takımlarda, kadife kumaşlar, deri kumaşlar, pamuklu kumaşlar, viskon kumaşlar karşınıza çıkar. Ofisinizin hem ebatlarına uygun hem de tarzınıza uygun kumaş ve renkleri içeren modelleri tercih edebilirsiniz. Gün sonu hiç yorulduğunuzu hissettirmeyen ve son derece aktif bir şekilde çalışmanıza olanak sunan bu takımlara minnet duyarsınız. Hareket edebilen modeller, sabit modeller ve tekerlekli modellerle hem bedeninize uygun olan hem de ofisi canlı tutan modelleri yakından inceleyebilirsiniz. Çalışanların yanı sıra misafirleri ağırlamak için de ikili takımlar oldukça idealdir. İki adet koltuğun yan yana yapışık şekilde ya da ayrı ayrı temin edilebildiği modellerdir. Ekstra olarak pofuduk koltuklara ya da berjer tarzı tekli koltuklara da yer verilir. 

3’lü Ofis Koltuk Takımı Çeşitleri

Profesyonel koltuk takımları arasında yer alan 3 lü ofis koltuk modelleri daha geniş alana sahip olan ofisler için uygundur. Kare, dikdörtgen uzunluğa sahip olan ofisleri en güzel şekilde doldurmak amacıyla üçlü büro koltuk takımı modellerinden seçim yapabilirsiniz. Üç adet koltuğun yan yana tasarımı, ayrıyeten bir adet tekli ve ikili şekilde oluşan takımlar mevcuttur. Koltuklar karşılıklı konumlandırılarak oldukça şık bir ortam elde edilir. Hem sessiz sakin bir çalışma ortamı için hem de son derece aktif bir bekleme alanı için bu takımları tercih edebilirsiniz. Çalışma ortamında fiziksel olarak en yüksek verimi almak adına birçok özelliğe sahip üçlü modeller en çok tercih edilenler arasında yer almaya hızla devam ediyor. Tekli ve ikili modellere oranla daha uzun yapıya sahip olan üçlü koltuk takımları ofislerin daha geniş alana yayılmasını da sağlıyor. Aynı anda birden fazla kişinin oturmasını, dinlenmesini ve çalışmasını da ön plana almaya yardımcı oluyor. Yumuşak ve esnek yapıları sayesinde oturduğunuz andan itibaren rahat etmenize ve istediğiniz şekilde hareket etmenize de olanak sağlıyor. Yan tutma kısımlarında kullanılan malzemeler de özellikle yumuşak olarak tercih ediliyor. Böylece kol ve dirsek desteği alarak daha rahat bir çalışma alanı sunuyor. Kullanımı herkesi memnun eden üçlü koltuk takımları baklava formlarına, düz formlara, deri kaplama formlara ve daha pek çok çeşitli forma sahiptir. 

Büro Koltuk Takımı Modelleri

Bürolarda en ihtiyaç duyulan parçalar arasında elbette ofis misafir koltuk takımı modelleri yer alıyor. Bürolar daha geniş alana sahip olduğunda, çalışanların yanı sıra misafir olarak gelenlerin de rahat etmesi oldukça önemlidir. Hem profesyonel bir çalışma alanı için hem de bekleme esnasında rahatlık için uygun ofis koltuk takım fiyatları sayesinde sizler de tarzınıza en uygun olanları tercih edebilirsiniz. Büronuza ziyarete gelen misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlamak ve onları fiziksel açıdan da rahat ettirmek için yumuşak destekli ve şık koltukları seçebilirsiniz. Yan taraflarında kol desteği mekanizması bulunan modellerin yanı sıra çay ve kahve desteği bulunan modeller de mevcuttur. Bu özelliği sayesinde misafirleriniz çay ve kahvelerine uzanmak zorunda kalmadan rahatlıkla içebilirler. Aynı zamanda koltuklarda kullanılan kumaşlar daha çok leke ve kir tutmama özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde koltukların temizliği de son derece kolay bir şekilde yapılabilir. 

Bekleme Salonu Koltuk Takımı Modelleri

Ofis ve büro tarzına en çok hitap eden koltuk modelleri arasında ofis bekleme koltuk takımı modelleri de yer alıyor. Profesyonel tasarımlara sahip olan bekleme odası takımları hastanelerde, okullarda, geniş ofis girişlerinde ve daha pek çok alanda tercih ediliyor. Oldukça fazla ağırlık taşıma kapasitesine sahip olan bu koltukların yapısı da oldukça geniştir. Deri kaplamaları ile şıklığı da her zaman ön planda tutarlar. Kabartmalı tasarımları, dikiş ve işleme detayları ile tarzınızı da en iyi şekilde yansıtmanıza olanak sunar. Bekleme salonlarında bekleyecek olanların sıkılmaması ve rahat etmesi adına, dinlenmeleri ve istedikleri pozisyonda oturabilmeleri adına bu koltuk takımları özel olarak tasarlanır. Vücut yapısına oldukça uygun olan koltuk takımlarında sırt ve bel bölümlerine özel destek alanları da bulunur. Tekli, ikili ve üçlü gibi farklı modelleri mevcuttur. Rahat oturma imkanı sunmasının yanı sıra profesyonel bir görünüm de sunar. Böylece bekleme salonlarını sıkıcı bir ortam olmaktan çıkarır. 

En Çok Tercih Edilen Ofis Koltuk Takım Modelleri

Her tarza hitap eden ofis koltuk ucuz modelleri sayesinde ofisinizi kendi tarzınıza göre döşemek istemez misiniz? 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz binlerce koltuk modelinden sizin için hem bütçesel hem de tarz olarak en uygun olanları temin edebilirsiniz. En çok tercih edilen modeller klasik, şık ve spor, rahat olarak iki farklı türe ayrılıyor. Ofis koltuk fiyat kapsamında spor ve rahta olan modeller her zaman küçük ofisler için, tek kişilik ya da iki kişilik ofisler için daha uygundur. Ofislerin spor, rahat ve aynı zamanda renkli ve sevimli bir görünüme kavuşması adına canlı renklerden ve kadife kumaşlardan elde edilen modeller tercih ediliyor. Daha büyük ofisler ve bekleme salonu ile desteklenen ofislerde ise klasik, deri kaplama ve baklava desenli modeller tercih ediliyor. Kullanılan masa ve sandalyeler de koltuk takımları ile uyumlu bir şekilde kullanılıyor. 

Tekerlekli Ofis Koltuk Takımları

Rahatlığın yanı sıra kullanışlılık açısından da ele alınan koltuk takımlarında tekerlekli modeller de her zaman ön plandadır. Ofis koltuk takımı fiyatları kapsamında oldukça uygun fiyatlara sahip olan tekerlekli modeller her yere taşınabilir özelliğe sahiptir. Ofiste dilediğiniz her yere hemen gidebilmek amacıyla da tekerlekli modelleri tercih edebilirsiniz. Tekerlek kısımları güvenilir şekilde tasarlanır. Her tarza göre tekerlekli olan modeller mevcuttur. Spor tasarımlara da klasik tasarımlara da eklenebilmektedir. Kontrol mekanizması ve yan tarafında bulunan yükseltme, alçaltma mekanizması sayesinde de kendi boyunuza uygun şekilde ayarlayabilirsiniz. Tekerleklerini sabitlemek istediğinizde ise fren kısmı bulunan modellere de göz atabilirsiniz. 

Klasik Ofis Koltuk Takımları

İdeal ofis koltuk takımları fiyatları kapsamında klasik modeller her zaman revaçtadır. Ofislerin daha şık bir görünüme kavuşmasına yardımcı olan bu modeller daha çok deri kaplama olarak karşınıza çıkar. Hem rahatlığı ön plana çıkaran hem de temizlemesi kolay olan bu modellerde daha çok yoğun renklere yer veriliyor. Ferah bir ofis ortamı için sütlü kahve, nüde, soft ve pudralı renk tonlarının kullanıldığı modelleri tercih edebilirsiniz. Böylece hem şıklığa yer vermiş olur hem de klasik bir ortam elde etmiş olursunuz. Her tarza hitap eden klasik koltuk takımları kolaylıkla yerleştirilebilir. 

Spor Ofis Koltuk Takımları

Spor koltuk takımları ise daha küçük ve daha sevimli ofisler için tercih edilir. Kullanımı çok rahattır ve tüm renk seçeneklerine sahiptir. Sarıdan pembeye, kırmızıdan beyaza, yeşilden turuncuya tüm canlı renk tonları çeşitli kumaşlarla bezenerek koltuklarda yerini alır. Pamuk içeriği daha fazla olan spor koltukların rahat ve sağlıklı olduğu da aşikardır. 

  • Ofis Koltuk Takımları Rahat mıdır?

Hem fiziksel açıdan hem de çalışma açısından koltuk takımları oldukça rahattır. 

  • Ofis Koltuk Takımları Ağır mıdır?

Kullanılacak olan alana göre hafif ya da ağır olan modeller tercih edilebilir. 

  • Ofis Koltuk Takımları Nerelerde Kullanılır? 

Ofislerde, okullarda, hastanelerde ve bekleme salonlarında kullanılır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ofis Koltuk Takımı Fiyatları

199 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 199 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?