Ofislere ve iş yerlerine sanatsal ve dekoratif bir dokunuş katan ofis tabloları, yüksek kalitede sanatsal malzemeler kullanılarak detaylı el işçiliği ile üretiliyor. Her ofise ve iş yerine uyum gösterecek çeşitli ölçülerde, birbirinden canlı ve etkileyici renklerde ve birçok farklı tasarımlarda üretilen ofis tablolarının zengin bir model çeşitliliği bulunuyor. Birbirinden şık, zarif ve dekoratif ofis tabloları ile ofis ve iş yerinizin havasını değiştirebilir ve içerisinde uzun saatler geçirdiğiniz ofis ve iş yerinizi dekoratif bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Ofis Posteri Modelleri Nelerdir?

Tasarım konsepti olarak çeşitli devlet büyüklerinin portrelerini, iş dünyası hakkındaki ilgi çekici kavramları ve çeşitli sanatsal çalışmaları konu edinen ofis posteri modelleri bulunuyor. Ofis posterlerinin genişlik ve uzunluk ölçüleri santimetre (cm) birimi ile gösteriliyor ve her ortama uyum sağlayacak genişlik ve yükseklik ölçülerinde ofis posterleri üretiliyor. Fiziksel biçim olarak dikey, kare ya da panorama gibi çeşitli biçimlerde ofis posterleri satışa sunuluyor. Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'e ait en güzel fotoğrafların, boyama resimlerin, silüetlerin ve imzanın renkli ya da siyah beyaz kanvas tablo olarak satıldığı birbirinden dekoratif kanvas tablo modelleri bulunuyor.

Kanvas Tablo Biçimindeki Ofis Posterleri Nasıl Üretiliyor?

Ofis ve iş yerlerinde en çok kullanılan ofis posteri türlerinden biri olan kanvas tablolar, %100 pamuktan yapılan sanatsal tuval bezi üzerine etkileyici renklerdeki mürekkeplerin basılması ve tuval bezinin dayanıklı ahşap çerçevelere gerilmesiyle üretiliyor. Özel el işçiliği ile yapılan kanvas tablolarda, uzun yıllar boyunca renk ve doku kalitesini koruyan mürekkepler ve çeşitli yüzey koruyucu kaplama teknikleri kullanılıyor. Birbirinden güzel göz alıcı renklerde modelleri olan ve 1. sınıf kalitede üretilen kanvas tabloları, uzun yıllar boyunca herhangi bir renk veya doku kaybı olmadan kullanabilirsiniz.

Ofis Posterlerinin Ortama Kattığı Faydalar Nelerdir?

Ofisler ve iş yerleri insanların içerisinde oldukça uzun zaman geçirdikleri ve müşterilerini, misafirlerini, çeşitli ziyaretçilerini ağırladıkları mekânlar arasında yer alıyor. Birbirinden güzel tasarımlardaki ofis posterleri, ofis ve iş yerlerinin görsel imajına dekoratif, estetik ve sanatsal bir dokunuş katıyor. Birçok farklı genişlik ve yükseklik ölçüsündeki ofis posterleri arasından, kişisel zevklerinizle ve ofis veya iş yerinizin diğer dekoratif nitelikleriyle en uyumlu olan modelleri satın alabilirsiniz.

Ofis posterleri, ofis ve iş yerinizin görsel imajına sağladığı katkının yanı sıra içerisinde uzun saatlerinizi harcadığınız ofis ve iş yerinizdeki çalışma motivasyonu da olumlu yönde etkiliyor. Ofis posterleri daha çok ofis veya iş yerlerinde kullanılmak için üretilmiş olsa bile, kişisel zevk ve beğenilerinize hitap eden bütün ofis posterlerini evinizde, atölyenizde, toplantı salonlarında ve birçok kapalı mekânda oldukça dekoratif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ofis Posterlerinin Fiyatı Neye Göre Değişiyor?

Ofis posteri fiyatları ürünün genişlik ve yükseklik ölçülerine ve tasarım özelliklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Oldukça şık, dekoratif ve estetik bir dokunuşla ofis ve iş yerinizin atmosferini değiştiren ofis posteri modellerine avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Ofis Posteri Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kişisel beğeni ve zevklerinizin yanı sıra ofis veya iş yerinizin fiziksel özellikleri ve dekoratif nitelikleriyle uyum gösteren bir ofis posteri seçmeniz önem taşıyor. Ofis posterinizi, düşme ve darbe gibi durumlardan korumak ve uzun yıllar boyunca kullanabilmek için uygun özellikte tutturma malzemeleriyle duvara takmanız gerekiyor. Kanvas tabloların doğrudan güneş ışığına maruz kalan yerlere takılması zaman içinde renk ve doku bozulmalarına sebep olabileceği için kanvas tabloları doğrudan güneş ışığı gören yerlere takmamak gerekiyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Ofis Posterleri

10 ürün var
 1. Markalar
  1. Tabloshop
  2. M3 Decorium
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Tablo Şekli
 5. Satıcı
DSACategoryId/2147483643/15312/80154009/60005548
Başa dön