Kapalı alanlarda ergonomiyi ve konforu artıran kanepeler, şık ve modern tasarımları ile ofis içi kullanımlarda da sıklıkla tercih ediliyor. Birbirinden iddialı stil, şekil ve malzeme çeşitliliğine sahip olan çok sayıda model bulunuyor. Ofisinizin iç mimari özelliklerine uyumlu olan kanepeler; modern, retro ve klasik modelleri ile göz dolduruyor. Ahşap, metal, tekstil ve deri gibi malzemelerden imal edilen ürünler, ofisinizi yeniden tasarlamanıza yardımcı oluyor. Tüy, yün ve sünger gibi malzemeler ile doldurulan; sentetik kaplamalar veya deri ile şekillendirilen ürünler, konforlu ve huzurlu bir ortam sağlıyor. Farklı tasarım özelliklerinin yanı sıra; siyah, mavi,gri, bej ve mor gibi popüler renk seçenekleri içinden seçim yapabilmek de mümkün oluyor.

Ofis Kanepesi Fiyatları

Modern çizgilere sahip ürünler; ofis, ev, okul ve sağlık tesisi gibi yerlerde daha iyi bir iç mekan sunuyor. Nötr kumaş tonları ile yapılandırılmış klasik ve geleneksel koltuklar ise, ofisinize elegan ve ağır bir hava katıyor. Hukuk, yönetim ve emlak büroları gibi resmi ortamlarda, işinizi ne kadar ciddiye aldığınızın sinyallerini veriyor. Ayrıca, üçlü koltuk takımları, bir adet ikili ve iki adet tekli koltuklar ile kombinlenebiliyor. Stüdyo tipi koltuklar, retro stili, dayanıklılığı ve fonksiyonelliği ile göz dolduruyor. Sınırlı alanları maksimize etmek için dizayn edilen çok amaçlı modeller, bir kaç adımda farklı formlara bürünebiliyor. Hem yatak hem koltuk olabilen modeller, ofislere ev konforunu getiriyor.

Ofis kanepesi fiyatları ise ürünün markasına, modeline, ebatlarına, malzeme çeşitliliğine, tasarımına ve kalitesine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Doğal deri malzemelerden imal edilen ofis kanepeleri, tasarım koltuklar ve ünlü markaların yeni koleksiyonları, geleneksel modellere göre daha yüksek fiyat aralığına sahip olabiliyor. Kanepelerin iskelet yapısını oluşturan çelik profiller, kaplama alanları çevresine eklenen ceviz, kiraz ve abanoz gibi değerli ağaç parçaları da kalite algısını artırıyor. Dayanıklı tekstil malzemeler ve sağlam dikiş yüzeyleri, koltukların daha uzun süreler boyunca kullanılabilmesini sağlıyor. Tek tip kullanım imkanı sunan koltukların yanı sıra, aktif menteşe ve kızak sistemleri ile işlevsel özellik kazanabilen ürünler de yer alıyor. Katlamalı koltuk çeşitlerinin kollukları ve alt gövdesi, isteğe bağlı olarak ayarlanabiliyor.

Ofis Kanepesi Modelleri

Kullanım ihtiyacınıza ve ofisinizin genişliğine göre dekore edebileceğiniz ofis kanepesi modelleri, kişisel stilinizi yansıtmanıza olanak tanıyor. Canlı renklere ve eğlenceli çizgilere sahip modeller, yaşadığınız ortamı aydınlatıyor. Gerçek veya suni deri koltuklar, hem geleneksel hem de modern ofislere zarafet ve klasik bir stil kazandırıyor. Geniş yuvarlak kollu ya da sert çizgilere sahip köşeli modeller, konfor ile zengin tasarımsal ögeleri bir arada bulunduruyor. Yüksek yoğunluklu köpük, hafızalı sünger ve nano teknolojik dolgu gibi kalite materyalleri üzerinde taşıyan ofis koltukları, son derece rahat bir oturma zemini hazırlıyor. Misafirlerinizi ve çalışanlarınızı tıpkı kendi evlerinde olduğu gibi rahat ve huzurlu hissettiriyor.

Büyük bir ofisiniz varsa, set halinde temin edebileceğiniz ve görsel bütünlük sağlayan koltuk takımlarını tercih edebilirsiniz. Koltukların yanı sıra, dekoratif sehpa, aksesuar ve sandalyeleri de mobilyalarınız ile uyum içinde kullanabilirsiniz. Ofisin odak noktası olacak bir kanepe arıyorsanız, biraz daha fazla yer kaplayan fakat oldukça konforlu ve gösterişli olan kanepe modellerini de seçebilirsiniz. Ofisiniz küçükse veya mimari olarak fazla eşya alabilecek durumda değilse, daha minimal oturma grupları ve koltuk setleri de alabilirsiniz. İhtiyacınız dahilinde farklı markaların ofis koltuklarını ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir; beklentilerinize en uygun modellere kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Ofis Kanepesi

2 ürün var
  1. Markalar
    1. 3A Mobilya
    2. Çilingirler
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Satıcı
DSACategoryId/2147483643/15312/60001663/60005544
BAŞA DÖN