Takımlar

Genç ve çocuk odaları kadar yetişkinlerin çalışma odaları ve ofisler için de ideal olan çalışma takımı, tam konsantrasyon içinde bir çalışma ortamı kurulmasına yardımcı oluyor. Gerekli araçların düzenlenmesi ve kolay kullanımı için kullanıcılara yardımcı olan mobilyalar, özel sandalye ve aksesuarlarla tamamlanıyor. Aydınlatma ve kendinden sahip olduğu çalışma aksesuarı seti gibi detaylarla farklılaşan tasarımlar, kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Çalışma Takımı Fiyatları

Çalışma takımı fiyatları, daha fazla özellik taşıyan ürünlerde daha yüksek olarak belirleniyor. Tescilli ürünler, farklı etiketlerle alıcı bulurken, ürünlerin yanında garanti belgesi verilip verilmediği, ürün açıklamaları alanından görülebiliyor. İçerisinde cd ve dvd arşivlenecek alanlar bulunan, kapaklı ve kilitli raflarla zenginleşen seçenekler, kullanım açısından sağladığı avantajı fiyatlarında da gösteriyor. Ürünlerin markalarına ve tasarımlarına göre değişkenlik gösteren fiyatlar, mobilyaların materyallerini de kıstas alabiliyor. Ceviz ağacından imal edilen mobilyalar, masif veya kayın malzemelerden daha pahalı olurken pvc kaplamalar, çizilmeye karşı güçlendiren cilalar da ürün fiyatlarını artırıyor.

Kimi takımlar, sandalye ve raf da bulundururken, setin içinde yer alan parça sayısı da fiyatı belirliyor. Kimi kitaplık ve masalar, metal ayak ve aksesuarlarla tamamlanıyor. Aksesuarların ham maddesi, üzerinde yer alan detaylar da ödenecek ücretin skalasını genişletebiliyor. Mobilya fiyatları, sezon modası detayları bulunduran ürünlerde daha yüksek ivme gösterirken, sezon sonu ürünler daha kolay ulaşılabilir fiyatlarla kullanıcılara sunuluyor. Pirinç detaylar bulunduran klasiklerde ürün içine yerleştirilen ışıklandırmalar göze çarpabiliyor. Tüm elektronik aksamı içinde bulunduran ürünler, daha yüksek fiyatlarla alıcı buluyor. Verimli bir çalışma ortamının olmazsa olmazlarını barındıran setler, sitede yer alan "karşılaştır" butonu vasıtasıyla kolaylıkla kıyaslanabiliyor. Fiyat karşılaştırması yapılırken tüm ürün özelliklerinin detaylıca incelenmesi tavsiye ediliyor.

Çalışma Takımı Modelleri

Çalışma takımı modelleri içerisinde genellikle masa, sandalye ve kitaplık bulunuyor. Ekstra rafların da yer alabildiği takımlarda montaj gerektiren ürünler de yer bulabiliyor. Ürünlerin demonte olup olmadığı, "açıklamalar" kısmından görülebiliyor. Parçalı raflar, farklı boyutlardaki evrak dosyaları, kitaplar ve dvd'leri toparlarken kimi masa ve dolaplarda yer alan çekmeceler de kullanışlılık özelliğini zenginleştiriyor. Kimi mobilyalar, melamin yüzey ve pvc kenarlarla dayanıklılık kazanırken, mobilyalarda farklı renk ve materyal alternatifleri sunuluyor.

Mobilyaların zemine uygunluğu, hassas zeminlere zarar verip vermediği, görseller ve ürün özellikleri kısımlarından kontrol edilebiliyor. Üzerine bilgisayar yerleştirilerek kullanılabilen tasarımlar, masa üstü ve diz üstü bilgisayar kullanımları için uygun ergonomiye sahip olmaları ile dikkat çekiyor. Çocuklar için tasarlanan modeller, üzerlerinde karikatür veya kahraman figürleri bulunduruyor. Gençler ve yetişkinler için hazırlananlar, daha sade özelliklerle kullanıcıların karşısına çıkarken, ofis kullanımı için olanlar, daha çok tekerlekli mobilya ve sandalyeler bulunduruyor. Çalışma masası çeşitleri, boyutlar açısından da opsiyon sunuyor. Farklı boyutlardaki masa ve dolaplar içinden ihtiyaca ve zevke en uygun seçimler yapılabiliyor. "Vintage", "retro", "modern" ve "country" modellerin yer aldığı ürün seçkisi, klasikler ile de zenginleşiyor. Stil sahibi kullanıcıların yaşam tarzlarını yansıtan modeller, açılır kapanır modüler sistemler de bulundurabiliyor. Katlanır raflar ve masalar da yer tasarrufu isteyenlerin tercihi oluyor. Çalışma odaları takımları, tarza uygun deri, "patch" veya berjer koltuklarla tamamlanabiliyor.

Biblolar, kitaplar, masa lambaları ile de tamamlanan dekorasyonda mobilyalar, yatak odasına konulacak ise yatak takımına da uyumlu olarak seçilmesi bekleniyor. Her zevke, her eve ve her boyuttaki alana uygun çok geniş alternatiflerle sunulan çalışma takımı seçenekleri arasından beğeninizle birlikte ürünleri değerlendireceğiniz alana da uygun modeli kolayca bulabilir; üstün kullanışlılık özelliklerine sahip tasarımlarla kendinize daha rahat bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çalışma Odası Takımları

141 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 141 ürün
DSACategoryId/60002028/18021299/18021307/60001361