En ucuz ve kaliteli Mutfak Bankları

Pratik ve konforlu kullanım imkanları sayesinde farklı mutfak dekorlarının yeni trendi haline gelen banklar, mutfak bankları arasında yer alır. İki kişilik uzunlukları ile fazladan sandalye kullanma sorununu çözen bank çeşitleri, özellikle çocuklu kalabalık aileler için ideal bir kullanım sunar. Hafif tasarımı, dizaynı ve bacak yapıları ile farklılık gösteren ürünlerin yükseklik ve genişlik gibi ölçüleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Farklı malzemelerden üretilmiş bankların fiyatları ve modellerini inceleyebilir, mutfağınıza en uygun ürünü seçerek zevkinize uygun bir mutfak dizayn edebilirsiniz.

Mutfak Bankları Fiyatları

Mutfak banklarının fiyatları, üretildikleri malzemenin kalitesine ve modeline bağlı olarak değişir. Kaliteli masiften üretilmiş ve metal ayaklara sahip banklar, benzer ürünlerden ayrılır. Açık havada da kullanıma uygun olan masif banklar arasında küçük fiyat farkları ile kumaş döşemeli ürünleri bulabilirsiniz. Kumaş kaplama bank türleri arasında kapitone kaplama ürünleri inceleyerek ürünler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Puf minderi sayesinde daha rahat ve konforlu bir kullanım sunan bankların mutfak için üretilmiş tek kişilik olanlarına da ulaşabilirsiniz. Ayrıca, tek kişilik yumuşak mindere sahip ürünleri farklı ortamlarda da kullanabilirsiniz.

Suni deri kaplama sert süngerden üretilmiş banklar; modele bağlı olarak farklı fiyatlarda satılır. Özellikle markasına bağlı olarak özellikleri değişen ürünler, metal bacaklı yemek masası takımları ile uyumlu bir yapıdadır. Suni deriden üretildiği için oldukça ulaşılabilir olan ürünleri detaylıca inceleyebilirsiniz. Mutfak bankları arasında yer alan sırtlı banklar ise diğer modellere yakın bir etiketle sunulur. Tasarım açısından farklılık gösteren sırt kısmına sahip olan banklardan mutfağınıza uygun renktekileri seçebilirsiniz. Sırtlı banklar ile yakın bir skalada kullanıcıya sunulan kumaş kaplama, kapitone motifli ve ahşap ayaklı ürünleri yatak odalarına koyabileceğiniz gibi yemek odasında ya da oturma grubu ile takım halinde de değerlendirebilirsiniz. Kalite açısından yüksek standartlara; birinci sınıf işçilik ve malzemelere sahip geniş ve uzun etnik bankları da ürünler arasından temin edebilirsiniz.

Mutfak Bankları Modelleri

Tasarımları birbirinden oldukça farklı olan banklar; ahşap, metal ve suni deri gibi farklı malzemelerden üretilir. Üretildiği malzemeye göre modeli de değişen ürünler arasında doğal görünüme sahip ahşap banklar, minderli ve mindersiz yapıları ile farklılık gösterir. Özellikle dış mekanlarda da kullanım olanağı veren mindersiz banklar, rustik döşenmiş mutfaklar için ideal bir kullanım sunar. Doğal ahşap renginde ayak kısımlarına sahip olan minderli ürünler ise daha yumuşak bir oturuşa imkan verir ve daha konforlu bir kullanım sunar. Mutfakların yanında yemek odalarında da kullanıma uygun olan minderli banklar arasında kapitone yapıda puflu ürünleri de bulabilirsiniz. Sarı, pembe, yeşil, kırmızı gibi canlı renk tonlarında üretilen banklar, koltuk takımları ile kombine edilerek oturma odalarında kullanılabilir.

Metal ayaklı bank türleri arasında suni deri üst yüzeye sahip bank modelleri de bulunur. Ağırlıklı olarak kahverengi, siyah veya gri gibi renklerde olan suni deri banklar, modern evlerde ve mutfaklarda rahatlıkla kullanılabilir. Suni deri bank çeşitlerinde sırt kısmı bulunan ürünlere de ulaşabilirsiniz. Sırt tasarımları, estetik çizgiler ile birbirinden ayrılan banklardan yemek masanıza uygun olanı seçebilirsiniz. Bank modelleri arasında tek kişinin oturacağı boyutlarda ürünler de yer alır. Ayak uzatma taburesi olarak da kullanılacak modellerin dışında etnik tasarıma sahip ürünleri de mutfak bankları arasından temin edebilirsiniz. Çeşitli kilimler ile bohem dekorlar oluşturabileceğiniz etnik bankları farklı ebatlarda bulabilirsiniz. Modelleri ile farklılık gösteren mutfak banklarını Archi, Ban Exclusive, Asedia, Only Wood, Kancaev, Pikma, MaxxDepo ve Sefes gibi markalardan inceleyerek size ve evinize uygun ürünü seçebilirsiniz

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mutfak Bankları ve Fiyatları

198 ürün listeleniyor
Evim-E Aksesuar Bank
Flora Wood Bank
Bintaş Mobilya Bank
Sivas Gözde Mobilya Bank
Parksan Ahşap Bank
Uğurlu Baylar Bank
Mialiving & Home Bank
Moloud Design Atelier Bank
Vogel Home Design Bank
Ceviz Mobilya Bank
En Ucuza Bak Bank
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 198 ürün
DSACategoryId/60002028/18021299/18021304/60006381