Ofis Dolapları

İş hayatınızı daha düzenli hale sokan, ortamın görüntüsünü daha iyi hale getiren ofis dolapları, çalışma alanınızda bulunan mobilyalarınızın en önemli öğeleri arasında yer alır. Ofis dolapları, ofisinizde kullandığınız ofis eşyalarından dosyalara ve özel aksesuarlarınıza kadar ofis ortamınızı daha konforlu ve daha düzenli olmasını sağlar. Ofisinizi daha şık ve düzenli gösteren ofis dolaplarını, ofisinizin boyutuna göre göre satın alabilir, yer tasarrufunu en ideal şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Satın alacağınız ofis dolaplarını kişisel zevk ve ofisinizin atmosferine göre tercih edebilir, farklı mobilya tasarımlarıyla misafirlerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Zevkinize uygun modellerin bulunduğu ofis mobilyaları düzeni sağlamanız ve daha rahat çalışmanız açısından son derece önemlidir. Çalışma ortamınızdaki dosya ve belgelerin düzensiz oluşu, ofisinizin dağınık görünmesine sebep olabilir. Ofisinizde düzensiz şekilde bulunan dosya ve kâğıtları kategori haline getirerek düzenli bir hale sokabilirsiniz. Bu sayede ofiste daha rahat çalışabilir ve daha bol alan elde edebilirsiniz. Ofis denilince akıllara ilk gelen ürün dosyalar ve belgelerdir. Dosyalarınızı ofis dosya dolabına dizerek daha toplu bir hale getirebilirsiniz. Daha temiz ve düzenli çalışmak, aradığınız belgeleri daha kolay bulabilmek için ofis dolapları, vazgeçilmez yardımcı araçlar arasında yer alır.

Ofis Dolap Modelleri

Kişisel ihtiyaç ve zevklerinize göre belirleyeceğiniz ofis dosya dolabını, farklı boyut, renk ve desenlerde satın alabilir, dosyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Dosya ve belge sayınızı göz önünde bulundurarak, yeterli raf sayısında ofis dosya dolabı bulabilirsiniz. Kapaklı ofis dolabı modelleri olduğu gibi kapaksız modelleri de sık sık tercih edilenler arasında yer alır. Dosyalarınızı dolaba dizdikten sonra görünmemesini isterseniz kapaklı modelleri tercih edebilirsiniz. Her bütçeye uygun ofis dolaplarının ürün çeşitliliği de tercihinize göre farklılık gösterebilir. Malzeme kalitesinden kullanım amacına göre üretilen dolapları ihtiyacınıza göre satın alabilirsiniz. Dosyalarınızı muhafaza etme görevi üstlenen ofis dosya dolaplarının aynı zamanda kullanıldığı malzeme itibarıyla gelebilecek darbelere karşı güçlü olması da gerekir. Ofis dolapları darbelere karşı kuvvetli üretildiği gibi farklı ölçülerde olan tasarımlarıyla ihtiyaçlarınıza karşılık verebilir. Ofis mobilyaları dendiğinde ilk akla gelen ahşap model mobilyalar olsa da metal ve cam gibi malzemeler kullanılarak da üretilen ofis dolap modelleri vardır. Ofisinizde yerleştirmek istediğiniz dosya sayısından, ofisinizde bulunan alanın büyüklüğüne kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak geniş yelpazede ürün çeşitliliği içerisinden ihtiyacınız olanı satın alabilirsiniz. Satın alacağınız dolapların tekerlekli ya da tekerleksiz olmasına da siz karar verebilirsiniz. Tekerlekli dolap modelleri, dilediğiniz zaman rahatlıkla hareket ettirme ve yer değiştirme imkânı sağlar. İstediğiniz zaman yerini değiştirdiğiniz tekerlekli mobilyalarınızı, tekerleklerinde bulunan aparatlarla sabitleyerek uzun süre istediğiniz yerde sabit durmasını sağlayabilir ve kaymasını engelleyebilirsiniz. Ofisler çalışanların ikinci evi sayılır. Ofisinizi ev kadar düzenli tutmak hem sizi rahatlatır hem daha keyifli bir ortamda çalışmış olursunuz. Birbirinden farklı tasarımdaki ofis dolapları satın alarak misafirlerinizi daha konforlu ve düzenli bir ortamda ağırlayabilirsiniz. Evinizden sonra en çok vakit geçirdiğiniz ofisinizin düzenli olması, keyfinize göre dizayn vermeniz, rahatlatıcı olacağı gibi konforlu çalışma imkânı da sağlar. Ofis dolap modelleri farklı dizayn ve estetik görünümde satışa sunularak tercih seçeneği sunar. Ofisinizde bulunan ürünleri depolamak, kapaklı bölümlerine dosyalarınızı koymak, kapaksız yerlerine ise dekoratif ürünleri yerleştirmek, düzenli bir çalışma yaşamını mümkün kılar. Dosyalarınızı görünmez bir şekilde muhafaza etmek için kapalı ofis dolabı satın alabilirsiniz. Kapaklı ofis dolaplarını güvenliği sağlaması için kilitli ofis dolabı satın alıp, güvenli şekilde kullanabilirsiniz. Ofisinizin alanına göre ofis mobilyaları tercih edip ortamdan tasarruf etmek mümkündür. Ofis mobilyaların seçimi sizin için düzeni sağlamakla birlikte ayarlanabilir raf boylarıyla kendi düzeninizi kurabilir, dayanıklı olma özelliğiyle yıllarca kullanabilirsiniz.

Ofis Dolabı Ölçüleri

Ofisinizin havasını değiştirecek mobilyaları birbirinden farklı tarz ve renkte tercih edebilirsiniz. Klasik ofis mobilyaları yıllardır kullanıldığı gibi modern tarzın da birçok dizaynda bulunması tercihlerinizin arasında yer alabilir. Her zevke uygun modellerin çeşitliliği, seçim yapmanızı kolaylaştırır. Çalışma alanınızı daha toplu hale getirirken şık dokunuşlarla da ofisinizin atmosferini değiştirebilirsiniz. İsteğinize ve işinizin gerekliliğine göre sürgülü, kapaklı ya da çekmeceli gibi birçok farklı modelde ofis mobilyası satın alıp, alanınızı daha toplu hale getirerek ofis eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Ofisinizi daha düzenli hale getirmeye yarayan ofis mobilyaları aynı zamanda renk ve dizaynıyla dikkat çeker. Zevkinize göre renkli ya da sade tarzda mobilyalar tercih edebilirsiniz. Doğadan renkleri kullanarak ofisinizi daha huzurlu hale getirerek rahatlatıcı ortamda çalışma enerjinizi sağlayabilirsiniz. Çalışma ortamınızı doğal renklerle daha konforlu hale getirerek daha verimli çalışabilir, kendinizi daha pozitif hissedebilirsiniz. Daha modern bir ofis görüntüsü isterseniz siyah ve beyaz renklerle ters renklerin güzel uyumunu sağlayabilirsiniz. Dayanıklı olmasıyla yıllarca kullanılma özelliği taşıyan ofis mobilyaları kaliteli malzemelerden üretilir. Pratik kullanımla ofis malzemelerinizi depolamayı sağlayan ofis mobilyaları aynı zamanda daha sağlıklı ve hijyenik bir ofis ortamı oluşturur. Satın alacağınız ofis mobilyaları, ofisinizin iş amacına göre de farklılık gösterebilir. Ofis dolap ölçüleri, ihtiyacınız doğrultusunda satın alacağınız mobilyanızda önemli bir yere sahiptir. Depolama alanı oluşturacağınız ofis dolapları, dosyalarınızı saklamak ve düzene sokmak için en önemli ofis eşyasıdır. Ofisinizdeki alanın boyutuna göre, yerleştireceğiniz ofis mobilyaları hem düzenli bir hal almasını hem de dekoratif açıdan güzel görüntü sağlamanıza yardımcı olur. Birbirinden farklı ölçülerde bulabileceğiniz ofis mobilyalarını ihtiyacınıza uygun olarak satın alabilirsiniz. İhtiyacınızdan büyük ölçüde dolaplar fazla yer kaplarken, daha küçük dolaplar ihtiyacınıza yetmeyebilir. Gerekli araştırmaları yaparak bütçenize ve zevkinize uygun ofis mobilyaları satın alabilirsiniz. Ofis dolabı ölçüleri, bu nedenle sizin işinizi kolaylaştırırken ekonomik açıdan yardım edebilir. Ofisinizin boyutuna göre tercih edeceğiniz ofis dolabını, renk ve desene göre satın alarak hem daha düzenli hem de daha rahat bir ortamda çalışma fırsatı bulabilirsiniz. Her ölçüde bulunan tekerlekli ya da tekerleksiz mobilyalar da sizin için rahatlık sağlayacak seçenekler arasında olabilir. Dilediğiniz zaman ofisinizin dizaynını değiştirme şansı yakalayacağınız tekerlekli dolapları aynı zamanda sabitleyebilirsiniz. Yeterli ölçüde satın alacağınız ofis dolabını dosyalarınızın dışarda kalmaması için satın almadan önce ölçmek son derece önemlidir.

Ofis Dolabı Çeşitleri

Ofisinizde yer alan evraklarınızı da estetik ve ergonomik dolaplara yerleştirerek geniş raf seçenekleriyle yer tasarrufu sağlayabilirsiniz. Ofisinizde tercih ettiğiniz dekorasyonla çalışmak istediğiniz ortama kendiniz karar verebilirsiniz. Dosyalarınızı depolamak, sıralamak veya gruplandırmak için satın alacağınız dolaplar birbirinden farklı malzemeler kullanılarak üretilir. Ofisinizin ortamına göre, sizin isteğinize göre karar vereceğiniz ofis dolabı malzemeleri cam, ahşap veya metal olabilir. Asıl amacı ofisinizi daha düzenli tutmak ve dosyalarınızı depolamak olan ofis mobilyalarını, kişisel tercihinize göre daha canlı ve havalı seçerek ofisinize renk katabilirsiniz. Metal ofis dolabı, çelik saçtan üretilir. Çelik saç malzemesi dayanıklıdır. Sağlam ve paslanmaz yapısıyla tercih edilen metal ofis dolabının renk seçeneği görece azdır.  Dayanıklı olmasından dolayı daha resmi ofis ortamlarında tercih edilir. Pek çok farklı dizaynı olan metal ofis dolaplarında dosyalardan aksesuarlara, kişisel eşyalardan kıyafetlere pek çok farklı eşyayı depolayabilirsiniz. Çekmeceli, kapaklı, dikey, yatay ya da askılı modelleriyle dolapların çeşitliliği birbirinden fazladır. Darbelere daha dayanıklı olmasıyla tercih edilen demir ofis dolabı, toz boyalarla renklendirilir. Demir ofis dolabı, zorlu hava koşullarından kolay kolay etkilenmeyen bir yapıya sahiptir. Bu nedenle kullanıcılar tarafından güvenilir olmasıyla tercih edilir. Diğer dolap türlerine göre daha dayanıklıdır. Ofisinizin dizaynına ya da kullanım amacınıza göre tercih ettiğiniz renk ve modelleri satın alabilirsiniz. Ahşap ofis mobilyaları tercih ederek daha doğal bir ortamda çalışma ortamı sağlayabilirsiniz. En çok tercih edilen ofis mobilyaları arasında yer alan ahşap ürünlere dilediğiniz gibi motif işleyebilirsiniz. Ofis ortamını istediğiniz gibi ayarlayacağınız ahşap ofis mobilyaların montaj işi de oldukça kolaydır. Ahşap mobilyalar diğer mobilya türlerine göre daha ekonomiktir. Ofisinizi şeffaf bir görünüme kavuşturmak için cam ürünleri tercih edebilirsiniz. Ofis camlı dolap, dosyaları göz önünde tutmanızı ve çalışma esnasında ihtiyacınız olan dosyaya daha rahat ulaşabilmenizi sağlar. Cam raflı mobilyalar, diğer ofis mobilyalarına göre daha estetik bir duruşa sahiptir. Sevdiğiniz eşya ya da aksesuarları camlı raflarınızda sergileyebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi olan ofis dolapları, farklı tarz ve modellerle satışa sunularak tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için gerekli yardımı size sunar. Zevkinize ve tarzınıza göre üretilen ofis dolabı modelleri, tasarımıyla olduğu kadar size yardımlarıyla işlevsel fonksiyonlara sahiptir. Ofisinizin kullanım alanı ya da dosya kapasitenize göre dolap boyutunda farklılıklar olabilir. Daha küçük alanlarınızda küçük dolaplar kullanarak tasarımları daha güzel göstermeyi sağlayabilirsiniz.

Sağlam ve Uzun Ömürlü Ofis Dolapları

Küçük ofis dolabı, az sayıda eşyanızı ideal modeller ile daha estetik göstererek hem dizaynı bozmaz hem de dosyalarınızı depolamaya yarar. Ofis mobilyaları, ofisin daha düzenli görünmesini sağlamak amacıyla üretilir. Ofisinizin daha düzenli görünmesini sağlamak için ofis dolapları satın alabilirsiniz. Ofisinizin boyutlarına göre karar vereceğiniz dolaplar, daha geniş alanlar sağlamanıza imkân sağlar. Tek bir dolap satın alarak birçok malzemenizi yerleştireceğiniz dolaplar da üretilir. Çok amaçlı ofis dolabı satın alarak, ofisinizde tek bir dolap kullanarak ofisinizin daha düzenli hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Çok amaçlı dolabınızda görmek istemediğiniz kişisel kıyafetlerinizi fazladan depolama alanı ile saklamak isteyebilirsiniz. Ofis elbise dolabı modelleri, geniş hacimli yapısıyla kıyafetlerinizi depolamak için ideal seçenekler sunar. Ofisinizin daha düzenli görünmesi için alacağınız ofis dolapları, olası bir doğal afette üzerinize devrilerek yaralanmanıza sebep olabilir. Bunun önüne geçmek için üreticiler ofis mobilyaları modellerinde güvenliği üst seviyede tutar. Ofis mobilyalarında destek ayaklar takılarak olası devrilme sorununun önüne geçilir. Ofis dolapları aynı zamanda içinde barındırdığı dosya ve belgelerin de doğal afetlerde zarar görmesini engeller. Ofisinizin ortamına ve kullanım şartlarına göre farklı özellikler sunan ofis dolapları da üretilir. Kapaklı, sürgülü, dikey ya da yatay modeller en çok tercih edilen ofis dolabı modelleri arasındadır. Ofis boyutuna göre açılır kapaklılar zaman zaman kullanışlı olmayabilir. Bu tarz durumlarda ofis sürgülü dolap tercih edilebilir. Sürgülü kapaklar, alanına göre daha kullanışlı ve daha rahat bir kullanım sağlayabilir. Bulunduğu ortamı daha büyük gösterme özelliğine sahip sürgülü dolaplar, daha ferah bir ortam oluşturur. İsteğe göre sürgülü dolapların ön yüzünde yer alan ayna kapaklarıyla farklı dizaynlara sahiptir. Tek parça kullanılan kapakları ile çalışma alanınıza farklı ve güzel bir hava katmayı sağlar. Tercihe göre açık veya kapalı halde satılan ofis raflı dolap, açık bölümlerine dekoratif aksesuarlar yerleştirebilmenize de olanak sağlar. Kapalı rafları ise diğer tüm dolaplarınızda olduğu gibi depolama alanı olarak kullanabilirsiniz. Rafların boyutlarını da ofisinizin büyüklüğüne göre ayarlayabilirsiniz. Ofisiniz sizin ikinci eviniz olabilir. Evinizde yarattığınız farklı dokunuşlarla havasını değiştirmek yaşam kalitenizi arttırabilir. Aynı dokunuşları çalışma ortamınıza, ofisinize de yaparak hem çalışma performansınızı hem de pozitif enerjinizi arttırabilirsiniz. Evinizde ya da odanızda yer alan dekoratif ürünleri kendi çalışma alanınıza da taşıyabilirsiniz.

Ofisiniz Sizin Eviniz

Ofisinizde geçireceğiniz boş zamanları kitap okuyarak değerli hale getirmek isteyebilirsiniz. Ofisinizde bulunduracağınız kitaplık, kitaplarınızın daha düzenli görünmesini sağlarken dekoratif anlamda ortamın atmosferini değiştirebilir. Bunun için ofis kitaplık dolap satın alarak kitaplarınızı kitaplığa yerleştirebilir ve çalışma ortamınızın atmosferini değiştirebilirsiniz. Zevkinize ve ihtiyacınıza göre kitaplık modelleri satın alabilirsiniz.  Duvara monte edilebilen raf çeşitleri en çok kullanılan raftır. Değişik marka model ve tarzda ofisinize etkili bir hava katmakta başarılı olabilir. Ofis modelleri arasında diğer tercih edebileceğiniz seçenekler arasında kapaklı ve çekmeceli modeller de bulunur. Dosya ve belgelerinizi rahatlıkla saklayabileceğiniz aynı zamanda hızlı ulaşabileceğiniz bölümler de işinizi kolaylaştırabilir. Kilitli yapısıyla eşyalarınızın güvenli depolanmasını sağlayan kapalı ve çekmeceli modeller tercih edilen ofis dolapları arasında yer alır. Birbirinden ayrı kullanabileceğiniz ofis çekmeceli dolap modelleri birden fazla çekmece sayısıyla depolama alanınızı arttırarak geniş bir ortam sağlayabilirsiniz. Diğer dolaplara göre daha küçük bir yapıya sahip olan çekmeceli dolap, size çok yakın olarak küçük ofis eşyalarını muhafaza edebilir. Kilitli olma özelliğiyle güvenilir bir yapıya sahip olan çekmeceli dolaplardaki eşyalarınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Çalışma alanınızda az yer kaplayarak size geniş alanlar bırakan çekmeceli dolaplar, masanızın altında birleşik, sabit ya da hareketli bir şekilde kullanılır. Alt alta ayrı ayrı raflardan oluşarak küçük olmasına rağmen daha çok saklama alanı sağlayabilir.  Metalden üretildiği gibi ahşaptan imal edilen çekmece dolaplar da pratik kullanımıyla ofislerin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Ofisinize uygun renk ve tasarımdaki çekmeceleri satın alıp ofis mobilyalarınızı tamamlayabilirsiniz. Ofis mobilyaları arasında daha ergonomik yapıya sahip modeller de vardır. Yatay ve dikey ofis dolapları kendisine özgü yapım tarzlarıyla ve kullanım amaçlarıyla üretilir. Ofisinizin boyutuna ve eksikliğe göre satın alacağınız dolapları, eksik kısımları tamamlayacak şekilde seçebilirsiniz. Duruma göre dik bazı durumlarda ise yatay açılabilen ofis dolapları hem kullanımı kolaylaştırırken hem de dar alanlarda daha işlevsel görevler üstlenir. Yatay ofis dolabı, kullanım amacına göre ihtiyaç halinde büyük kolaylık sağlar.

Ofislerin en önemli parçaları mobilyalardır ve mobilyaların arasında dolaplar vazgeçilmez özelliklere sahiptir. Belge ve dosyaların depolanması için kullanılan ofis dolapları, işlevleri kadar dış görünüşün de ön planda olduğu tasarımlar sunar. Renk, desen ve çeşitli farklı özelliklerle üretilen dolaplardan dilediğinizi satın alarak zevkinize uygun bir ofis ortamı yaratabilirsiniz. Ofis dolabı fiyatları, kullanıldığı malzeme, üretildiği hammadde, işlemeler, dokular ya da rengine göre farklılık gösterebilir. İşinizi yürütmek için kullandığınız ofisiniz, sizin bir günde en çok zaman geçirdiğiniz yer olabilir. Ofisi düzenli hale getirmek sizin çalışma performansınızı yükseltebilir. Daha konforlu hissetmenize yarayacak düzenli bir ofis, mobilya tercihlerinizle göre değişiklik gösterebilir. Ofis atmosferini, satın alacağınız ofis mobilyalarıyla değiştirebilirsiniz. Rahatlatıcı, heyecanlı, dinamik ya da sade bir ofis tasarımı, satın alacağınız ofis dolaplarıyla desteklenebilir. Misafirlerinizi daha şık bir ortamda misafir edebilir, çalışma ortamınızı zevkinize göre dizayn edebilirsiniz. Tüm tarz ve zevklere uygun ofis dolaplarını, ihtiyacınıza göre satın alabilir, ofisinizi düzenleyebilirsiniz.

Ofis dolabı çeşitleri nelerdir?

Birbirinden farklı tarz ve seçenekte, ihtiyaca göre ofis dolapları çeşitleri bulunur. Metal, cam ya da ahşap modelleriyle, renk ve desenleriyle geniş yelpazede ürünler satışa sunulur.

Ofis dolabının kullanım alanları nelerdir?

İlk özellik olarak depolama amacıyla kullanılır. Düzensiz ofisleri daha toplu hale getirerek kategoriye ayırmaya yarayan ofis dolapları aynı zamanda renk ve desenleriyle dekoratif bir ürün haline gelir.

Ofis dolabı fiyatları neye göre belirlenir?

Çeşitli renk ve desenlere sahip ofis dolapları, üretilirken kullanılan hammaddesi ile fiyatında farklılık gösterebilir. Ayrıca modellerin boyutları da fiyata etki eden unsurlar arasında yer alır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ofis Dolapları ve Modelleri

6235 ürün listeleniyor
Kırtasiye / Ofis
Kırtasiye / Ofis
Ofis Mobilyaları
Ofis Mobilyaları
Ofis Dolapları
Ofis Dolapları
Anahtar Dolapları
Anahtar Dolapları
Dosya Dolapları
Dosya Dolapları
Soyunma Dolapları
Soyunma Dolapları
Temizlik Dolapları
Temizlik Dolapları
Keson
Keson
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 43 / 6235 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?