Ofis Koltuğu Yedek Parçaları

Ofislerde çalışan kişiler konforlu çalışma koltukları tercih eder. Uzun saatler bedeni taşıyan ofis koltuklarının dayanıklı ve konforlu olması önemlidir. Uzun kullanımlar sonucunda ofis koltuklarının bazı parçalarında yıpranma ya da bozulma meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda koltuklar amacına hizmet edemeyebilir. Bazen de koltukların bazı parçalarından kişiler zamanla rahatsızlık duymaya başlayabilir. Oturma yerleri konforlu olmayan koltukları alan bireyler oturma parçasını değiştirmeyi isteyebilir. Birçok nedene bağlı olarak ofis koltuklarının parçalarının yenilenmesi arzu edilebilir. Parça değişiminin kolay ve pratik bir şekilde yapılabilmesi için birçok ofis koltuğu yedek parçaları üretimi gerçekleştirilir. Ofis koltukları için üretilen yedek parçalar kaliteyi ve konforu ön planda tutar. Ofis koltuğu yedek parça ürünleri çok çeşitlidir. Sırt desteği, oturma yeri, kol desteği, tekerlek ve amortisör gibi farklı yedek parçalar bulunur. Yedek parçaların tekli olarak satılanları bulunur. Aynı zamanda bu parçaların set halinde bulunabilmesi de mümkündür. 1 adet yıldız koltuk ayağı, 1 adet yıldız tekerlek, 1 adet 5’li döner tekerlek parçalarını içeren setler bulunabilirken; 1 adet ahtapot koltuk ayağı, 5 adet tekerlek, 1 adet çift kollu mekanizma ve 1 adet 100’lük siyah amortisörü içeren setler de bulunur. Farklı markaların ürettiği ürünlerin uygun fiyatlı olması kişilerin yeni koltuk yerine yedek parça alarak koltuklarını yenileyebilmelerini sağlar. Ucuz fiyatlara aradığınız ofis koltuklarının yedek parçalarını bulabilir, pratik bir şekilde monte ederek güvenle kullanabilirsiniz.

Ofis Koltukları Yedek Amortisör Parçaları

Ofis koltuklarının amortisörü bulunur. Amortisörler koltukları alçaltma ve yükseltme amaçlı kullanılır. Kişilerin sağlıklı bir şekilde çalışılabilmesi için ofis koltuklarının yüksekliğinin iyi ayarlanması gerekir. Ofis koltukları sahip oldukları mekanizma sayesinde tek bir hareket ile yükseletilip alçaltılabilir. Mekanizması bozulan koltuklarla çalışılması güç olabilir. Bu nedenle bozulan koltukların yedek parçalar ile tamir edilmesi gerekir. Ofis koltuklarının en çok arızalanan parçaları içerisinde amortisör bulunur. Koltuklar kendiliğinden yükselip alçalıyorsa ya da yükseltme ve alçaltmada sorun yaşanıyorsa arıza amortisörden kaynaklanır. Piston ya da hidrolik olarak adlandırılan bu yedek parçalar ile amortisörün tamir edilebilmesi mümkündür. Kolay monte edilebilen bu parçalar ile çalışma pozisyonunuzu kolay bir şekilde ayarlayabilir, gün boyu verimli ve sağlıklı bir şekilde çalışabilirsiniz. Piston amortisör parçaları içerisinde maksimum yüksekliği 34 cm, minimum yüksekliği 28 cm olan parçalar bulunur. Ürünler tüm ofis koltuklarına uyum sağlayabilir. Metal malzemelerden oluşan ürünler oldukça sağlam ve dayanıklı yapıdadır. Maksimum yüksekliği 41 cm, minimum yüksekliği 28 cm olan ve koltğun 360 derece dönebilmesini de sağyan parçalar da bulunur. İç aksamı alüminyum olan ürünler de bulunur. Alüminyum ürünler uzun yıllar bozulmadan üstün performans sunabilir. Dış yüzeyi krom kaplama iç kısmı paslanmaz çelikten üretilen amortisör parçaları da seçenekler arasındadır. Çift kollu mekanizmaya sahip yedek parça vardır. Çift kollu ürünler eski mekanizması tek kol olan koltuklara da uyum sağlayabilir. 15x25 cm ebadındaki ürünler koltukların konforunu arttırmaya yardımcı olur. Ofis koltuğu yedek parça döner tekerlek ve amortisör alabilir, koltuğunuzu basit bir şekilde yenileyebilirsiniz. Çalışma ortamını yenilemeyi isteyenler ofis dolapları modellerine de göz atabilir.

Ofis Koltuklarının Yedek Sırt Parçaları

Ofis koltuğu sırt yedek parça en çok ihtiyaç duyulan ürünler arasındadır.

Sırt ve bel desteği parçası koltukların en önemli parçaları arasındadır. Sırt parçaları bel boşluğunu ve omurgaları destekleyen ürünlerdir. Uzun süreli oturmalarda dahi bel üzerinde oluşan baskı yükünü azaltır ve yüksek konfor sunar. Sırt ve bel desteği parçaları bacak ve kol pozisyonunun düzelmesini sağlar ve duruş bozukluğunun önüne geçer. Yedek sırt parçalarının seçimi önemlidir. Beli destekleyen arkalıklar vücut ağrıları oluşumuna yol açmaz. Kıvrımlı olan bu yedek parçalar koltuğa yaslandığınızda sırtınızı ve belinizi tam olarak kavrar ve yüksek düzeyde konfor sunar. Ürünler içerisinde yastıklı sırt parçaları bulunur. Yastık kısmı kafayı desteklerken, sırt kısmı omurgaları ve beli destekler. Yüksek düzeyde oturma konforu arayanlara yastıklı sırt parçaları tavsiye edilir. Yastık kısmı yüksekliği ayarlanabilir. Oturma pozisyonunuza göre yastığa kolay bir şekilde yön verebilirsiniz.

Ofis Koltuklarının Yedek Oturma Yeri Parçaları

Ofis koltuklarının konforunu etkileyen en önemli parçaları arasında oturma yerleri bulunur. Oturma parçası günün tamamında beden ile temas kurulan yeridir. Oturma yerlerinin dış ve iç yüzeylerinin niteliği hem sandalyenin kullanım ömrünü arttır hem de kişilerin rahat bir şekilde çalışabilmelerine destek olur. Oturma yeri yedek ürünleri içerisinde terletme yapmayan ve kaymayan parçalar bulunur. Nefes alabilen kumaş ile tasarlanan yedek parçaların seçilmesi gün boyu konfor sunar. Kişilerin isteklerine göre seçebileceği sert ve yumuşak parçalar bulunur. Oturma parçası seçerken ürünlerin ölçülerine dikkat edilmelidir. Koltuğunuza uygun ebatta ürün seçimi rahat edebilmeniz açısından önemlidir. Ofis koltuğu yedek parça oturma yeri ürünleri içerisinde süngerden yapılan modeller vardır. Kaliteli süngerlerden üretilen parçaların çeşitli modelleri bulunur. Deri ve polyester gibi farklı kumaşlardan üretilen ürünler içerisinden zevkinize uygun olan tasarımları ve renkleri bulabilirsiniz.

Ofis Koltuklarının Yedek Kolçak Parçaları

Kolçak, sandalye üzerinde kolların ve dirseklerin konulduğu yerdir. Kolçaklar her türlü vücut pozisyonunda kolların rahat bir şekilde sandalyeye yerleştirilebilmesini sağlar. Kolçakları kopan ve aşınan kişiler yeni bir ürüne ihtiyaç duyar. Koltuklarının kolçakları kötü materyallerden üretildi ise kişiler bu parçayı değiştirmeyi arzu eder. kol desteği olan kolçanların konforu, yumuşaklığı ve üretildiği materyal önemlidir. Kol destek parçaları içerisinden seçim yapılırken dirseklere ve kola zarar vermeyen sağlıklı ürünlerin tercih edilmesine özen gösterilebilir. Kol destekleri genellikle bilgisayar kullanımında ya da oturma halinde kolların yaslandığı bölümlerdir. Bu nedenle iç aksanı metal dışı kaplaması yumuşak ve sağlıklı materyallerden üretilen kolçaklar tercih edilebilir. Kolçakların farklı ebatları bulunur. Kol boyunuza uygun bir kolçak seçimi yapabilirsiniz. Kolçakların farklı renkleri de bulunur. Takacağınız sandalyenin rengine uygun bir kolçanı tercih edebilirsiniz. Ofis koltuklarının yedek parçaları içerisinde 3D kolçak çeşitleri de bulunur. 3D ürünler ileri ve geri, sağ ve sol, yukarı ve aşağı şekilde koltukları hareket ettirebilmeyi sağlar. Çalışırken ayağa kalkmaya gerek kalmadan sandalyenizle ufak hareketler yapabilir, işlerinizi halledebilirsiniz. Kol kısımları da yumuşacık olan 3D ürünler çalışma esnasında rahat edebilmeye olanak tanır. Ofis koltuğu yedek parça kolçak çalışmanızı etkileyebilen parçalar arasındadır. Çalışırken kollar ne kadar rahat ise çalışma performansınız da o kadar artabilir. Çok çeşitli kolçak ürünleri içerisinden konforlu modelleri bulabilir, uygun fiyatlara eski sandalyelerinizi yenileyebilirsiniz. Çalışma konforunu daha da artırmayı isteyenler ofis masaları çeşitlerine göz atabilir.

Ofis Koltuklarının Yedek Tekerlek Parçaları

Ofis koltukları belirli bir zaman sonra yıpranmaya uğrayabilir. Özellikle koltukların ayak kısımlarında meydana gelen sorunlar kullanıcıları olumsuz etkiler. Ofis koltuklarının ayakları zamanla kırılabilir ya da tekerleklerinde yıpranmalar meydana gelebilir. Bu koltukların tamir edilebilmesi için yedek parçalara ihtiyaç duyulur. Ofis koltuklarının farklı ayak tipleri bulunur. Yıldız ayak ve ahtapot ayak ürünleri en çok tercih edilen modeller arasındadır. Ayakları bozulan koltuklara uygun yeni bir ayak alınması önemlidir. Yıldız ayak olarak adlandırılan yedek parçalar bulunur. Yıldız ayaklar plastik, ahşap ya da metal ürünlerden üretilebilir. Ofis koltuğu yedek parça tekerlekli yıldız ayak parçalarının farklı renkleri ve boyları bulunur. Bozulan koltuğunuzun ana materyaline uygun ayak seçimi yapılabilir. Orijinal ayağı plastik ise plastik ayak tercih edilebilir. Koltuk ayak yedek parçaları içerisinde 5 ve 6 ayaklı ürünler bulunur. Yüksek sayıda ayağa sahip ürünler sandalyelerden düşme riskini azaltır. 60 cm çapı olan ve kırılmalara karşı dayanıklı parçalardan oluşan 5 tekerlekli koltuk ayağı bulunur. 5 adet döner tekerlek parçaları da bulunur. Birinci sınıf malzemeden üretilen metal krom ayaklar da bulunur. Uzun yıllar kullanım ömrü vaat eden krom ayaklar tüm koltuk tiplerine uyum sağlar. Uygun ayak modelinin seçilmesi koltuğunuzun ömrünü uzatmaya yardımcı olur. Tekerleği bozulan koltukların yedek parçalar ile tamiri de mümkündür. Tekerlek seçimi yapılırken zemine uygun olan parçaların seçilmesine özen gösterilebilir. Tekerleklerinizinden biri ya da birkaçı kırıldıysa ya da bozulduysa 5 ayrı parçadan oluşan tekerlekleri satın alarak kolay bir monte işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Ofis Koltuklarının Yedek Parça Fiyatları

Ofis koltukları çalışan kişilerin gün boyu konforunu arttırmaya destek olur. Uzun süre kullanılan ürünler zamanla eskir. Eskiyen ofis koltuklarının yeniden değerlendirilmesi mümkündür. Yedek parçalar satın alınarak ürünler tekrar yenilenebilir. Bozulan oturma parçası yerine daha kaliteli süngerlerden üretilen deri kumaşa sahip ürünler tercih edilebilir. Ofis koltuğu yedek parça fiyatları oldukça uygundur. Uygun fiyatla kolay bir şekilde oturma parçaları değiştirilebilir. İşlevini kaybeden amortisör yerine kaliteli, minimum ve maksimum yüksekliği yeterli olan ürünler satın alınabilir. Ofis koltuğu yedek parça oturak ürünlerinin fiyatları markalara ve ürünlerin cinsine bağlı olarak değişebilir. Amortisör fiyatı ile sırt desteğinin fiyatı birbirinden farklı olabilir. Ürünlerin ebatları ve renkleri de fiyatları etkileyen unsurlar arasındadır. Ofis koltuklarının işlevini arttırmayı isteyenler uygun fiyatlara sahip olan yedek parçalara göz atabilir. Tüketici memnuniyetini merak edenler yorum ve değerlendirmeleri okuyabilir. Hepsiburada üzerinden ofis koltuklarının kaliteli yedek parçalarına ulaşabilir, ürünlerinizi güvenle yenileyebilirsiniz.

Ofis Koltuğu Yedek Parçaları Nelerdir?

Kolçan dirseğin ve kolun konulduğu parçadadır. Tekerlekler sandalyenin iskeletini ve oturan kişiyi taşıyan parçalardır. Oturma yeri kalçayı kavrayan ve gün boyu konfor sunan parçadır. Amortisör sandalyenin minimum ve maksimum yüksekliğini ayarlayabilmeyi sağlayan parçadır.

Neden Yeni Oturma Parçası Tercih Edilir?

Ofis sandalyelerinin oturma parçalarının iç dolgusu ve dış yüzeyi zamanla yıpranabilir. Yıpranan ürünler kişilerin rahat bir şekilde oturabilmelerine engel olabilir. Bu nedenle pratik bir şekilde değiştirilebilen oturma parçaları tercih edilebilir.

3D Kolçak Nedir?

3D kolçaklar çok yönlü hareket edebilmeye olanak tanır. 3D ürünler ile sandandalye ileri geri, sağa sola ve yukarı aşağıya kolay bir şekilde hareket ettirilebilir. 3D kolçakların da diğer kolçaklar gibi metal ve plastik gibi farklı tasarımlarını ve çeşitli ebatları bulunur. 3D kolçaklar genellikle bütün ofis sandalyelerine uyum sağlar.

Yedek Tekerlek Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Tekerleklerin seçiminde tekerlek sayısına dikkat edilebilir. Sandalyeler için 5, 6 ve 8 gibi fazla sayıda tekerleğe sahip ürünler dayanıklılık açısından tercih edilebilir.

Yedek Parçalar Her Ofis Koltuğu Modeline Uygun mudur?

Yedek parçalar çok çeşitlidir. Farklı markaların ürettiği çeşitli parçalar bulunur. Yedek parçalar genellikle her ofis sandalyesine uygun olarak üretilir. Her sandalye ile uyum sağlayamayan parçalarda bulunur. Bu nedenle parça seçimi yaparken ürünlerin özelliklerinin dikkatli bir şekilde okunması tavsiye edilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ofis Koltuğu Yedek Parçaları

693 ürün listeleniyor
Elayce Ofis
Gfc Life Store
poligonofis
Kamusal Market
Sand Ofis
Komposan
Türksit
Tura Ofis
Cemre Ticaret
Dopa
Yıldızsit
ÖZENMAK
Bürosit
Lenatech
MSD
AdeOfis
Binbir Reyon
Cuhadar
Zeon Büro Ofis Sistemleri
xDrive
Premium Fırsatları
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 41 / 693 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?