Temizlik Dolapları

Ev, fabrika, spor merkezi, ofis, askeriye, okul, otel ve hastane gibi yaşam alanlarında kullanılan temizlik dolapları işlevsel özelliklerle tasarlanıyor. Çok amaçlı dolap modelleri arasında yer alan temizlik dolaplarını bahçe, balkon ve teraslarınızda da kullanabilirsiniz. Genellikle iki kapılı olarak tasarlanan temizlik dolapları, iç bölmeleri ve raflarıyla ihtiyaçlarınıza kolayca cevap veriyor. Geniş bir banyonuz varsa bir köşesine yerleştireceğiniz dolabınıza sadece temizlik malzemelerinizi koyarak kullanabilirsiniz.

Kullanışlı Bir Temizlik Dolabı Nasıl Olmalı?

Evinizde, iş yerinizde, bahçenizde ya da başka bir yerde kullanabileceğiniz temizlik dolapları ahşap, plastik ve metal malzemeden üretiliyor. Kullanım yerinize en uygun materyal ile üretilen dolabı kolayca bulabilirsiniz. Neme ve suya dayanıklı malzeme ile üretilen modelleri hem banyonuz hem de açık alanlarınız için tercih edebilirsiniz. İki kapılı plastik dolap modellerini bahçe ve balkon gibi açık alanlarda kullanmayı düşünebilirsiniz. Fabrika, hastane ve otel gibi iş yerlerinde ise metal malzemeden tasarlanan temizlik dolapları daha çok tercih ediliyor.

İşlevsel bir temizlik dolabı almak istiyorsanız, 5 ya da 6 bölmesi olan modelleri seçebilirsiniz. Temizlik setinin yerleştirileceği uzun bir bölmesi, ayarlanabilir rafları, temizlik malzemelerinin ve bezlerinin yerleşebileceği bölmeleri olan modeller, ideal kullanım konforu sunuyor. Alacağınız dolabın bölme sayısı çok olursa deterjanlarınızı sınıflandırarak yerleştirebilirsiniz. Aynı durum temizlik bezleriniz, süngerleriniz ve fırçalarınız için de geçerli oluyor. İş yerinde kullanılan temizlik dolaplarında ise iş kıyafetinin asılacağı bir bölümün olması önem kazanıyor.

Temizlik Dolabı Ölçüleri Nedir?

Temizlik dolapları ölçüleri ufak değişiklikler gösterse de, genel olarak dolaplar 2 kapılı ve uzun formlu olarak tasarlanıyor. Bazı modeller daha geniş ve kısa olurken bazıları ise daha dar ve uzun olarak üretiliyor. Ürünler içerisinde 92 cm genişlik, 40 cm derinlik ve 198 cm yükseklik ölçülerini taşıyan modeller olduğu gibi; 65 cm genişlik, 45 cm derinlik ve 177 cm yükseklik ölçülerini sunan ürünler de bulunuyor. Hafif oldukları ve kolay monte edildikleri için plastik temizlik dolapları ahşap olanlara oranla daha çok tercih ediliyor. Ev ve ofislerinizde kolayca yer bulabileceğiniz plastik temizlik dolaplarını kullanabilirsiniz.

Temizlik Dolaplarının Model Özellikleri Nelerdir?

Cazip fiyat seçeneği sunan plastik temizlik dolapları şık tasarımlar ile üretiliyor. Beyaz, gri, siyah ya da kirli beyaz gibi renk alternatifleri ile üretilen dolaplar bazen çift renk detayı da sunuyor. Kategoride yer alan temizlik dolabı seçeneklerini incelediğinizde, kendi kullanım yerinize en uygun modeli kolayca bulabilirsiniz. Dış mekanlar için tasarlanan bazı ürünlerin kapakları, yağmura karşı özel izolasyon desteği sunuyor. Açık alanda bulunan dolabınızın kuru kalmasını istiyorsanız, yükseltilmiş alt zemin detayı sunan modelleri tercih edebilirsiniz. Bahçe, teras ve balkonlarda kullanmak için tasarlanan temizlik dolapları kaliteli plastik malzeme ile üretiliyor. Çok amaçlı olarak değerlendirebileceğiniz bir dolap almayı istiyorsanız, 5 zeminli ve 4 raflı olan modellere yönelebilirsiniz. Bölme sayısı fazla olan dolaplarda farklı malzemelerinizi muhafaza edebilirsiniz. Temizlik dolabı modellerinin çoğu asma kilit takma imkânı da sunuyor.

Temizlik Dolabı Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Ahşap, plastik ve metal malzeme ile üretilen 2 kapılı temizlik dolapları farklı fiyat özellikleri sunuyor. Kaliteli malzeme ile tasarlanan, neme karşı dirençli, bölme sayısı fazla ve ayak detayı olan modeller, standart ürünlerden biraz daha yüksek fiyatlar taşıyor. Plastik malzeme ile tasarlanan ürünlerin fiyatları, dolabın sunduğu teknik ve tasarım özellikleriyle orantılı olarak değişim gösteriyor. Dış mekanlar ve açık alanlar için tasarlanan dolaplar, kaliteli plastikten üretildiği ve izolasyon desteği sağladığı için daha özel fiyatlarla sunuluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Temizlik Dolapları

9 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
DSACategoryId/2147483643/15312/60001664/21035884