En Kaliteli Bilgisayar Masaları

Çalışma odalarının olmazsa olmazı, her yaştan kullanıcının ihtiyacı olan bilgisayar masası & çalışma üniteleri tek kategoride kullanıcılara sunuluyor. Şık tasarımları, alternatif modelleri, kitaplık eklentileri veya çekmeceli opsiyonları ile farklı ihtiyaçlara cevap veren ürünler; genç odaları, çocuk odaları ve yetişkinlerin çalışma alanları için uygun seçenekleri bir arada bulunduruyor. Her bütçeye uygun bir alternatifin yer aldığı kategoride farklı bilgisayar modellerine göre de seçenekler kendine yer buluyor.

Bilgisayar Masası & Çalışma Üniteleri Fiyatları

Bilgisayar masası & çalışma üniteleri fiyatları, ürünlerin maliyetine göre değişiyor. Maliyetleri; ürünlerin imal edilmiş olduğu materyaller, aksesuarlar, ürün eklentileri, takım veya set opsiyonları belirliyor. Örneğin, ceviz ağacından imal edilen bir masa, cila veya kaplama da bulundurması halinde standart kiraz ağacından yapılmış bir masadan daha yüksek fiyatlara alıcı bulabiliyor. Ürünler, PVC kaplama ile dayanıklılık vadeden çalışma takımları, vidalama sistemleri, kulplarının materyaller gibi detaylarla da birbirlerinden ayrılıyor. Tüm bu detaylar, fiyatlar arasında farka yol açarken, ürünlerin masa üstü veya diz üstü bilgisayarlara uygun kullanışlı eklentileri de fiyatlarda değişikliğe neden olabiliyor. Masa üstü bilgisayarlar için olan modeller, kasa alanı ve monitör için kablo geçirme kısımları bulundururken, diz üstü bilgisayarlar için uygun olan masalarda portatif bilgisayar yükselticiler veya fan soğutucu alanlar yer alabiliyor.

Çalışma masalarında kitaplık da isteyenler için raf bulunduran modeller, çekmece ve raf gibi her alternatif özellik için fiyat yükseltebiliyor. Kullanışlı ve kolay taşınabilir olan masalar arasında seçim yapmak zor olduğunda sitenin "karşılaştır" özelliği, kullanıcılara yardımcı oluyor. Fiyat karşılaştırması yapılırken ürünlerin tüm özelliklerinin değerlendirilmesi ve bunun ardından karar verilmesi öneriliyor.

Bilgisayar Masası & Çalışma Üniteleri Modelleri

Bilgisayar masası & çalışma üniteleri modelleri, çocuk odaları için renkli seçeneklerle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Kırmızı, mavi, yeşil gibi renklerde çeşitlerin bulunabileceği tasarımlar arasında karikatürler ve eğlenceli desenler de göze çarpıyor. Farklı markalardan ürünlerin yer aldığı seçkide beğenilen bir masanın takım oluşturmak adına alınabilecek farklı parçaları da diğer kategorilerden bulunabiliyor.

Erkek ve kız çocuklar için de alternatiflerin yer aldığı çocuk çalışma masaları, düzen gereksinimi için küçük gözler, bölmeli çekmeceler ve kapaklı dolaplar da bulundurabiliyor. Genç odaları için hazırlanan tasarımlarda geniş raflar öne çıkarken; yetişkin ürünlerinde kütük ağaç materyallerine daha sık rastlanıyor. "Vintage" masa arayanlar için eskitme tasarımların yer bulduğu ürünler arasında modern izler taşıyan metalik detaylar bulunduran masalar ve klasik çalışma ürünleri de kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Yalnız ev içi kullanım için değil; ofis için de seçeneklerin bulunduğu üniteler, tekerlekli parçalar sunarak zahmetsiz yer değiştirme imkanı sağlıyor. Kimi modeller, yanlarında sandalyeler de bulundurabiliyor. Ürünlerin tüm özellikleri, ürün açıklamaları ve görselleri aracılığıyla öğrenilebiliyor. Çalışma odalarında kullanılabilen, evin tasarımına göre salonlarda, çocuk odalarında da yer bulabilen masalar, farklı beğenilere ve bütçelere sahip kullanıcılar için uygun birer alternatif bulunduruyor. Ürünler, farklı servis ve garanti sürelerine sahip olabilirken, seçim yapılırken tüm özelliklerinin, fiyatının ve monte-demonte durumunun dikkate alınması öneriliyor.

En sade seçeneklerden, en havalı alternatiflere kadar onlarca çalışma masası, kullanıcıları bekliyor. Üzerine bilgisayarın yanı sıra, kalemlik gibi işlevsel araçların, biblo ve masa lambası gibi dekoratif malzemelerin de konulabileceği masaların ağırlık taşıma kapasitesi de ürün özellikleri arasında önem taşıyor. İdeal çalışma ve oturma düzenine göre optimum rahatlık ve işlevsel kullanım imkanı sağlanması düşünülerek tasarlanan boy ve en oranları ile farklı boyutlardaki masalar, kullanıcılara sunuluyor.

Ofis Bilgisayar Masaları

Masaüstü ve dizüstü formundaki bilgisayarlar, günlük yaşamın olduğu kadar iş hayatının da vazgeçilmez bir parçası hâline geldi ve bilgisayarların etkinliği her geçen gün daha da artıyor. Bilgisayarların konumlandırıldıkları alanlar, bilgisayar çevre birimlerinin ve diğer yardımcı araçların kullanımı noktasında belirleyici rol oynuyor. Uzun süreli kullanımlarda çalışmalarınızı aksatmadan sürdürebilmeniz, çoğu zaman bilgisayarlarınızı yerleştirdiğiniz bilgisayar masalarıyla da bağlantılı oluyor. Alanında uzman markalar tarafından geliştirilerek sizlere sunulan ofis bilgisayar masası modelleri; masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızı, çevre birimlerini ve gereksinim duyduğunuz diğer tüm eşyalarınızı konumlandırabileceğiniz şık, nitelikli ve ergonomik mobilyalar olarak değerlendiriliyor. Evde, iş yerinde ya da okullarda kullanılabilecek şekilde tasarlanan bilgisayar masaları; yapısal özelliklerine, üretildiği malzemenin türüne ve ebatlarına göre farklılıklar gösterebiliyor.

Hangi Alanlar İçin Hangi Tür Ofis Bilgisayar Masaları Seçilmelidir?

Tüketicilerin gereksinimleri göz önüne alınarak üretilen bilgisayar masaları, hem markalara hem de markaların geliştirdikleri serilere bağlı olarak büyük değişiklikler içerebiliyor. Bu noktada bilgisayar masalarının hangi alanlara konumlandırılıp ne sıklıkta ve hangi amaçla değerlendirileceği, doğru bilgisayar masası modelinin seçiminde önemli pay sahibi oluyor.

Genel itibarıyla monitör, yazıcı ve benzeri parçaların yerleştirilebileceği geniş bir yüzey, klavye ve farenin konumlandırılabileceği sürgülü yapıda ek bir bölme, çekmece, dolaplı ya da dolapsız raflı hazne gibi parçalardan oluşan modellerin boyutları doğrultusunda özellikleri de değişebiliyor. Ev ve okul gibi alanlarda değerlendirilebilecek şekilde tasarlanan bilgisayar masası çözümleri, küçük ve orta boylarda olabilirken daha geniş ofis ortamlarında kullanılabilecek yapıdaki masaların ise yüzey alanı çok daha geniş oluyor. Bu sayede masasının üzerini yalnızca bilgisayar ve bağlı birimlerden ziyade diğer eşyalarla birlikte kullanıp organize etmek isteyen profesyoneller, daha konforlu ve verimli bir çalışma süreci yaşayabiliyor. Gereksinim hâlinde boyut ve ekstraları göz önüne alınarak ev ya da okullar için de geniş yüzeyli modeller tüketiciler tarafından tercih edilebiliyor.

Seçeceğiniz markanın ürettiği bilgisayar masalarının genişlikleri gibi, yükseklikleri de farklılık gösteren parametrelerden biri şeklinde kabul ediliyor. Yüksekliği ayarlanabilen ofis koltuklarıyla keyifle kullanılabilecek masaların pabuç olarak isimlendirilen taban kısımları, masanın toplam yüksekliğinin bir miktar değiştirilebilmesini mümkün kılarken pabuçların zeminle temas eden noktalarının kauçuk ve benzeri materyallerle kaplanmış olması, masanın kurulum sonrasında hareket etmesini engelliyor. Aynı zamanda hassas zeminlerde masa ayaklarından kaynaklı çizilme ve zedelenmelerin de önüne geçiyor.

Ofis Bilgisayar Masası Fiyatları Neye Göre Değişiklik Gösterir?

Ahşap mobilya modellerinde gözlemlenebilen materyal farklılıkları, kaplama çeşitliliği, dayanıklılık arttırıcı unsurlar ve diğer tüm etmenler, mobilya üreticilerinin ortaya koyduğu ofis bilgisayar masası modellerinde de gözlemlenebiliyor. Ebat ve masanın imalatı için uygun görülen materyalin yapısı, fiyatlarda değişiklik gözlemlenmesinde etkili oluyor. Bunun yanında masalarda raflı bölümlerin bulunması, bilgisayar kasasının yerleştirilebileceği ekstra alanların varlığı, sürgülü klavye alanlarının boyutu, çekmece, kablo kanalı ve diğer alanların masayla bütünleşik sunulması, ofis bilgisayar masası fiyatlarında çeşitlilik oluşmasına ortam hazırlıyor. Ayrıca kimi markaların ürettiği ofis bilgisayar masalarında güneş ışığı, nem ve su gibi masa yüzeyine zarar verebilecek dış etkenlere karşı birtakım kaplamalar yer alabiliyor. Bu tarz kaplamayla donatılan masaların fiyatları, kaplamasız çözümlerden daha farklı fiyat aralıklarında bulunuyor.

Evde, okulda ya da iş yerinizde masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızı kullanırken herhangi bir zorluk yaşamak istemiyor, ilgili cihazları yüksek verimle değerlendirmeyi hedefliyorsanız, kategori aracılığıyla ofis bilgisayar masalarını inceleyebilirsiniz. Mobilya sektörünün önde gelen isimlerinin geliştirdiği modeller arasından gereksinimlerinize uygun çözümü, kolaylıkla satın alabilir, bilgisayar kullanım sürecinize farklı bir boyut kazandırabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Bilgisayar Masası

1.982 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home Bilgisayar Masaları
  2. RomanoDizayn Bilgisayar Masaları
  3. Kenz Life Bilgisayar Masaları
  4. Kalender Dekor Bilgisayar Masaları
  5. Cadde Yıldız Bilgisayar Masaları
  6. Zizuva Bilgisayar Masaları
  7. Archi Ahşap Atölyesi Bilgisayar Masaları
  8. Bimossa Bilgisayar Masaları
  9. Masifart Bilgisayar Masaları
  10. Remaks Bilgisayar Masaları
  11. BK Concept Bilgisayar Masaları
  12. Ahşap Sokağı Bilgisayar Masaları
  13. BMdekor Bilgisayar Masaları
  14. Moonlife Bilgisayar Masaları
  15. Wood Vizyon Bilgisayar Masaları
  16. Noowa Bilgisayar Masaları
  17. Arnetti Bilgisayar Masaları
  18. EVDEMO Bilgisayar Masaları
  19. Kids & Teens Bilgisayar Masaları
  20. My Mob Bilgisayar Masaları
 2. Ev ve Yaşam Trendleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Renk A-Z
 8. Yükseklik A-Z
  1. 75 cm
  2. 100 cm
  3. 110 cm
  4. 118 cm
  5. 12 cm
  6. 120 cm
  7. 126 cm
  8. 130 cm
  9. 135 cm
  10. 140 cm
  11. 145 cm
  12. 150 cm
  13. 160 cm
  14. 176 cm
  15. 180 cm
  16. 200 cm
  17. 24 cm
  18. 28 cm
  19. 55 cm
  20. 57 cm
 9. Malzeme
 10. Ebatlar A-Z
  1. 120 x 72 x 65 cm
  2. 150 x 75 x 65 cm
  3. 180 x 75 x 65 cm
  4. 75 x 150 cm
  5. 60 x 90 cm
  6. 75 x 140 cm
  7. 75 x 130 cm
  8. 60 x 120 cm
  9. 120 x 60 cm
  10. 40 x 90 x 75 cm
  11. 90 x 60 cm
  12. 75 x 70 cm
  13. 40 x 100 x 75 cm
  14. 60 x 120 x 75 cm
  15. 50 x 100 x 75 cm
  16. 40 x 110 cm 75 cm
  17. 40 x 120 x 75 cm
  18. 40 x 160 x 75 cm
  19. 40 x 170 x 75 cm
  20. 40 x 80 x 75 cm
 11. Satıcı A-Z
 12. Genişlik A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021307/18021341
Başa dön