Kısa boylu, çekmeceli ve ayakları genelde tekerlikli olan kesonlar, ofislerde tercih edilen dolap türleri arasında yer alır. Ofis araç ve gereçlerine ulaşımı kolaylaştırır. Değişik tasarımlarda satışa sunulan kesonlar oldukça ekonomik fiyat seçeneklerine sahiptir. Çeşitli modellerde üretilen keson ürünleri arasından beğendiğinizi tercih edebilirsiniz. 

Keson Modelleri Nelerdir?

Kesonlar, kullanım alanları düşünülerek çeşitli modellerde üretilir. Masaya entegre olamayan keson modellerinde hareket olanağını artırmak amacıyla tekerlekler yer alır. Dönebilen tekerleri sayesinde dolabın taşınması ya da hareket ettirilmesi son derece kolaydır. Kullanım alanının genişliği ve ölçüsüne göre üretilen dar, uzun, kısa, geniş ve çok çekmeceli dolap seçenekleri vardır. Çekmeceli veya bölme detaylı olarak tasarlanan keson modelleri arasından beğendiğinizi seçebilirsiniz.

Değişik renklerde üretilen kesonlar en ve boy olarak standart boyutlara sahiptir. İsteğe göre farklı boy seçenekleri de tercih edilebilir. Teknik çizimlerinizi saklayabileceğiniz bir dolap arıyorsanız, yatay çekmeceli modellere yönelebilirsiniz. Yatay çekmeceli kesonlar, mimarlık ofislerinde çalışanlar için ideal bir seçenek olabilir. Güvenlik açısından anahtarlı modeller, eşyaların muhafaza edilmesine yardımcı olur. Özel eşyalarınızı güven içerisinde saklamak için anahtarlı ve kilitli model seçeneklerini tercih edebilirsiniz. 

Keson Seçiminde Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Keson seçiminde dikkat edilmesi gereken ilk önemli nokta, mobilyanın boyutudur. Kesonlar genelde kısa boylu ve yer kaplamayan ürünler olsalar da ihtiyacınızı tespit edip ona göre seçim yapmanız gerekir. Kesonu masanın altında kullanmak istiyorsanız ölçülerin masa ile uyumlu olması önem taşır. Klasör saklamak isteyenlerin çekmece derinliği geniş olan modelleri kullanması gerekir. Kullanacağınız alanın genişliğini göz önüne alarak keson seçimi yapabilirsiniz.

Keson seçiminde bir diğer önemli nokta ise çekmece sayısıdır. Dolapta saklamak istediğiniz eşyalar çok ise dört çekmeceli modelleri seçebilirsiniz. Ofiste özel eşyalarını güvenle saklamak isteyenler için anahtarlı ve kilitli modeller son derece idealdir. Tekerlekli keson ürünleri kullanım açısından daha işlevseldir. Tekerlekler sayesinde dolap kolay bir şekilde hareket edebilir. İsteğiniz doğrultusunda tekerlekli ya da tekerleksiz modellere yönelebilirsiniz. 

Kesonların Kullanım Alanları Nelerdir?

Kullanıldığında ekstra yer kaplamayan kesonlar genel olarak ofislerde kullanılır. Masa yanına ya da masa altına yerleştirilebilir. Hatta masa yanlarında birden fazla keson kullanılması da mümkündür. Sağ ya da sol köşeye doğru yaslanarak kesonların üzerinde bir çalışma bölümü yaratılabilir. Üst kısmı çoğunlukla düz olarak tasarlanan keson modelleri dekoratif amaçlı olarak da ofis köşelerinde kullanılabilir. Kesonlar, bitki yetiştirmeye ve eşya saklamaya olanak tanımaları bakımından bulunduğu ortama ayrı bir hava katar. Okumak istediğiniz dergi ve kitapları keson üzerindeki düz yüzeye yerleştirebilirsiniz. Dolabın üzerinde küçük de olsa bir okuma alanı oluşturabilirsiniz. Kırmızı, sarı, lacivert, pembe gibi değişik renklerde tasarlanan ürünleri tercih ederek ofisinize renk katabilirsiniz. 

Keson Fiyatları Ne Kadardır?

Keson fiyatları kendi arasında değişiklik gösterebilir. Mobilyanın yapımında kullanılan malzemeler, kesonun boyutu, tasarım özellikleri ve markası fiyatlandırma üzerinde oldukça etkilidir. Genel olarak ekonomik seviyelerde satışa sunulan kesonlar değişik tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Tasarımda yer alan detaylar ürünlerin fiyatını artırabilir. Sade ve küçük boyutlu modeller uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Çalışma masalarına hoş bir hava katan kesonların ahşap modelleri fiyat olarak biraz pahalıdır. Merkezi kilit sistemli, kendinden kulplu modeller rahat ve güvenli kullanım açısından tercih edilebilir. Fazla özelliği bulunmayan modellere göre yüksek fiyatlarda olsalar bile ekonomik seçenekleri de mevcuttur. Geniş bir seçenek yelpazesine sahip olan kesonlar arasından tarzınıza hitap eden modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Değişik keson modelleri arasından beğendiğinizi Hepsiburada.com ayrıcalıkları ile satın alabilirsiniz. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Keson Fiyatları ve Modelleri

70 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Adore Kesonlar
  2. Vena Kesonlar
  3. Uzay Ofis Kesonlar
  4. Astra Kesonlar
  5. Dessenti Kesonlar
  6. Ertok Kesonlar
  7. Deryawood Kesonlar
  8. Mobilya Pratik Kesonlar
  9. Ofissan Kesonlar
  10. Adetto Kesonlar
  11. Alpino Kesonlar
  12. Alpino Mobilya Kesonlar
  13. Arlight Kesonlar
  14. Dekofis Kesonlar
  15. Gkc Mobilya Kesonlar
  16. Kenyap Kesonlar
  17. MT Kesonlar
  18. Sherwood Kesonlar
  19. T-Design Kesonlar
  20. Xline Kesonlar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15312/60001664/60001816
Başa dön