Mutfak için gerekli olan en temel mobilyalar ve yardımcı mobilyalar, farklı ürün çeşitleri ile mutfak dekorasyon ürünleri arasında yer alıyor. Seçenekler arasında sandalye ve masa gruplarından çok amaçlı dolaplara kadar farklı ihtiyaçlara cevap veren ürünleri bulabilirsiniz. Farklı tarzlara uygun mutfak mobilyalarının özelliklerini, ölçülerini ve modellerini inceleyebilir; mutfak mobilyalarının fiyatları ve modelleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Hazır mutfak dolapları ile birlikte masa takımlarına, ekmek dolaplarına, sebzeliklere, tabure çeşitlerine ve daha birçok ürüne ulaşabilirsiniz. Hazır dolap çeşitleri arasında ebatları, tasarımları ve modelleri değişen farklı özelliklere sahip kullanışlı ürünler bulunuyor. Masa takımlarında iki adet sandalye, sırtlı veya sırtsız iki adet bank ve masadan oluşan setler, modern tasarımları ile mutfaklardaki yerlerini alıyor. Çocuklu ailelere uygun olan masa setleri dışında dört adet sandalyeden oluşan mutfak masaları da tercih ediliyor. Masa setleri arasında ister bahçe ya da balkon gibi açık alanlarda isterseniz de kapalı mekanlarda kullanıma uygun rattan tarzı ürünler, kaliteli tasarımları ile öne çıkıyor. Mutfak dekorasyon ürünleri arasında köşeli takımlara, tek satılan sandalyelere, taburelere ve banklara da ulaşabilirsiniz.

Tekli dolap çeşitlerinde kiler dolabı, çok amaçlı dolaplar ve ekmek dolapları gibi yine çok çeşitli ürünler bulunuyor. Ebatları ve tasarımları ile farklı kullanıcılara hitap eden ürünleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Erzak depolamayı sevenler için uygun olan derin ve yüksek raflara sahip uzun dolaplar, hem yerden tasarruf etmenizi sağlıyor hem de gıdaları düzenli bir şekilde saklamanıza imkan veriyor. Kısa dolap modelleri ise alçak tasarımları ve rafları sayesinde çeşitli mutfak aletlerini koyabileceğiniz ürünler olarak oldukça pratik bir kullanım sunuyor.

Ahşap dolaplar arasında şık görünümü ile öne çıkan tasarımlar kendini gösteriyor. Çiçek ve meyve desenleri ile süslü ekmek ve sebze dolapları, mutfaklara renk katıyor. Eskitme görünüme ve hasır çekmecelere sahip tekli dolaplar ise otantik ve antik tarz benimsenmiş mutfakları tamamlıyor.

Mutfak dekorasyon ürünleri arasında yer alan mobilya fiyatları, birçok değişkene bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Alt ve üst dolaplardan oluşan hazır mutfak dolapları, ölçüleriyle orantılı etiketler ile satılıyor. Bu bağlamda, doğal olarak, köşeli büyük mutfak dolaplarının yanında daha küçük ebatlara sahip olanlarına daha az bütçe ayırarak sahip olabilirsiniz.

Köşeli, banklı ve sandalyeli mutfak masaları ise üretildikleri malzemeye ve markaya göre hem tasarım hem de işlevsellik açılarından farklılaşıyor. Açılır masaya sahip takımlar ile iki adet banktan oluşan takımlar, birbirine yakın bir fiyat aralığında sunuluyor. Sandalye ve masa setleri ise ürünün modeline bağlı olarak farklılık gösteriyor. Mutfakta kullanacağınız sandalye; ahşap ya da metal tabure; bank ve bar sandalyesi çeşitlerini tek olarak ya da dörtlü setler hâlinde satın alabiliyorsunuz. Sandalyeler arasında modern tasarımları ile dikkat çeken ürünleri inceleyebilirsiniz. Merdiven olarak da kullanılabilen işlevsel ürünler ve dar alanlara uygun katlanır sandalyeler de evlerde büyük kolaylık sağlıyor.

Tekli mutfak dolaplarının fiyatlarını, ürün türüne ve tasarımına bağlı olarak inceleyebilirsiniz. Sebze ve ekmek dolapları arasında çekmeceli, kapak bölmeli, ekmeklik kısmı da bulunan ürünler çok fonksiyonlu bir kullanım sunuyor. Meşe ve kayın gibi doğal ahşaptan üretilmiş dolaplar ile işlemeli ve çeşitli desenler ile süslü dolapları aynı fiyat aralığında bulabiliyorsunuz. Tekli dolap ve kiler dolapların fiyatları ise ürünlerin ebadına ve kullanım özelliklerine bağlı olarak değişiyor. Evin farklı bölümlerinde kullanım özelliği sunan dolapları ve ankastre beyaz eşyalar için üretilen modelleri inceleyerek uygun ürünleri farklı açılardan karşılaştırabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Mutfak Mobilyası

Mutfak Masaları
Mutfak Masa Takımı
Mutfak Dolapları
Sandalye
Tabure
Bank
Mutfak Rafları & Terekler
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/60002028/18021299/18021304