Doğa dostu ürünler arasında yer alan, fatura tutarlarının azalmasına katkı sağlayan tasarruflu aparatlar sayesinde su tüketiminizi azaltabilirsiniz. Lavabo ve duş bataryaların pek çoğuna tam uyum sağlayan ürünler hem pratik hem de bir çok sayıda faydalı işlevsellik sunar. Sürdürülebilir yeşil ve temiz dünyaya katkı sağlayan su tasarrufu aparatları ile doğaya katkı sağlayabilir aynı zamanda su faturalarında ciddi oranda düşüşler gözlemlenebilir. Kimi ürünler yaklaşık %75 oranında su tasarrufu sağlamaktadır. Bu sayede, dört kişilik bir ailenin aylık tüketim miktarındaki düşüş ev ekonomisine destek olur. Su tasarrufu ürünler su israfını sevmeyenler ve ekonomisini düşünen herkes için pratik çözüm sunar.

Su Tasarrufu Aparatları ile Düşen Su İsraf ve Harcamaları

Hepsiburada sayfalarında yer alan farklı görünüm ve işlevselliğe sahip pek çok su tasarrufu aparatı, bir evin su tasarrufu ihtiyacını karşılamaya yönelik üretilir. Kolay monte imkanı sunarak kullanıcı dostu özelliği sunan aparatlar ek maliyete yol açmadan kolaylıkla musluk ya da duş başlıklarına takılır. Su tasarrufu aparatlarının çalışma süreci ise içeriğindeki su akışı limitleyicilerle oluşur. Suyun akışını azaltan limitleyici mekanizmalar sayesinde farklı miktarlarda tasarruf sağlayan aparatların, ciddi oranlarda tasarrufa katkı sağladığı ölçülebilir. Su akışını kontrol altında tutan, akışın limitli şekilde ama su basıncının ise ihtiyacı karşılayamayacak şekilde düşmesini engelleyen akış düzenleyiciler ile su miktarı konforundan ödün verilmeden su tasarrufu sağlanır. 

Farklı Aparatlarla Sudan Tasarruf Yapmak Çok Kolay

Özellikle mutfak musluklarında tercih edilen fıskiye tipi armatür aparatlarda mevcut, duş başlıklarına tam uyumu yakalayan başlıklar ya da çeşme tipi musluklar için üretilen ürünlerde üretilir. Her bir ürünü monte etmek için ise ek maliyet gerektirme, ürünler senelerce sudan tasarruf edilmesini sağlar. Suyun basıncını dengeleyen mekanizmaları sayesinde suyun akışını ürün limit koysa bile tüketici suyu kullanırken farkına bile varmaz. Yüksek sıcaklıktaki su akışına dayanıklı üretilen su tasarrufu aparatları, insan ve diğer canlıların sağlığına zararlı maddeler barındırmaz. Bu sayede içme suyu olarak tercih edilen musluk başlıklarında dahi rahatlıkla kullanılabilir. 

Su Tasarrufu Aparatların Avantajları

 • Monte edilmeleri çok kolaydır. Su tasarrufu aparatlarının pek çoğu tesisat dostudur.
 • Aparatların, içme suyu ile temasında herhangi zarar bulunmamaktadır. Aparatlar, insan sağlığına dost malzemeler kullanılarak üretilir.
 • Yüksek sıcaklıktaki suların akışına dayanıklı ürünlerdir. Bu sayede su tasarrufu sağlayan ürünler senelerce, zarar görmez ve görevini yerine getirir.
 • Su tasarrufu aparatları suyun boşa akmasını ve ihtiyaçtan fazlasının harcanmasını engeller; ancak suyun kullanımı sırasında kullanıcılara suyun az aktığını hissettirmez.
 • Armatürlerin modern tasarımlarını bozmayan görünümde üretilir. Bu sayede en şık mutfak ve banyolarda rahatlıkla kullanılır.
 • Zaman ayarlı ve tek tuşlu aparatlar ise oldukça hijyenik bir yapı kullanıcılara sunar. Musluk başlığına dokunulmadan suyu kullanma imkanı sağlar. 
 • Suyun kullanımını limitleyen su tasarrufu aparatlar sayesinde enerji tasarrufu da sağlanır. Suyun ısınması için harcanan enerji miktarı da düşer.

Hepsiburada onlarca çeşit su tasarrufu aparatını kullanıcılara sunar. Pek çok markanın ürünü, uygun fiyat ve ödeme kolaylıklarıyla satın alınabilir. Su tasarrufuna yönelik üretilen aparatların kullanımı sırasında ve monte sürecinde kullanıcı dostu yapısını herkese sunar. Geleceğe miras kalacak dünyamıza da faydalı ürünler arasında yer alan ev bütçesini korurken, su kullanımda çevreye korur. Her tipteki musluk ve duş başlığı için üretilen farklı görünümdeki su tasarrufu aparatının faturaların korkulu rüya haline gelmesini engeller ve su ve elektrik tüketimini düşürür. Su israfını önleyen ürünlere ulaşmanın en doğru adresini Hepsiburada sayfaları oluşturur. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Su Tasarruf Aparatları

256 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Grohe Su Tasarruf Aparatları
  2. su arıtma cihazı Su Tasarruf Aparatları
  3. NEOPERL Su Tasarruf Aparatları
  4. Adell Su Tasarruf Aparatları
  5. Mannesmann Su Tasarruf Aparatları
  6. Qniay Su Tasarruf Aparatları
  7. Arçe Su Tasarruf Aparatları
  8. Kyrotech Su Tasarruf Aparatları
  9. PERLATÖR Su Tasarruf Aparatları
  10. Rennway Su Tasarruf Aparatları
  11. BUBBLE STREAM Su Tasarruf Aparatları
  12. Turansan Su Tasarruf Aparatları
  13. Arsimo Su Tasarruf Aparatları
  14. Erol Su Tasarruf Aparatları
  15. Knitex Su Tasarruf Aparatları
  16. Yayke Su Tasarruf Aparatları
  17. Alper Banyo Su Tasarruf Aparatları
  18. Aqua Cool Su Tasarruf Aparatları
  19. Biotech Su Tasarruf Aparatları
  20. Buffer Su Tasarruf Aparatları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/455418/18021927/18021952
Başa dön