En Kaliteli Bilgisayar Masaları

Çalışma odalarının olmazsa olmazı, her yaştan kullanıcının ihtiyacı olan bilgisayar masası & çalışma üniteleri tek kategoride kullanıcılara sunuluyor. Şık tasarımları, alternatif modelleri, kitaplık eklentileri veya çekmeceli opsiyonları ile farklı ihtiyaçlara cevap veren ürünler; genç odaları, çocuk odaları ve yetişkinlerin çalışma alanları için uygun seçenekleri bir arada bulunduruyor. Her bütçeye uygun bir alternatifin yer aldığı kategoride farklı bilgisayar modellerine göre de seçenekler kendine yer buluyor.

Bilgisayar Masası & Çalışma Üniteleri Fiyatları

Bilgisayar masası & çalışma üniteleri fiyatları, ürünlerin maliyetine göre değişiyor. Maliyetleri; ürünlerin imal edilmiş olduğu materyaller, aksesuarlar, ürün eklentileri, takım veya set opsiyonları belirliyor. Örneğin, ceviz ağacından imal edilen bir masa, cila veya kaplama da bulundurması halinde standart kiraz ağacından yapılmış bir masadan daha yüksek fiyatlara alıcı bulabiliyor. Ürünler, PVC kaplama ile dayanıklılık vadeden çalışma takımları, vidalama sistemleri, kulplarının materyaller gibi detaylarla da birbirlerinden ayrılıyor. Tüm bu detaylar, fiyatlar arasında farka yol açarken, ürünlerin masa üstü veya diz üstü bilgisayarlara uygun kullanışlı eklentileri de fiyatlarda değişikliğe neden olabiliyor. Masa üstü bilgisayarlar için olan modeller, kasa alanı ve monitör için kablo geçirme kısımları bulundururken, diz üstü bilgisayarlar için uygun olan masalarda portatif bilgisayar yükselticiler veya fan soğutucu alanlar yer alabiliyor.

Çalışma masalarında kitaplık da isteyenler için raf bulunduran modeller, çekmece ve raf gibi her alternatif özellik için fiyat yükseltebiliyor. Kullanışlı ve kolay taşınabilir olan masalar arasında seçim yapmak zor olduğunda sitenin "karşılaştır" özelliği, kullanıcılara yardımcı oluyor. Fiyat karşılaştırması yapılırken ürünlerin tüm özelliklerinin değerlendirilmesi ve bunun ardından karar verilmesi öneriliyor.

Bilgisayar Masası & Çalışma Üniteleri Modelleri

Bilgisayar masası & çalışma üniteleri modelleri, çocuk odaları için renkli seçeneklerle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Kırmızı, mavi, yeşil gibi renklerde çeşitlerin bulunabileceği tasarımlar arasında karikatürler ve eğlenceli desenler de göze çarpıyor. Farklı markalardan ürünlerin yer aldığı seçkide beğenilen bir masanın takım oluşturmak adına alınabilecek farklı parçaları da diğer kategorilerden bulunabiliyor.

Erkek ve kız çocuklar için de alternatiflerin yer aldığı çocuk çalışma masaları, düzen gereksinimi için küçük gözler, bölmeli çekmeceler ve kapaklı dolaplar da bulundurabiliyor. Genç odaları için hazırlanan tasarımlarda geniş raflar öne çıkarken; yetişkin ürünlerinde kütük ağaç materyallerine daha sık rastlanıyor. "Vintage" masa arayanlar için eskitme tasarımların yer bulduğu ürünler arasında modern izler taşıyan metalik detaylar bulunduran masalar ve klasik çalışma ürünleri de kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Yalnız ev içi kullanım için değil; ofis için de seçeneklerin bulunduğu üniteler, tekerlekli parçalar sunarak zahmetsiz yer değiştirme imkanı sağlıyor. Kimi modeller, yanlarında sandalyeler de bulundurabiliyor. Ürünlerin tüm özellikleri, ürün açıklamaları ve görselleri aracılığıyla öğrenilebiliyor. Çalışma odalarında kullanılabilen, evin tasarımına göre salonlarda, çocuk odalarında da yer bulabilen masalar, farklı beğenilere ve bütçelere sahip kullanıcılar için uygun birer alternatif bulunduruyor. Ürünler, farklı servis ve garanti sürelerine sahip olabilirken, seçim yapılırken tüm özelliklerinin, fiyatının ve monte-demonte durumunun dikkate alınması öneriliyor.

En sade seçeneklerden, en havalı alternatiflere kadar onlarca çalışma masası, kullanıcıları bekliyor. Üzerine bilgisayarın yanı sıra, kalemlik gibi işlevsel araçların, biblo ve masa lambası gibi dekoratif malzemelerin de konulabileceği masaların ağırlık taşıma kapasitesi de ürün özellikleri arasında önem taşıyor. İdeal çalışma ve oturma düzenine göre optimum rahatlık ve işlevsel kullanım imkanı sağlanması düşünülerek tasarlanan boy ve en oranları ile farklı boyutlardaki masalar, kullanıcılara sunuluyor.

Bilgisayar Masası

1.112 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Glam
  2. Hepsiburada Home
  3. Sanal Mobilya
  4. Dekorister
  5. Yıldız Mobilya
  6. Kalender Dekor
  7. BMdekor
  8. Yurupa
  9. Yurudesign
  10. Rafline
  11. Kenz Life
  12. Moonlife
  13. Archi Mobilya
  14. Archi Ahşap Atölyesi
  15. Minar
  16. Arnetti
  17. Ahşap Sokağı
  18. Hodbehod
  19. My Mob
  20. BRN
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021307/18021341
BAŞA DÖN