Creavit, Çanakçılar Şirketler Grubu bünyesinde yer alır. 1960'lı yıllarda kurulan şirketin başlangıç hikayesi atölyede tuvalet taşı üretimine dayanır. Bugün 5 kıtada, 60 ülkede kullanıcılara ürün sunan Creavit şirketi, Çanakçılar grubunun 50 yıllık tecrübesinin ürünüdür. 600'den fazla çalışanı ile kullanıcılarına en iyi ürünü sunmak için çalışan marka, yenilikçi vizyonu ile ilklere imza atan ve sektöre yön veren bir isimdir. Vitrifiye seramik sağlık gereçleri üretimi ile sektöre adım atan Çanakçılar, ıslak mekan ve bürolar için hazırladığı çözümlerle kullanıcıların tercihi olur. Creavit, Doxa ve Armica markalarının çatısında yer alan Çanakcılar Şirketler Grubu, başarılarıyla Türkiye'nin gururudur. 100 milyon Amerikan doları ticaret hacmi, 280 bin metrekarelik iki üretim tesisi, 950 çalışan ile bugün başarının karşılığı olan şirket, marka değerlerinden ödün vermeden dünya markası olmak hedefine doğru ilerlemektedir. 

Güçlü, yenilikçi, özgün, çevreye duyarlı ve sorumlu üretim anlayışı ile çalışan Çanakçılar Grubu, vitrifiye seramik sağlık gereçlerinden banyo mobilyalarına, rezervuar ve kumanda panellerinden klozet kapaklarına, iç rezervuar takımlarından, banyo ve mutfak armatürlerine, duş setlerinden banyo aksesuarlarına kadar birçok farklı ürün ile sektöre hareket katmaktadır. Türkiye çapında 8 bölge müdürlüğü ve iki bölge temsilciliği, 400 ana ve 5000 tali satış noktası bulunan marka, yurt dışında da 200'den fazla showroomda yer almaktadır. %40 ihracat hacmi ile her geçen gün büyüyen şirketi Turquality programında yer alan sayılı sektörel markalardan biridir. 4 milyon adet ürünle banyo ve ıslak mekanlar için üretimde bulunan markanın gelecek 10 yıldaki hedefi Türkiye'nin en büyük ilk 200 firması arasında yer almaktır. Sürdürülebilir büyüme amacıyla her yıl daha iyiyi hedef haline getiren Creavit, %20 yıllık büyüme isteğini dile getirmekten de çekinmemektedir. Teknolojiyi kalite ve kapasite ile buluşturan yetkin tesislerinde son moda ürünler tasarlayan marka, yılda 2.5 milyon adet vitrifiye seramik sağlık gereci üretir. Yıllık 100 bin banyo mobilyası, 200 bin gömme rezervuar, 500 bin klozet kapağı üretimi gerçekleşir. 25 milyon dolarlık yatırımı ile hem ulusal hem de uluslararası pazarda rakiplerine fark atan şirket, dünyaca ünlü pek çok fuarda katılımı ile dünyanın dikkatini çekmiştir. 

Creavit çevre dostu anlayışıyla Türkiye'de ilk kez fırın atık gazlarını enerjiye dönüştürmüştür. A'Design Award & Competition Altın Ödülü, A'Design Award & Competition Gümüş Ödülü sahibi olan şirket başarısını ödüllerle taçlandırmıştır. Ar-ge departmanı ile yenilikçi vizyonunu somutlaştıran Creavit, tüm dünyada kullanılan delikli üretim plakalarıyla enerji tasarrufu gerçekleştirir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemi ve geri dönüşün odaklı çevresel farkındalığı ile övgülere nail olan firma,  Çevresel Ürün Beyanı yani EPD (Environmental Product Declaration) belgesi sahibidir. Creavit markası bir adet yaşam parkı sahibidir. Üretim tesisi içinde yer alan parkta, hayvanat bahçesi, botanik alan, arkeoloji ve etnografya müzeleri yer alır. Binlerce hayvan, yüzlerce bitki ve 1311 adet eseri özenle koruyan firma, ziyaretçilerini güler yüzle ağırlamaktadır. Başarısını kullanıcıları ile paylaşarak, ziyaretçilerini sevinçle ağırlayarak süsleyen marka, çevre ve kültür duyarlılığı ile de örnek teşkil eder. 

Siz de Creavit ürünlerini tercih ederek yaşam alanlarınızı kaliteli tasarımlarla buluşturabilir, bir dünya markası olan Creavit ürünleri ile evlerinize konfor kazandırabilirsiniz. İlklerin ve yeniliklerin markası Creavit'ten alacağınız her bir ürünle kültürel ve çevresel duyarlılığa sahip bir firmaya yatırım yapmanın iç huzurunu yaşayabilirsiniz. Hemen sipariş verin, modern tarzı ve kullanışlı detayları ile birbirinden güzel Creavit ürünleri ile zaman kaybetmeden tanışın. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Creavit

1.165 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. HepsiLojistik Ürünleri
  5. İndirimli Ürünler
  6. Renk
  7. Satıcı A-Z
  8. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön