Anahtar Dolapları

İş yerlerinde, apartmanlarda, okullarda ve otellerde son derece kullanışlı bir şekilde yararlanabileceğiniz anahtar dolapları ile çok sayıda anahtarı bir arada toplayabilirsiniz. Birçok anahtarın bir arada saklanmasını gerektiren işlerde çalışanların görevlerini yerine getirmelerini kolaylaştıran anahtar dolapları farklı kapasitelere sahip modelleri içerir. Kapaklı ve korumalı modellerin yanı sıra açık ve pano şeklinde anahtar dolapları da bulunur. Kilitli dolaplar güvenliği artırırken bankalarda ve konaklama işletmelerinde verimli bir kullanım yaşatır. Vestiyer, danışma gibi bölümlerde duvara asılabilen anahtar dolapları hafif ve kullanışlı yapılarıyla dikkat çeker. Kolayca monte edebileceğiniz dolaplar arasından seçim yaparak odaların ve kapıların kullanımı için gerekli olan anahtarlıkları düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Anahtar Dolaplarının Fiyatları Ne Kadar?

Camlı anahtar dolapları açılabilir kapaklarıyla anahtarların nerede olduğunu görebilmenize olanak tanır. Camın ardından gördüğünüz anahtarı kapağı açarak alıp oda sahibine kolayca uzatabilirsiniz. Vidalar yardımıyla takılmış anahtarlık askılıkları dolapların boyutlarına göre farklı kapasitelere sahiptir. Kilitlenebilir kapak özelliğinden yararlanarak danışmada bulunmadığınız zamanlarda dolabın kapağını kilitli tutabilirsiniz. Ofislerde ya da okullarda kullanılabilen orta boy anahtar dolapları soyunma odalarının anahtarlarını sunmak için spor salonlarında da değerlendirilebilir. Alüminyum çerçeve özelliğine sahip ürün çeşitleri dayanıklılıkları ile dikkat çeker. Şık kesimleri ve dekoratif görünümleriyle beğeni toplayan anahtar dolapları aracılığıyla işletmenizin tüm anahtarlarını güven içerisinde saklayabilirsiniz. Büyük boy anahtar dolapları çok sayıda odaya sahip oteller için kullanılmaya uygundur. Dengeli ve düzenli bir şekilde dizebileceğiniz anahtarları alfabetik ya da numaraya göre gruplayarak ihtiyaç duyduğunuz ürünü hemen bulabilirsiniz. Güven veren markaların tasarımını gerçekleştirip ürettiği anahtar dolapları çekmece kilitlerini açan anahtarları da bir arada depolamanıza imkân tanır.

Anahtar Dolabı Modelleri Nelerdir?

Demir kapaklı ve oldukça güvenli dolaplar önemli kasaların anahtarlarını saklayabilmenize yardım eder. Şifreli açılış özelliğine sahip anahtar dolaplarını kullanarak şifreyi bilmeyen kişilerin kapağı açamamasını sağlarsınız. Büyük boyutlu anahtarları yerleştirebilmeniz için uygun boşluklara sahip pano bölümleri sayesinde aradıklarınıza konforlu bir biçimde ulaşırsınız. Anahtar benzeri materyallerin saklanmasına da olanak tanıyan dolaplar eşyalarınızı organize ederek zaman kazanmanıza yardımcı olur. Etiketleme yaparak pano üzerine yapıştırmalar koyabilirsiniz. Bu sayede birinci kat anahtarları için ayrı, ikinci kat anahtarları için ayrı bir alan elde edersiniz. Giriş kat, tuvaletler gibi farklı gruplamalarla anahtarları tasnif edebilirsiniz. İnce alüminyum dolaplar dayanıklılıklarına ek olarak hafiflikleri sayesinde taşıma ve yerleştirme gibi konularda işlerinizi kolaylaştırır. Kapakları kapatarak giriş kattaki toz ve kirlerin anahtarların üzerine yapışmasını önleyebilirsiniz. Bir bez yardımıyla anahtar dolaplarının kapaklarını ve üst kısımlarını silebilirsiniz. 

Anahtar Dolabı Nasıl Açılır?

Kapaksız dolaplar açmaya ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. Anahtar doğrudan ulaşım olanağı sağlayan kapaksız dolapların yanı sıra cam ya da alüminyum kapağa sahip farklı modeller de bulunur. Bu modellerin kilidini kullanarak kapağı açabilirsiniz. Ahşap dolaplar dekoratif özellikleri ve nostaljik görünümleri ile oluşturmak istediğiniz tasarıma katkı sağlayabilir. Oldukça az alan kaplayan ve duvara da asılabilen modeller alandan tasarruf etmenizi ve vestiyer bölümünde hareket yetinizi daha rahat kullanmanızı sağlar. Danışma bölümünde anahtar dolabı için ayırdığınız alanı baz alarak sizin için en uygun ürün modellerini inceleyebilirsiniz. Anahtar dolapları açık renklerin yanı sıra daha koyu renklerle de üretilir. Birden fazla renge sahip modellerle dikkat çeken bir dolap modeli de satın alabilirsiniz. Anahtar dolabını yerleştireceğiniz alanın dizaynına uyum gösterecek bir modeli tercih edebilirsiniz. Anahtarlıklar için oluşturulmuş askılar dayanıklı yapıları sayesinde kırılma, kopma gibi sorunlar yaşatmadan oda kapılarının anahtarlarını saklamanıza katkıda bulunur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Anahtar Dolapları

250 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 42 / 250 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?