Size ilham veren bir ortamda çalışmak bambaşkadır. Zihninizi açık tutan ve üretkenliğinizi artıran bir mekanda başarı zaten kendiliğinden gelecektir. Bu keyfi her zaman yaşamak için kendinize özel bir oda ayırabileceğiniz gibi evinizin herhangi bir köşesini de rahatlıkla kullanabilirsiniz. "Home Office" bir işle meşgulseniz; ev ortamında da mesai yapmanız gerekiyorsa ya da öğrenciyseniz verimli çalışmak için evinizde mutlaka ayrı bir çalışma alanı bulunmalı. Kendi tarzınızı ve zevklerinizi yansıtabileceğiniz çalışma alanınızı döşerken, görsel ögeler kadar işlevsellik ve konforu da baz almanızda fayda var. Böylece, işlerinizi, konsantrasyonunuz bölünmeden yapabilirken, çok daha verimli çalışmanız da mümkün olacaktır.

Çalışma Odası Takımı Fiyatları

Evde çalışmanın belki de en iyi taraflarından biri, çalışmaya ayıracağınız alanı dilediğiniz şekilde dekore etme şansınızın olmasıdır. Kitaplığınızın boyutları, masanızın genişliği gibi detayların yanı sıra aydınlatmadan duvar kağıtlarına kadar bin bir çeşit aksesuar ile hayalinizdeki konsepti hayata geçirmeniz oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken, nasıl bir mekanda çalışırken kendinizi daha iyi hissedeceğinize karar vererek işinizi kolaylaştıracak eşyaları bir araya getirmek olacaktır.

Çalışma odası takımı seçerken, ilk önce ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Küçük bir odada çalışmanız gerekiyorsa dar mekanlar için uygun mobilyalar seçmeniz gerekebilir. Örneğin, arka panelli bir masa tercih ederek yer kazanabilir; masanın kitaplık bölümüne ise birçok eşyanızı kolayca yerleştirebilirsiniz. Odanızın alanı darsa raf şeklindeki kitaplıklar da işinizi bir hayli kolaylaştıracaktır. Böylece kalabalık yapan eşyalar ortadan kalkacağı gibi en önemli bilgi kaynağı olan kitaplarınızı da düzenli bir şekilde dizebilirsiniz. Mekanları çok daha ferah ve aydınlık gösteren beyaz mobilyalar, küçük bir illüzyonla çalışma odanızı genişletecektir. Tekdüzeliği kırmak isterseniz halı, perde ve aksesuarlarınızda kontrast oluşturan renkler kullanarak muhteşem bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Çalışma odalarının vazgeçilmez parçalarından biri de çalışma masalarıdır. Bilgisayar masalarının ebatları çocuk ve yetişkinler için ayrı planlandığı için dikkat dağınıklığını önlemek açısından herkesin mutlaka kendine özel bir çalışma masası olmalıdır. Öte yandan evin tüm bireyleri için kolaylık sağlayan laptop sehpaları, katlanabilir formlarıyla her mekanda kullanıma son derece uygun olur. Böylece salonunuzda vakit geçirirken bir yandan da bilgisayarınzda tamamlamanız gereken işleri yapabilirsiniz.

Çalışma odası takımı fiyatları, ihtiyaç duyduğunuz modelin özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Yüksek kalite standartları bakımından birbirinden farkı olmayan ürünler arasındaki fiyat farkları; daha çok takımlardaki parça sayısı, ebat, fonksiyonel özellikler, kullanılan malzeme gibi detaylardan kaynaklanır.

Çalışma Odası Takımı Modelleri

Evde kendinize bir ofis kurgulamanızı sağlayan çalışma odası takımları arasında birbirinden işlevsel ürünler yer alıyor. Kitap kurtları için geniş hacimli kitaplıklar, rahat hissetmenizi sağlayan çalışma koltukları, raf sistemli masalar ve daha pek çok seçenekle tarzınızı ortaya koymanız bir hayli kolay oluyor. Doğadan aldıkları renklerle göz dolduran 200'den fazla kitaplık arasında her zevk ve beklentiye uygun bir model mutlaka bulunuyor.

Çalışma odanız genişse tek bir kitaplıkla asla yetinmek zorunda değilsiniz. Farklı noktalara konumlandıracağınız tasarımlarla kitap ve aksesuarlarınız, kalabalık yaratıyor olmaktan çıkarak harika bir görüntü oluşturacaktır. Eğer odanız yeni bir kitaplığa yer açacak büyüklükte değilse bu sefer de raflar sizin için biçilmiş kaftan olacaktır. Çalışma odalarında etkin ve pratik bir kullanım sunan duvar raflarıyla çalışırken size şevk verecek bir mekana imza atabilirsiniz.

Çalışma odasında rahat hissetmek ve başarmanın hazzını doyasıya yaşamak için çalışma koltuğunuzu da titizlikle seçmeniz önemlidir. Bu sayede işinize en iyi şekilde yoğunlaşacağınız gibi uzun saatler yorulmadan çalışmanın keyfine de varabilirsiniz. Kullanışlı modelleriyle hayatınızı kolaylaştıran çalışma koltukları; siyah, krem, kırmızı, mor, turuncu, mavi ve pembe gibi farklı renk alternatifleriyle de çalışma odanızın dekoruna bire bir uyum sağlar. Decortie, NAVdecoration ve Kenyap gibi seçkin markaların çalışma odası takımı modelleri arasından beklentilerinize en uygun ürünleri seçebilir; evinizde huzur ve konforla çalışacağınız bir alana sahip olabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çalışma Odası Fiyatları

Bilgisayar Masaları ve Çalışma Üniteleri
Çalışma Koltukları
Kitaplıklar
Takımlar
Raflar
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/60002028/18021299/18021307